YURT DIŞINDA ÖZEL DEDEKTİF YETKİLERİ

Yurt dışında özel dedektif yetkileri; Suçluyu yakalayarak soruşturan görevli polis olarak görev almaktadır. Bazı ülkelerde ise özel dedektifler polislerle işbirlikçi veya polislerden bağımsız olarak kendi yetki alanları ile görev almaktadır. Türkiye’ye nazaran Avrupa'da özel dedektifin avantajları daha fazladır. Örneğin yurt dışında bazı avukatların yanında özel dedektifler yer almaktadır. Avukatlara bağlı çalışıyorlar, amaçları ise daha hızlı dosya kapatmak ve bir an önce borçluları yakalamak veya boşanma davalarında eşin kusurunu somut delillerle ispatlamaktır.

Avrupa'da özel dedektif, yapmış olduğu bu çalışma ile belki de dünyada en azından boşanma oranlarını en aza indiriyor veya borçluların sayısını azaltıyor. Çünkü özel dedektifin meslek olduğu bir ülkede kadın veya adam eşini aldatmadan önce iki kere düşünmesi gerektiğinin bilincinde hareket ediyor, veya borçlu borçlanmadan önce özel dedektifin varlığından haberdar olarak borçlanmaya cesaret ediyor. Aslında kişisel suçlardan bahsederken bile özel dedektiflik hizmeti ülkenin kalkınmasını, gelişmesini belki de büyümesini bile etkiliyor. 

Yurt dışında özel dedektif ile çalışmak isteyenler veya yurt dışında özel dedekitif arıyorum diyenler, özel dedektif tutmak istiyorum, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER