OTEL KAYDI ÇIKARMAK İSTİYORUM

Otel kaydı veya otel kayıtları çıkarmak yasal değildir ve cezai yükümlülükleri ağırdır! Aldatıldığını düşünen ve gerçeklerle yüzleşmek isteyen veya tarafın aldattığını ispat etmek isteyen, boşanmayı gözden geçiren ya da boşanma kararını veren aldatılmış eşler, aldatmayı belgelemeye ihtiyaç duyuyor. Aldatmanın kanıtlanması boşanma davasının ve velayetin daha net, istenilen şekilde sonuçlanmasını sağlıyor. Aldatılma şüphesi ya da aldatmanın kesin olduğu boşanma davalarında, aldatan kişinin aldattığına dair deliller sunmak boşanmanın aldatılan tarafın lehine sonuçlanmasını sağlar. Peki, aldatmayı kanıtlamak mümkün mü? Elbette bu süreçte birçok delil sunulabilir. Aldatma sebebiyle açılan boşanma davalarında delil niteliğinde sunulan belgelerden biri otel kayıtlarıdır. Otel kaydı çıkarmak veya otel kayıtları çıkarmak zina ve aldatma delili kabul edilir. Ancak otel kaydı çıkarmak için asla acele etmemelisiniz. Çünkü resmi dayanağınız olmadan böyle bir şey yaptığınızda ceza alırsınız!


Sizin elde ettiğiniz otel kayıtları mahkemede kabul edilmez!
Otel kaydı çıkarmak boşanma davalarında somut delillerden biri olarak kabul görür fakat şunu belirtmekte fayda var, sunulan her delil yasal yollarla toplanmış olmalıdır. Kendi çabanızla eşinizi takip edebilir, eşinizin konakladığı otele giriş çıkışlarını fotoğraflayabilirsiniz. Elde ettiğiniz fotoğrafların mahkemede çok işinizi yarayacağını hatta tazminat, nafaka ve velayet kararını olumlu yönde etkileyecektir.

Otel kaydı çıkarmak için zaten mahkeme kararına ihtiyacınız var. Otelden birilerine ya da 'otel kaydı çıkaracağını iddia eden' dolandırıcılara para kaptırmayın. Size sunulan kayıt ya da fotoğrafları mahkeme kabul etmez! Çünkü mahkeme kaydıyla yani yasal yolla alınmış belgeler değil. Aldatılan eşlerin düştüğü bu tuzağa sakın düşmeyin!  Zamanınızı ve paranızı doğru kullanın.


Otel Kaydı Çıkartma Çabanız Hapis ile Sonuçlanabilir
Hukukta işler bazen yavaş ilerlese de her şey doğru sistemle yapıldığında boşanma davalarında taraflar mağdur olmadan sonuç alınıyor. Bu yüzden çekişmeli boşanma davasına hazırlanırken asla haklılığınızı yitirecek davranışlara girmeyin. Örneğin dedektifcilik oynayıp otel kaydı çıkarmak için uğraşmayın ya da dolandırıcılara para kazandırmayın.


Kendi başınıza yapacağınız her şey ciddi anlamda başınıza daha büyük belalar açabilir, mağduriyetinizi artırabilir. Eşiniz sizi aldatıyor olabilir ama bu durum yasa dışı şekilde üçüncü kişilerin özel hayatını ihlal edebileceğiniz anlamına gelmez. Otel kaydı çıkarmak, telefon takibi yaptırmak ya da başka şekillerde delil elde etmek adli ceza almanıza sebep olacak. Mahkemede elimi güçlendireyim düşüncesiyle yapacağınız birçok şey sizi suçlu konumuna düşürebilir.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi başta boşanma davası olmak üzere birçok davada somut delil toplama işinde profesyonel destek veriyor. Yapmak istediğiniz şeyleri MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile yapabilir, suça karışmadan davanızda işinize yarayacak somut deliller toplayabilirsiniz. Her şeyin hukuka uygun yürümesinde şirket titizlikle çalışıyor, profesyonel ve güvenilir hizmetler veriyor.

Eşimin otel kaydını çıkarmak istiyorum diyenler, boşanma davasına otel kaydı delil olarak kabul edilir mi ?diyenler, otel kaydı tutulma süresini merak edenler, tüm sorularınızın cevabını almak için Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

Sorular
BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER