Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Velayet Nedir?
 Velayet Davası Nedir?
 Velayet Davası Açma Sebepleri?
 Velayet Davası Nasıl Açılır?
 Velayet Davasına Delil Nedir?
 Velayet Davasına Delil Toplama Nasıl Yapılır?
 Velayet Davasına Delil Sunmanın Önemi?
 Velayet Davası İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Velayet Davası İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Velayet Davası İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Velayet Davası İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

VELAYET DAVASINA DELİL TOPLAMA HİZMETİ

Velayet davasına delil toplama hizmeti boşanma davalarında en değerli konuların başında geliyor. Diğer konularda insanlar bir şekilde mal paylaşımını yaparlarken söz konusu olan kendi evlatları olduğunda durum oldukça farklı bir hal almaktadır. Boşanmaya kadar verdiniz ve velayetini almak istediğiniz evladınız ya da evlatlarınız mı var? Bu konuda nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Sizler için MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından özel olarak kurulan dedektiflik ekibinin sizlere sunacağı çözümlerden faydalanmanızı öneriyoruz.

 

VELAYET NEDİR

Velayet nedir sorusunun yanıtı boşanma aşamasında olduğunuz eşinizle birlikte üzerinde hak sahibi olduğunuz çocukların bakımının, korunmasının, yetiştirilmesinin vd tüm haklarının alınması anlamına gelmektedir. Velayet ne demek olduğunu çoğu boşanma arifesindeki çiftler araştırmaktadırlar. Velayet alınması demek çocuklarınızın haklarını kapsamasının yanında bir nevi yetki ve ödevleri de kapsamaktadır.

 

  • Velayet Davası Nedir:

Velayet davası nedir; velayet hakkının alınması, devri amacıyla açılan dava çeşididir. Velayet davası ne demek şeklinde de çoğu zaman bu konu sorgulanmaktadır.

 

  • Velayet Davası Açma Sebepleri:

Velayet davası açma sebepleri; çoğu zaman velayeti istenen evlatların tüm hak ve sorumluluklarını elde tutma amacı taşımaktadır. Bazen de velayet davası açma nedenleri olayın kişiselleştirilmesi nedeniyle karşı tarafa zarar verme amacı da taşımaktadır.

 

  • Velayet Davası Nasıl Açılır:

Velayet davası nasıl açılır diye merak ediyorsanız eğer; bu tip davalar diğer davalarda olduğu gibi ilgili mahkemeye dilekçe doldurulmak suretiyle açılmaktadır. Başvuruların aile mahkemelerine yapılması gerekmekte ancak aile mahkemelerinin bulunmadığı yerlerde bu davalara asliye hukuk mahkemeleri de bakabilmektedir. Velayet nasıl alınır diye araştırma yapan çoğu kullanıcının bu dilekçe konusunu dikkate almaları gerekmektedir.

 

VELAYET DAVASINA DELİL NEDİR

Velayet davasına delil nedir; bu sorunun yanıtı oldukça geniş bir perspektifte değerlendirilebilir. Velayet davasına delil toplama işi diğer hizmetlerde olduğu gibi işinin ehli kişilerce yapılmalıdır. Velayet davasına deliller toplandığında davanın seyri ve mahkemenin kararın değiştirebilecek ve lehte kullanılacak olan materyallerden oluşması gerekmektedir. Velayet için delil toplama işinde davanın tipi, eşlerin durumu, çocukların ihtiyaçları gibi oldukça farklı etmenler devreye girdiği için çok planlı ve programlı bir şekilde sürecin idame ettirilmesi gerekmektedir. Delil nedir, nasıl elde edilir gibi ince durumlarda sürecin yönetilmesi gerekmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi ve fikir almak isterseniz MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçip uzmanlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

 

VELAYET DAVASINA DELİL TOPLAMA NASIL YAPILIR

Velayet davasına delil toplama nasıl yapılır konusunu ciddiye almanızı öneririz. Olası bir hatalı eylem, kötü kurgulanmış süreç yönetimi velayete delil toplama sürecinde sizlere zarar verebilmektedir. Velayet davasına delil toplama işlemleri hukuka uygun yürütülmek zorundadır. Olası bir hatalı velayet davasına deliller toplama işlemi yapıldığında süreç geriye döndürülemez şekilde aleyhinize ilerleyebilir ve davayla birlikte velayet hakkınızı da yitirebilirsiniz.

 

VELAYET DAVASINA DELİL SUNMANIN ÖNEMİ

Velayet davasına delil sunmanın önemi diğer davalarda olduğu gibidir. Davanın sizin istediğiniz şekilde ilerlemesi ve sonuçlanmasını istiyorsanız velayet için delillerin önemini kavramanızı öneririz. Velayet davasına delil sunma sürecinde doğru hazırlıkların yapılması önemlidir. Velayet almada delilin önemi mahkeme açısından yüksektir. Velayet davası deliller sunma konusunda da MY DEDEKTİFLİK Şirketi sizlere en kaliteli ve doğru hizmeti verme konusunda doğru adrestir.

 

VELAYET DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Velayet davasına delil toplamak için dedektif tutmak yasal mı; yanıtının merak edildiği bir diğer sorudur. Velayet davasında dedektif tutan kişiler dedektif yasak mıdedektif yasal mıdedektif suç mu gibi birçok farklı soruyla birlikte süreci anlamaya çalışmaktadır. Velayet için dedektif tutma kesinlikle suç değildir. Velayet davası dedektif hizmetinin alınması her ne kadar yasal olmuş olsa da çalıştığınız dedektiflik firmasının bu konuda size ne gibi çözümler sunacağı da oldukça önemlidir. Çünkü dedektif tutmak suç olmasa da dedektifinizin yasalara uygun şekilde çalışması oldukça önemlidir. Unutmayın dedektifinizin yaptığı yasal olmayan her türlü eylemden sizler de sorumlusunuz. Bu nedenle MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından verilen tüm hizmetler yasalara uygun bir şekilde verilmektedir.

 

VELAYET DAVASINA DELİL İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Velayet davasına delil için dedektif tutanların yorumları ile birlikte alacağınız hizmetle ilgili bir ön hazırlık yapmış olursunuz. Özel dedektif tavsiyeleri için bu tarz yorumların sizlere yol gösterici olduğunu düşünüyoruz. Önceden bu hizmet için özel dedektif tutanlar aldıkları hizmetle ilgili ne gibi sorunlar yaşamışlar bildiğiniz zaman daha rahat hizmet alım sürecine dâhil olabilirsiniz.  Daha önceden dedektif tutanların özel dedektif yorumları dikkatlice okunmalı ve değerlendirilmelidir.

Velayet davasına delil için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Do… De… / 19.12.2020-11:07 / Kars

"Velayet için delil toplama işi için önce kendim internetten öğrendklerimle işi yürütmeye çalıştım ama işin içinden çıkamadım. Eşim birkaç kez beni yakalamak üzereydi ve elime yüzüme bulaştıracaktım işi. Başka firmalara da güvenip iş yaptırma konusunda çekincelerim vardı. Hiç abartmadan en az üç ay boyunca onlarca firma hakkında araştırma yaptım, firmaları aradım bilgi aldım ve sonunda my dedektifliklerle çalışma kararı aldım. Bu aldığım karar bana hem güzel dava delilleri hem de zaman kazancı olarak geri döndü. Allah razı olsun arkadaşlardan..„


Cü… Fe… / 30.09.2020-22:57 / Trabzon

"İşim dolayısıyla birkaç ay yoğun tempoda çalıştığımdan dolayı 15 yıllık eşim tarafından aldatıldığımı öğrenmemle birlikte boşanma davasını açtım ve boşandık ancak velayet konusunda mahkemeler eşimi uygun gördüler ama yılmadım ve haklı olduğum konular için velayet değişikliği davası açtım. Bu süreçte profesyonel yardım almam gerektiğine inandığım için mehtap hanım ile daha önceden kendileriyle çalışmış olan bir yakın arkadaşım aracılığıyla randevu aldım ve kendisiyle velayet kazanmak için delil toplanması konusunda neler yapabiliriz saatlerce plan program yaptık. İşinin ehli bir insan kendisi. Daha önce de birkaç farklı firmayla görüşmem olmasından dolayı da en doğru seçimi yaptığımı net olarak söyleyebilirim. Benim gibi velayet konusunda kafanızda soru işaretleri varsa asla düşünmeden kendilerinden randevu alın ve çözüm önerilerini mutlaka dinleyin. „


Ka… Şö… / 18.07.2020-17:16 / Antalya

"Nereden baksan 15 farklı avukatla görüştüm evladımın velayeti için ancak neredeyse tümü bunun imkânsız olduğu ve yasaların bu konuda net olduğunu beyan etmeleri canımı çok sıkmıştı. daha sonra iş arkadaşım sevil tarafından senin işini çözerse böyle bir firma çözer diyerek my dedektiflikin internet sayfasının adresini atmasıyla bende tekrar bir umut oldu. Bir iki saat sonra kendilerini aradım ve iki saate yakın görüştük. Velayet almak için delillerden birkaçının işimize yarayabileceğini söylemesiyle birlikte işe koyulduk. sanırım 45 gün sonra en bomba delillleri alarak davamızı açtık ve çocuğumun velayetiyle ilgili çok güzel gelişmeleri gösteri rabbim bana.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

VELAYET DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Velayet davasına delil toplamak için özel dedektif fiyatları değişkenlik göstermektedir. Velayet davası dedektif fiyatları tamamen dava konusunun doğrultusunda belirlenmektedir. Velayet davası dedektif fiyatı belirlenirken verilecek olan hizmette nelerin yer alacağı, hangi ispatların yapılması gerektiği ve bu ispatlara giden süreçte ne gibi masrafların yapılacağı dedektif ücreti hesaplanırken kullanılmaktadır. Dedektif tutmak ne kadarözel dedektif ücreti ne kadar gibi sorulara da aynı yanıtları verebiliriz. Dedektif ücretleri konusunda fikir ve bilgi almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile daha detaylı olarak görüşebilirsiniz. Velayet Davasına Delil Toplamak için tıklayarak hemen iletişime geçin.

 

VELAYET DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Velayet davasına delil toplamak için hizmet verilen bölgeler konusunda MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin oldukça geniş bir özel dedektiflik bürosu olduğunu belirtmekte fayda var. Özel dedektif bürosu olarak tüm Türkiye’de örgütlenmiş olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin hemen hemen her ilde özel dedektiflik büroları bulunmaktadır. Velayet davasına dedektif tutmak isteyen değerli müşterilerine yetkin kadrosundan özenle seçilecek olan velayet için özel dedektif sizlere tamamen yasalara uygun olarak hizmet sunacağını unutmayınız. Velayet davasına dedektif tutma konusunda oldukça titiz ve dikkatli olmanızı öneririz. 

Velayet Davasına Delil Toplama hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Boşanma davasında çocuğumu nasıl eşimden nasıl alabilirim?
 Boşanma davasında çocuğumun velayetini nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim başka bir adamla birlikte olduğundan dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim başka bir adamla birlikte olduğundan dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim başka bir kadınla birlikte olduğundan dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim başka bir kadınla birlikte olduğundan dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşimden çocuğumu alabilir miyim?
 Boşandığım eşimden çocuğumun velayetini nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma fazlasıyla şiddet uyguladığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma fazlasıyla şiddet uyguladığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim evine erkekleri aldığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim evine erkekleri aldığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim evine hayat kadını aldığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim evine hayat kadını aldığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğumu kaçıracağından dolayı velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma maddi olarak iyi bakamadığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma maddi olarak iyi bakamadığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim uyuşturucu kullandığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim uyuşturucu kullandığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma iyi bakamadığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğuma iyi bakamadığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğumu alkollü ortamlarda bulundurduğundan dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Boşandığım eşim çocuğumu alkollü ortamlarda bulundurduğundan dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Eşimin akli dengesi yerinde olmadığından dolayı çocuğumu ondan nasıl alabilirim?
 Eşimin akli dengesi yerinde olmadığından dolayı çocuğumun velayetini ondan nasıl alabilirim?
 Birlikte olduğun kadından çocuğumu nasıl alabilirim?
 Birlikte olduğum kadından çocuğumun velayetini nasıl alabilirim?
 Çocuğumun velayetini nasıl alabilirim?
 Velayetin değiştirilmesi için davaya nasıl delil toplarım?
 Velayetin kaldırılması için davaya nasıl delil toplarım?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre.   

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER