Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Bakıcı Nedir?
 Dadı Nedir?
 Yardımcı Nedir?
 Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Nedenleri Nelerdir?
 Takip İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Takip İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Takip İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Takip İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

BAKICI, DADI VE YARDIMCI TAKİP HİZMETİ

Bakıcı, dadı ve yardımcı takip hizmeti oluşabilecek olan kötü durumları önceden önlemeye yönelik verilen ve son derece önemli bir hizmettir. Sevdiklerinizin, çocuğunuzun, anne babalarınızın, yardıma muhtaç olan akrabalarınızın sağlığı ve sıhhati açısından işe almayı planladığınız bakıcınızın, dadınızın veya yardımcınızın MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları tarafından takip edilip değerlendirmesini müteakiben size sunacağı raporla birlikte gönül rahatlığıyla hizmeti alabileceksiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak onlara daha güvenli bir yaşam sunmuş olacaksınız. Unutmayın toplumun suç işleme oranı nazarında işe aldığınız kişilerin de suç işleme eğilimli olduğunu ve bunun doğurabileceği sorunları henüz yaşanmadan engellemeniz mümkün.

 

BAKICI NEDİR

Bakıcı nedir diye tanımlamamız gerekirse genellikle bakıma muhtaç durumda olan çocukların/bebeklerin geçinmelerini ve temel ihtiyaçlarını (beslenmesi, temizliği, vd bakımları) karşılamak üzere görevlendirilen kişiye bakıcı denmektedir.

 

DADI NEDİR

Dadı nedir sorusu da tıpkı bakıcıda olduğu gibi aynı görevleri yerine getirirken daha dadılar tüm bunlara ek olarak çocuğunuzun eğitimi, öğretimi ve gelişimi ile ilgili de kendini geliştirmiş kişilerden seçilmektedir.

 

YARDIMCI NEDİR

Yardımcı nedir diye çokça soru gelmekte. Bu soruların yanıtını; yardıma ve bakıma muhtaç bireylerin bu ihtiyaçlarını karşılamak ve bu bakımları yapmak üzere görevlendirilmiş kişilere yardımcı denilmektedir.

 

BAKICI, DADI VE YARDIMCI TAKİBİ NEDENLERİ

Bakıcı, dadı ve yardımcı takibi nedenleri çok geniş skalada değerlendirilmesi gereken oldukça kapsamlı nedenlerdir. Bakıcı takibi yapılan çocukların daha huzurlu ve sağlıklı olacağının bilgisinin yanı sıra çocuğun ailesi tarafından da gönül rahatlığıyla hayatlarını sürdürmelerine sebep olmaktadır. Dadı takibi de oldukça önemli bir konudur aileler açısından. Çocuğunuzun bakımının yanı sıra eğitimi ve gelişimi açısından da dadı değerlendirmesi yapılarak işinin ehli olup olmadığı, gelecekte çocuğunuza zarar verip veremeyeceği gibi önemli durumlara bir ön hazırlık olarak değerlendirilebilir bu süreç. Diğer konularda olduğu gibi aile büyüklerimizin, yardıma muhtaç olan bireylerin bakımını üstlenen yardımcı takibi de oldukça mühim bir konudur. Son zamanlarda oldukça yaygın şekilde haberlere konu olan yardımcı şiddeti haberlerinden de anlayacağınız gibi bu hizmetin de alınmasında büyük fayda olduğunu düşünüyoruz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları da bu hizmet için hem teknik kabiliyet hem de tecrübe olarak son derece yeterlidirler.

 

BAKICI TAKİBİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Takip için dedektif tutmak yasal mı; şeklinde oluşan soruların çoğunda piyasada çıkan olumsuz haberlerin rol aldığını düşünüyoruz. Dedektif yasak mı sorusunun yanı sıra dedektif yasal mı sorusu da çokça sık karşımıza gelmekte. Dedektif suç mu diye sorulacak sorulara net bir şekilde yanıt vermek gerekirse hayır, dedektif tutmak yasalarımıza göre suç değildir şeklinde verebiliriz. Ancak birçok özel dedektiflik firmasının yasaların dışına çıkarak hizmet vermelerinden kaynaklı olarak çoğu zaman müşterilerin başı yasalarla belaya girmektedir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları yasalara hâkim, işinin ehli kişilerden seçildiği için bu tarz durumlarla asla karşılaşmazsınız.

 

BAKICI TAKİBİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Takip için dedektif tutanların yorumları sizlerin bakıcı takibi hizmeti almak istediğinizde sizlere yol gösterici olacaktır. Bunun yanı sıra daha önce dadı takibi hizmeti alan kişilerin yorumları da sizler için faydalı olabilir. Yardımcı takibi konusundaki taleplerinizin de öncesinde özel dedektif tavsiyeleri sizlere fayda sağlayacaktır. Özel dedektif yorumları birçok alanda olduğu gibi bu hizmetlerde de hizmet alım öncesinde değerlidir. Özel dedektif tutanlar yaşadıkları süreçleri anlatarak beyan ettikleri memnuniyetler doğrultusunda birçok hizmet almayı planlayan insanlara cesaret vermektedirler. MY DEDEKTİFLİK Şirketi üzerinden dedektif tutanlar yüksek oranda memnuniyet beyan etmektedirler. MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin yeni müşteri portföyü bir önceki müşteri tavsiyesi ile büyümektedir. Kaliteli verilen hizmetin karşılığını da bu şekilde almaktadır.

Takip için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Me… Su… / 16.11.2020-15:19 / Kayseri

"iki yaşında çocuğumun dadı takibi için uzunca süre araştırdıktan sonra kendilerinden konuyla alakalı hizmet aldık. hem sürecin yönetimi hem de yaklaşımlaro çok profesyonel bir firma. İki buçuk ay kadar süre sonra bize istediğimiz tüm sağlıklı verileri ilettiler ve şuan çalıştığımız dadımız ile uzun yıllar devam etmeyi planlıyoruz.„


Ha… Ke… / 30.09.2020-11:07 / İstanbul

"Yatalak annemiz için dört farklı yardımcı ile çalıştık ama annemin telkinleriylen değiştirmek zorunda kaldık ama kafamızda sürekli bir acaba vardı açıkçası. enson çalıştığımız yardımcı takibi için profesyonel ekip aradık ve bir akraba tavsiyesiylen my dedektiflik ile anlaştık. işlerini iyi yapıyorlar. Epey kalabalık bir dosya hazırladılar. Yardımcının ilk çalıştığı huzurevine kadar gidip araştırmışlar ağzımız açık kaldı yaptıkları işi o kdar iyi yapmışlar ki. Sağolsınlar..„


Gü… Çi… / 27.08.2020-14:31 / İstanbul

"işyerimden izin alamadığım için bir yaşında bebeğime bakıcı tutmak zorunda kaldım. Çocuk daha yürüyemiyor nasıl kendii ifade etsin. Bakıcıyla anlaştıktan iki ay sonra çocuğumda gelişimin yavaş ilerlediğini ve sürekli ağladığını gözlemledim. eşimle konuştuk konuyu ve bakıcı takibi amacıyla mehtap hn. ile telefonlaştık önce sonra randevu alıp briaraya geldik. eşimle bana her detayın nasıl ilerleyeceğini, neler yapılacağını tane tane anlattı. İçimize çok sindirdik bu firmayı ve anlaştık. tam da kafamızdaki gibi oldu herşey. Bizim bakıcı diye tuttuğumu alçak kadın bütün gün telefonda sevgilisiyle görüşüyor ve çocuğumuzla ilgilenmiyordu. aksine ilgilenmese keşke üzerine kötü muamelede de bulunmuş. Derhal işine son verdik ve aracı firmayı mahkemeye verdik. MY Dedektiflik Şirketi işini iyi yapan bir şirket. Kesinlikle öneririm.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

BAKICI TAKİBİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Takip için özel dedektif fiyatları genel olarak verilecek olan hizmetin ön değerlendirmesinde göre, bakıcı dedektif fiyatları belirlenmektedir. Dadı dedektif fiyatları konusunda da aynı şekilde işin niteliği değerlendirilerek fiyat uygulanmaktadır. Yardımcı dedektif fiyatları da aynı şekilde hizmetin nasıl ilerleyeceğine göre değişiklik göstermektedir. Dedektif takip fiyatları sabit değildir ve önceden net olarak belirlenmesi mümkün değildir. Dedektif fiyatı hesaplanırken her hizmete göre farklı hesaplama yöntemi kullanılır. Özel dedektif ücreti ne kadardedektif tutmak ne kadar gibi soruların yanıtını bu şekilde verebiliriz; Dedektif ücreti hesaplaması yapılırken verilecek olan hizmetin tüm şartları yerine getirilmek için kullanılacak olan tüm kalemlerin dahil edildiği bir yöntemle belirlenmektedir. Aynı hizmet farklı müşterilerde farklı şekilde hesaplanmaktadır. Bunun nedeni ise dedektif ücretleri hesaplanırken verilen hizmetin süresi ve yapılan masraflar baz alınarak farklı ücretlendirmeler ortaya çıkarmaktadır. Bakıcı, dadı ve yardımcı takibi hizmeti ile ilgili fiyat teklifi ve daha fazla bilgi almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bakıcı, dadı ve yardımcı takibi hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

BAKICI TAKİBİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Takip için hizmet verilen bölgeler genel olarak insanların yaşadığı tüm merkezlerde ve kırsal kesimdedir. Dedektif tutma niyetiyle araştırmalar yapıyorsanız eğer MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin geniş hizmet bölgelerinden mutlaka birine yakınsınızdır. Dedektif arayışındaki tüm kullanıcılar için profesyonel ekipleriyle hizmet vermekte olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kendini kanıtlamış olan kalitesiyle özel dedektiflik büroları arasında fark yaratmaktadır. Özel dedektif bürosu olarak ekiplerini gerek yetkinlik, gerek almış olduğu kaliteli eğitim, gerekse daha önceki backgroundu ile birlikte değerlendirerek uzun ve meşakkatli bir yoldan seçmektedir. En çok tavsiye edilen özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin günden güne büyüyen mutlu müşteri havuzuna dahil olmak demek sizlere en kaliteli hizmetin verileceğinin garantisine sahip olmak demektir. En iyi ve işini bilen özel dedektif Mehtap hanımlar tarafından sizlere en iyi hizmetin sunulacağından şüpheniz olmasın.

Bakıcı, dadı ve yardımcı takip hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama iyi bakıyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama ilgili davranıyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama kötü davranıyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama seviyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama dövüyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama nasıl vakit geçiriyorlar?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama uyurken nasıl vakit geçiriyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme /babama/hastama ne öğretiyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız hijyene önem veriyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız genel olarak nasıl vakit geçiriyor?
 Dadımızın/bakıcımızın/yardımcımızın kötü alışkanlıkları var mı?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız güvenilir mi?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız eşime nasıl davranıyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız ben yokken eşimle nasıl vakit geçiriyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız ben uyurken nasıl vakit geçiriyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız ben işteyken nasıl vakit geçiriyor?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız hoşgörülü ve sabırlı mı?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız dürüst mü?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız dikkatli ve özenli mi?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız işini seviyor mu?
 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız sorumluluk sahibi mi?
 Dadı/bakıcı/yardımcı nasıl takip edilir?
 Dadımızı/bakıcımızı/yardımcımızı nasıl takip edebilirim?
 Dadımızı/bakıcımızı/yardımcımızı nasıl takip ettirebilirim?
 Annemin bakıcısını nasıl takip edebilirim?
 Annemin bakıcısını nasıl takip ettirebilirim?
 Babamın bakıcısını nasıl takip edebilirim?
 Babamın bakıcısını nasıl takip ettirebilirim?
 Hastamın bakıcısını nasıl takip edebilirim?
 Hastamın bakıcısını nasıl takip ettirebilirim?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre.   

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER