TELEFON TAKİP, DİNLEME, İZLEME

Telefon Takip, Dinleme, İzleme Casus Programı Yüklemek isteyenlerin dikkatle okuması gereken bir yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Genelde sevgili ve eşlerin ihtiyaç duyduğu telefon takip etmek, telefon dinlemek veya telefon izlemek isteyenlerin yöntemdir. Telefon Takip, Dinleme, İzleme yaptırmak için şüphelendikleri kişilerin telefonlarına casus program yükleyerek aldatıldığını kanıtlama yolunu tercih ediyorlar.

Bu tercih doğrultsunda genelde internet üzerinden araştırma yapıyorlar. Yapılan araştırmaları neticesinde satın aldıkları programlar sadece deneme süresince çalışıyor sonrasında Telefon Takip, Dinleme, İzleme yapmak isteyen kişiler mağdur oluyor. Satın aldıkları firmayı ya da şahsı arayarak yardım almak istediklerinde ya numaraya ulaşılamıyor ya da yardım etmiyorlar sebebi ise zaten programın genelinde çalışması mümkün olmayışıdır. Yani Telefon Takip, Dinleme, İzleme yapacak bir program yoktur. Ayrıca fark edilmesi çok basit olan bu programlar sizi memnun etmiyor. 

Yurt dışı bağlantılı olan sadece deneme amaçlı bir kaç saat çalışan ve sonrasında asla takip mümkün olmayan hata veren programlar mevcut fakat Türkiye Cumhuriyeti'nde kullanımı  yasal değildir yani YASAKTIR.  İnternet reklamlarında kişiyi cezbetmek uğruna telefon takip, dinleme, izleme programlarının yasal olduğunu yazan siteler bulunmakta.

Bu siteler ''uygun fiyat telefon takibi'' reklamı verip müşteriyi çekmeyi başardığı gibi, müşterilerin başlarını belaya sokmayıda başarıyor. Telefon Takip, Dinleme, İzleme casus programlar satan şahıslar sizlere garanti verdiğini söyleyip, telefon takip programın çalışmaması durumunda satılan programın arkasında durmuyorlar. Duramıyorlar. Sizde yasa dışı bir hizmet aldığınız için şikayet edemiyor üstüne yasa dışı olduğunu bilmeyenlerde karşı tarafın kulağına gideceğinden şikayet edemiyor. Böylelikle telefon nasıl takip edilir? diyenler programın satışını yapanlar çalışmayan bir telefon takip programı satan satmaya devam ederken, telefon takip programı satın alanlarda dolandırılıyorlar...

Aldatılan insanlar yaşadıkları güven probleminden dolayı aldatıldıktan sonra sağlıklı bir evlilik sürdürmeye devam edemiyor. Temelden sarsılan evlilik kişiye boşanma kararı aldırtabiliyor. Boşanma davaları sancılı geçen uzun bir süreçtir. Hele de ortada bir aldatma varsa. Aldatılan taraf için kalp ve onur kırıcı olan bu durum mahkemenin çoğunlukla çekişmeli geçmesine sebep olur. Her aldatılan eş, aldatıldığını ispat etmek amacıyla delil toplama çabasına girer. Mahkemede her iki taraf da delil gösterme hakkına sahiptir. Fakat bu delilleri elde etmeye çalışırken yasa dışı olan ve yasal olan deliller nelerdir bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yasal olduğunu düşündüğünüz örneğin; Takip, Dinleme, İzleme casus programlarından elde edilen görüntü, yazışma, konum vebenzeri bilgiler asla delil niteliği taşımayacağı gibi kişinin ''Özel Hayatını İhlal'' ettiğiniz için ceza alınmaya sebebiyet veren eylemlerdir. 

Çünkü bu delilleri mahkeme kabul etmez, reddeder. Eşinizin telefonuna, bilgisayarına Takip, Dinleme, İzleme casus programlar yüklemeniz de fayda etmez. Çünkü eşiniz dahi olsa bir başkasının telefonu izinsiz takip edemez, dinleyemez ya da casus programlar yükleyemezsiniz. Delil topladım diye sevinirken cezai yaptırımla karşılaşılır. Mahkemeye intikal etmiş davalarda suçu kanıtlayıcı delilleri yasal olarak elde etmek zorundasınız.

Hukuka aykırı elde edilmiş delillerin ispat yükümlülüğü yoktur. Eğer aldatıldığınızdan şüphe ediyorsanız ya da eminseniz bunu ispat etmek için usullere, yasalara uygun hareket etmelisiniz. Casus program yüklemekle ya da telefon takibi yapıp görüşmeler için telefon dinleme ve izleme yapmakla uğraşmak zorunda kalmaz, mahkemenin kabul etmeyeceği delillerle kendinizi tehlikeye atmayınız.

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim? diyenler. Aldatıldığını düşünen eşler için kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim? sorusuna cevap vermek oldukça değerlidir. Hem aldatılma şüphesini ortadan kaldıran hem de eşi ile ilgili bazı konuları netliğe kavuşturmaya olanak sağlayan takip programları kullanılabilir. Ancak takip konusunda yasa dışı uygulamalara başvurulması suç işlemek anlamına gelebilir.

Türkiye’de her yıl binlerce eş aldatılma nedeni ile evliliğine son veriyor. Evliliğin son bulmasına neden olan aldatmanın ortaya çıkması ise çoğu zaman aylar hatta yıllar alıyor. Siz de aldatıldığını düşünen bir eş olarak evliliğinize zarar verecek durumlardan haberdar olmak adına mutlaka özel dedektif hizmetlerinden faydalanmalısınız. Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim? sorusu ile uğraşmak yerine daha profesyonel destek almak sizin için sağlıklı bir karar olacaktır.

Yasal Dedektif ile Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Eşinizin sizi aldattığından kuvvetli bir şekilde şüphe ediyorsanız yapmanız gereken onu basit telefon takip programları ile değil uzman özel dedektiflerle takip etmektir. Dedektifler sizin için özel yöntemlere başvurarak eşinizin gerçekten sizi aldatıp aldatmadığını ortaya çıkarır. Şüpheyi gidermek ya da olası bir boşanma davasında aldatmayı öne sürmek adına mutlaka resmi dedektifler ile iş birliği yapmalısınız.

 

Eşimin iphone Telefonunu Nasıl Takip Ederim?

Eşimin iphone telefonunu nasıl takip ederim? sorusuna cevap vermek istiyor ama bu soruya cevap çok net edemezsiniz... dedektiflik hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Eşinizin sizi aldattığından şüphe ediyorsanız ve bu şüphe günden düne büyüyorsa eşinizin cep telefonunu takip etmek istersiniz. Cep telefonuna takip yüklenen uygulamalar olsa da bu uygulamaları eşinizin fark etmesi oldukça kolay olur. Böylesi bir durumda eşinizin sizi aldattığını ortaya çıkarmanız mümkün olmaz.

Eşimin iphone telefonunu nasıl takip ederim? konusu ile ilgilenmek yerine özel dedektiflik çözümlerinden faydalanmak adına neler yapılabileceğine dair araştırma yapmalısınız. Çünkü özel dedektif size aldatma konusunda yardımcı olurken daha net çözümlerle eşiniz ile ilgili şüphelerinizi gidermenizi sağlar.

 

Özel Dedektiften Hizmet Amak

Eşimin iphone telefonunu nasıl takip ederim? konusundan uzaklaşıp bir dedektif ile iş birliği yapmak istediğinizde öncelikle yasal dedektiflere bakmalısınız. Çünkü her dedektiflik hizmeti sunan büro lisansa sahip olmayabilir. Bu da ödediğiniz ücretin karşılığında kocaman bir hiçle karşılaşmanıza neden olabilir.

Yasal dedektifler kaliteli bir hizmet sunduğu gibi eşinizle ilgili aldatma durumunu açığa çıkarmayı arzu eder. Üstelik dedektiflik kurallarına riayet ederek hizmet sunduklarından muhtemel hukuksuzlukları da önlerler. Yasa dışı lisanssız dedektiflerin bu konuda çok başarılı seçenekler sunamıyor olması neden yasal dedektifler ile çalışılması gerektiğinin apaçık ispatı olur.

Dedektiflik Şirketi Seçimi Nasıl Olmalı?

Dedektiflik hizmetlerinden faydalanırken en önemli konu kaliteli bir seçim yapmaktır. Çünkü kalitesi sözde kalan büroların size sunacağı hizmetten memnun kalmanız çok düşük bir ihtimaldir. Tam da bu noktada MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile karşılaşırsınız. Türkiye’nin en iyi dedektiflik şirketleri arasında yer alan bu büro size kusursuz hizmetler sunar. Üstelik kaliteyi ön plana çıkaracak çözümler de bu şirketin en önemli ilkeleri arasındadır.

Eşimin iphone telefonunu nasıl takip ederim? konusu ile hiç ilgilenmeden MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iş birliği yapmalısınız. Bünyesinde bulundurduğu uzman kadro sayesinde hemen herkesin ihtiyacına çözüm sunan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sayesinde aldatmadan kurtulabileceksiniz. Resmi dedektiflik konusunda en iyisi ile çalışmak sizin için de harika bir deneyim olacak!

Yasal olmayan dedektiflerin genellikle hukuka uygun davranmadığı ve başınızı belaya soktuğu görülür. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına özel dedektiflik mesleğine uygun çözümler sunan şirketlerle çalışmalısınız.

Google de arama motorlarına koca takip programı var mı? diye yazanlara denk geldik.  Şimdi ise bunu yanıtlamak istiyoruz. Koca takip programı kullanarak eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek mi istiyorsunuz? Bu yöntem ile eşinizi bir süre takip edebilecek olsanız da akıllı cihazlarda hemen fark edilebilecek olan bu uygulamaların uzun vadede işinize yaramayacağını söylemek gerekir. Bu nedenle koca takip programı kullanmak yerine eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek için özel dedektif tecrübelerinden yararlanmanız gerekir.

 

Sevgili takip programı ile sevgilinizi takip ederek sizi aldattığını ortaya çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Ama sevgilinizin sizi gerçekten takip edip etmediğini öğrenmek için bir takip programından çok daha fazlasına ihtiyacınız var.

Genellikle akıllı cihaza yüklenen Sevgili takip programı casus programlardır. Bu programların amacı ses ve konum bilgilerinin paylaşılması sayesinde kişinin adım adım takip edilmesidir. Ancak kişi hayatının gizliliği gereği bu tür bir uygulamanın hukuken aykırı olacağını ifade etmek gerekir. Sevgilinizi hukuksuz bir yöntem ile takip etmek yerine daha doğru ve başarılı sonuçlar almalısınız. Sevgili takip programı yerine eşimi takip edecek dedektiflik hizmetleri aramalısınız.

Sevgili takip programı bireyler için zaman kaybından başka bir şey değildir. Çünkü bu programlar hukuki sorunların yanı sıra bireylerin çabuk fark edebileceği seçeneklerdir. Akıllı cihazı ile her gün her dakika vakit geçiren kimseler için farklı bir uygulamanın var olduğunu anlamak çok zor olmasa gerek. Bu da programın silinmesine ve sevgilinin takip edilmesinin zorlaşmasına neden olur.

Aldatılan sevgililerden bir tanesi olarak en sevdiğiniz kişinin size ihanet ettiğinden şüpheleniyorsanız öncelikle bu şüpheyi nasıl gidereceğinize karar vermelisiniz. Sevgilinize sormak size mantıksız geliyorsa bu durumda resmi dedektiflik hizmetlerine başvurun. Doğru çözümlerle sizlere destek olan dedektifler kısa sürede aldatma durumunu ortaya çıkarır. Bu sayede içinizi kemiren şüphe artık ortadan kalkmış olur.

Türkiye’nin en iyi yasal hizmet veren dedektiflik şirketleri arasında yer alan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sayesinde çok özel hizmetlerden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde tek yapmanız gereken size özel hizmetlerin neler olduğuna bir göz atmak! Hukuki sınırlar içerisinde sevgilinizin takip edilmesi ve sizi aldatıyorsa bunun keşfedilmesi sağlanır.

Evlilik öncesi süreçte çok sık yaşanan bu durumdan kurtulabilmek adına mutlaka resmi dedektiflerden yardım almalısınız. Üstelik bu yardım sizi daha güçlü kılacak ve belki de sizi evliyken de aldatacak birinden kurtulmanızı sağlayacak. İster erkek olun ister kadın aldatma konusunda bazı durumları sineye çekmek zorunda değilsiniz. Sevgili takip programı yerine hemen dedektiflik hizmetlerinden yararlanmaya başlamalısınız.

Telefon takibi nasıl yapılır diye merak eden bireylerin önemli bir kısmı eşleri tarafından aldatıldıklarını düşünür. Bu düşünce evlilik birliğinin yerle bir olmasına neden olurken bireyler için de şüphe dolu günler anlamına gelir. Siz de eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız yapmanız gerekenleri iyice öğrenmelisiniz.

Telefon takibi yapmak istiyorsanız akla gelen en basit seçenek telefon programı kullanmaktır. Ancak telefon programı kullanarak çok başarılı bir takip gerçekleştirebileceğiniz söylenemez. Eşlerin programları fark etmesi çok kolay olur. Bu durumda elde sadece özel dedektiften yararlanma seçeneği kalır. Peki, bu seçenekten faydalanabilmek adına neler yapılmalı?

Yasal dedektiflik hizmetlerinden faydalanmak eşinden şüphe eden her eş için önemlidir. Çünkü şüpheyi giderecek bir dedektif size daha rahat bir yaşamın da kapılarını aralar. Peki, neden yasal dedektif? Sıradan dedektiflerin farkı ne? Sıradan dedektif yoktur. Sıradan insanlarında dedektif gibi tecrübesi yoktur!

Resmi dedektifler, işini hukuki prosedürlere uygun bir şekilde yapan ve suça karışmanıza neden olmayan profesyonellerdir. Eşinizi takip etmek istediğinizde Anayasal bütün haklar gözetilerek kuralına uygun bir takip işlemi gerçekleşir. Bu da alınan sonuçların daha doğru olmasını sağlar.

Yasa dışı hizmet veren dedektiflerden hizmet aldığınızda karşılaşacağınız temel sorun hukuka aykırılıktır. Çünkü lisanssız dedektifler ‘Konut Dokunulmazlığı’ ve ‘Özel Hayatın Gizliliği’ konularına önem vermez. Anayasal hakların çiğnenmesi anlamına gelen bu durumdan mutlaka uzak durmalısınız.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi size en başarılı dedektiflik hizmetlerini sunarken Türkiye’nin en iyi dedektiflik firması olarak kaliteyi zirveye taşır. Eşi tarafından aldatılan her birey için telefon takibi nasıl yapılır sorusuna cevap aramak yerine MY DEDEKTİFLİK Şirketinden faydalanmak daha doğru bir seçim olur. Siz de bu seçimden yararlanmak istiyorsanız kaliteli kadrosu ile çok değerli seçenekler sunan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllardır resmi dedektiflik bürosu olarak yasal hizmet özel dedektifi ile şirket hukuki sınırlar çerçevesinde size en kapsamlı çözümleri sağlar. Üstelik sizlerden gelen talepleri değerlendirerek hukuken bir sorun ile karşılamamanız açısından da danışmanlık sunar. Telefon takibi nasıl yapılır sorusunu unutun ve bu şirket ile iletişime geçin!

Peki programsız telefon takip yapılır mı? diyenler. Sizleri de yanıtlıyoruz. Programsız telefon takip nasıl yapılır siz de merak ediyorsunuz değil mi? O halde bu soruya cevap bulmak ve kaliteli çözümlerden faydalanmak için hemen harekete geçmelisiniz.

Aldatılma şüphesi ile karşı karşıya kalan eşlerin önemli bir kısmı eşlerini takip etmek ister. Bazı kimseler telefon programları ile eşlerinin izini sürmeyi amaçlar. Ancak telefon takip programları çok kullanışlı değildir. Eşler telefonlarındaki bilinmedik bu programları fark ederek siler. Böylelikle eşlerin takip hayalleri suya düşer.

Program ile takipten faydalanamıyorsanız yapmanız gereken tek şey özel dedektif tutarak eşinizi kontrol etmek olacaktır. Dedektiflik çözümleri eşinizi kontrol altına alma konusunda en başarılı ve kusursuz çözümler olacaktır.

Programsız telefon takip için eşinizin telefonunu kurcalamayın sadece size özel çözümlerden yararlanmak için dedektiflik bürosuna başvurun. Dedektifler eşinizin sizi gerçekten aldatıp aldatmadığını ortaya çıkararak size en iyi hizmetleri sunacaktır. Ancak bu hizmetlerden faydalanırken kesinlikle lisans ve sertifika konularına dikkat etmeniz gerekir.

Güvenli dedektif eşinizi takip etmek için programa ihtiyaç kalmadan eşinizi izlemeye alabilir. Üstelik bu hizmetleri sunarken hukuki açıdan herhangi bir soruna da neden olunmaz. Eğer siz de hukuki sorun yaşamadan programsız telefon takip hikayelerine kanmadan özel dedektiften yararlanacaksanız hemen yasal bir dedektif bulmaya koyulun. Ama bunu yaparken alacağınız hizmetleri detaylandırmayı unutmayın!

Türkiye’nin 5 yıldız ödülü alan en başarılı dedektiflik şirketi olma unvanını kazanan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile birbirinden özel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Türkiye’de dedektiflik anlayışını şekillendiren MY DEDEKTİFLİK Şirketi sayesinde eşinizin aldatıp aldatmadığını öğrenmek çok kolay olacak. Profesyonel dedektif kadrosuyla birbirinden değerli seçeneklere imza atan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile siz de eşinizi takip etme şansı yakalayabileceksiniz.

Eşinizi takip ettirmek istediğinizde bunun hukuki çerçevede ve belirli sınırlar içerisinde yapılacağını bilmelisiniz. Çünkü dedektiflik hizmetleri özel hayatın gizliliği başta olmak üzere pek çok konuda insanların haklarını gözetir. Bu nedenle eşinizin özel alanının ihlal edilmeyeceği açıkça ifade edilmelidir. Aksi takdirde hukuksuz bir yönteme başvurulmuş ve açıkça suç işlenmiş olabilecektir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile görüşerek hizmete dair bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Özel dedektif hizmetleri, eşinizin fark etmeyeceği bir şekilde sunulduğundan herhangi bir şüphe oluşturmaz. Kocanız günlük yaşantısına devam ederken sizi gerçekten aldatıyorsa buna devam eder. Üstelik kendisini izleyen özel dedektiflerin farkında olmadan bu durumu tekrar ettirir. Böylelikle kocanız sizden hiç şüphe etmeden aldatma durumu ortaya çıkar.

Koca takip programı hemen her kadın için tercih edilebilir bir seçenek olsa da daha başarılı sonuçlar almak ancak lisanslı dedektifler ile mümkün. Türkiye’de son dönemde yaygınlaşmaya başlayan özel dedektifler sayesinde siz de kocanızı takip ederek sizi aldattığını ortaya çıkarabilirsiniz. İçinizdeki şüpheyi gidermeye yardımcı olacak bu hizmet sayesinde dilediğiniz an boşanma davası da açabileceksiniz.

Kocanızı takip edecek dedektiflerin resmi ve yasal olmasının ne tür bir farklılık yaratacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu noktada hukukilik problemini gündeme getirmek gerekir. Pek çok eş resmi olmayan dedektifler ile iş birliği yaptığından beklemedikleri sonuçlarla karşılaşır. Özel Hayatın Gizliliği ve Kontu Dokunulmazlığı ihlali nedeni ile suç işleyen resmi olmayan dedektifler sizi de bu suça ortak eder.

Eşinizin sizi aldattığını ortaya çıkarmak isterken karşılaştığınız bu kötü durumdan uzak durmak adına Türkiye’nin en başarılı resmi dedektiflik şirketlerinden biri ile çalışmalısınız!

MY DEDEKTİFLİK Şirketi Neden Tercih Ediliyor?

MY DEDEKTİFLİK Şirketi son dönemin en çok talep gören dedektiflik bürolarından bir tanesidir. Bünyesinde bulunan kaliteli dedektifler ve başarılı personel sayesinde en doğru çözümleri sunar. Resmi dedektiflik dendiğinde akla gelen ilk firmalar arasında yer alan MY DEDEKTİFLİK Şirketi, kaliteli bir takip sürecine yardımcı olur.

Koca takip programı gibi basit ve modası geçmiş uygulamalar yerine daha profesyonel bir destek alabilirsiniz. Bu destekten yararlanmak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi hemen arayabilir ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim? sorusunu artık bir kenara bıraktıysanız yapmanız gereken tek şey MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile kusursuz çözümlerden yararlanmak. Dedektif kadrosu ile oldukça başarılı hizmetlere kapı aralayan MY DEDEKTİFLİK Şirketi, Türkiye’nin en iyisi olmayı arzu eder.

Eşinizi hukuka uygun bir şekilde kontrol ederek sizi aldatıp aldatmadığını ortaya çıkarabilirsiniz. Özel dedektif ile çalışarak aldatmanın ispatı sağlayabilirsiniz. Talebinize uygun çözümlere başvurularak sonuçlar alındığından herhangi bir hukuksuzluk olmaz. Bunun yanı sıra hukuka uygun olmayan talepleriniz de gerekli açıklamalar yapılarak reddedilir. Çünkü MY DEDEKTİFLİK Şirketi hukuka ve kamusal düzene önem verir!

Delil sunarken ilgili mahkeme, usule ve yasaya uygun elde edilmiş olmasına son derece dikkat eder. Eğer Telefon Takip, Dinleme, İzleme casus programı ile elde edilmiş deliller var ise katiyen red olunur. Suçlu kabul edilir ve bir yıldan beş yıla kadar hapis cezasına çarptırılır. Özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçtur. Aldatılan taraf olmanız bu durumu değiştirmez, hiçbir şekilde eşin telefonuna casus program yüklemek ile delil toplamamalısınız.


Eğer telefon takip, dinleme, izleme yapmanızın sebebi boşanma davasına delil toplamak ise bunu yasal yollarla en güvenilir 5 yıldız başarı ödüllü dedektiflik şirketi olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile boşanma delili toplayabilirsiniz. Telefon Takip, Dinleme, İzleme casus program yüklemek, whatsapp ve sosyal medya takibi yapamadığınız gibi, size fayda getirmeyen programın yüklendiğinin tespiti halinde delilleriniz delil hükmünü yitirmektedir. Her aldatılan bu bilgileri somutlaştırmak için çaba harcıyor ancak bu boş bir çaba olmakla birlikte beş yıla kadar hapisle cezalandırılabilecek bir suçtur.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi, aldatılan eşler için somut delil toplarken yasalara uygun hareket ediyor, mahkemede delil kabul edilebilecek unsurlara somut biçimde ulaşıyor. Siz de eşinizin sizi aldattığını kanıtlamak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile çalışın, profesyonel ve güvenilir dedektiflik yöntemlerle mahkemeye somut delil toparlayın.

Telefon takip, dinleme, izleme programı almak isteyenler paranızı boşa harcamadan somut ve inkara kapalı deliller elde edip eşinizle yüzleşmek istiyorsanız bilmek istiyorsanız, aldatılıyor muyum? eşim beni aldatıyor mu? diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

Sorular
BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER