SOSYAL MEDYA TAKİBİ İSTİYORUM

Eşiniz, sevgiliniz, erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, flörtünüz sosyal medyalarda haddinden fazla zaman geçiriyor ve sizi şüpheyemi düşürüyor? Sosyal medya takibi istiyorum diyorsanız bu yazı sizler için hazırlandı. Dikkatle okumanızı öneriyoruz. 


Teknolojinin hayatımıza dâhil ettiği Twitter, Facebook ve Instagram dijital ortamda sosyalleşmemizi, iş yapmamızı, ilişkiler kurabilmemizi sağlıyor. Yaşamımızda bu kadar aktif yer alan sosyal medyanın hukuki yaptırımlarda dahi yeri var. Sosyal medyadan yapılan hakaretler, dolandırıcılıklar ispat edilmesi halinde cezalandırılabiliyor. Sosyal medya takibi yaparak aldatıldığını öğrenen, boşanan birçok çift var. Örneğin Facebook takibi ile eşinin başka biriyle yazışmalarını görüntüleyen kişi, bu yazışmalara dayanarak eşine boşanma davası açabiliyor. Peki, sosyal medya takibi neticesinde elde edilen bu aldatma bilgilerini mahkemede delil olarak sunmak mümkün mü? Cevap basit: Hayır! Twitter takibi yaptığınızda ya da Instagram takibi ile elde ettiğiniz görüntüleri mahkemeye delil olarak sunmadan önce bir kez daha düşünmelisiniz.


Özel Hayatın Gizliliğini İhlalden Ceza Alabilirsiniz
Türk Ceza Kanunu’nun Özel Hayatın Gizliliğini İhlâl başlıklı 134. Maddesi; “Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır. Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İfşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur” şeklindedir. Sosyal medya takibi yapmanız, eşinizin sosyal hesaplarından deliller oluşturmanız kesinlikle özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğinden ceza alırsınız. Bu ceza 1 ile 3 yılken, görüntülerin bir yerlerde yayınlanması ya da paylaşılması halinde 5 yıla kadar çıkabiliyor.

Mahkemeye sunmayacağım sadece eşimle yüzleşmek istiyorum diyenler... Aldatan erkeklerin neredeyse yüzyıllardır süregelen klasik yalanları vardır. Özellikle aldatan erkek bu anlamda hemen bir yalana başvurarak '...O yazışmaları arkadaşım yaptı. Kıramadım. Kesinlikle ben değilim. Sadece makarasına yazdım. Arkadaşım o benim'  gibi gibi kelimelerle inanmayacağınızı bilseler bile o günü kurtarmak uğruna söyleyecekleri yalanlardan birkaç örnektir. Ayrıca haklıyken sizi haksız duruma düşürmeleride işin cabası. Örneğin '...Sen bana güvenmiyor musun! Bunu nasıl yaparsın. Sana inanamıyorum sen demekki hep benim bilgisayarımı, telefonumu kurcalıyordum' Komik ama gerçek. Somut olarak kanıtlayamadığınız için ya içinden çıkması güç bir şüpheyle devam edeceksiniz ya da gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. İşte bu noktada en profesyonel desteği alarak söylediği yalanlarla kendisini yüzleştirebilirsiniz!


Profesyonel Dedektiflik Hizmetleri ile Somut Deliller Toplayın
Sevgiliniz, eşinizle yüzleşmek veya boşanma davasına delil toplama işini profesyonele bırakmak, risksiz şekilde çözmek mümkündür. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, tüm süreçte aldatılan eşin mağduriyetini ispatlamak için somut delil araştırması yapıyor. Facebook takibi, Twietter takibi, İnstagram takibi ya da benzer programların takibi ile uğraşmak zorunda değilsiniz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi kurallara uygun şekilde detaylı araştırmasını yaparak somut delil topluyor. Bunu yaparken özel hayat gizliliğini ihlal etmediğinden hiçbir şekilde hukuki ceza riski taşımazsınız.


Boşanma davalarında aldatılan tarafın fevri çıkışları ne yazık ki aleyhine sonuçlanıyor. Örneğin eşini anbean takip eden ya da Twitter takibi yapan, sosyal medyadaki izlerini arayan eşler eşiyle yüzleştiğinde veya mahkemede umduğunu bulamıyor, diğer yandan ise ceza alıyorlar. Bu nedenle çekişmeli davalarda temiz sonuç almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile çalışabilirsiniz. Süreci ve hukuki yaptırımları sizden daha ayrıntılı bildiklerinden risksiz delil toplamada başarılı sonuçlar alıyorlar. Davanın içerik olarak çirkinleşmesini önlemenin ve prestijli şekilde sonlandırmanın yolunu arayanlar MY DEDEKTİFLİK Şirketi hizmetlerinden yararlanıyor.

Aldatan eşle yüzleşmek, aldatan eşe itiraf ettirmek veya sosyal medya takibi istiyorum diyenler bilmek istiyorsanız, aldatılıyorum nasıl kanıtlarım? eşim beni aldatıyor mu? diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER