ÖZEL DEDEKTİF NEDİR

İnsanların sorunlarını çözemediği, fark edemediği ve bulamadığı kısacası işin işinden çıkmadığı durumlarla baş edebilen, toplumda bilinen fakat ispatlanamamış tüm suç teşkil edecek unsurların gün yüzüne çıkartılmasında çalışma yapan, araştıran, denetleyen ve somut kanıtlarla her türlü durumu ortaya döken özel araştırmacılara özel dedektif denir.

Özel dedektif yurt dışında görev alan polis memurlarına verilen unvan iken artık yurt içinde de özel dedektif unvanı ile görev yapılabilmektedir. Özel dedektif olmak için illaki polis olma şartı aranmamaktadır. Fakat özel dedektif olmak için aranan şartlar vardır. Özel dedektif çalışma alanları gereği en başta aranan şartlar sabıkasız olmak yani herhangi bir suça karışmamış olunmalıdır. Özel dedektifin adli sicili temiz olmalıdır. Aynı zamanda özel dedektif ilgili üniversiteden en az 4 yıllık öğrenim sonunda mezun olması gerektiği şartlar arasındadır. 

Özel dedektif mesleğini diğer mesleklerden ayıran belli özellikleri vardır. Bu özellikler herhangi eğitim alınarak öğrenilebilen veya sonradan enjekte edilebilecek özellikler değildir. Örnek verilmesi gerekirse, özel dedektif zeki, içgüdüleri ve öngörüleri kuvvetli olan kişilerdir. En ufak ve küçük belkide küçücük detaylardan yola çıkıp dosyayı çözüme ulaştıran kişilerdir. Özel dedektif hayatı boyunca düzenli ve yerleşik olamaz. İşi ve çalışma alanları gereği bu düzeni kuramazlar. Zor şartlar altında özel dedektif görevini icra eder. 

Ülkemizde özel dedektif denildiğinde insanların aklına ilk gelen aldatan eş, aldatılan erkek, aldatılan kadın, aldatma vakalarıdır. Fakat özel dedektifler birtek aldatma dosyalarına bakmazlar. Birçok çalışma alanları mevcuttur. Özel dedektif hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Yine aynı şelikde ülkemizde işsizliğin boy gösterdiği zamanlarda türüyen ve insanların en özel mevzularından zaaflarından yararlanıp müşterilelerini mağdur mutsuz eden kişiler kendilerini özel dedektif olarak anlandırmakta ve mesleğin onurunu zedelemektedir. Asıl özel dedektifler aldığı her dosyayı üstün becerisi ve önsezilerini kullanarak sonuca olaştırmak için uğraşan profesyonel özel dedektifler vardır. 

Lütfen resmi özel dedektif, dedektif unvanı, özel dedektif vergi levhasıözel dedektif sertifikası, özel dedektif lisansı özel dedektif deneyimi, özel dedektif tecrübesi olmayan yeri yurdu belli bile bulunmayan kişilere tama etmeyiniz. 

Özel dedekitif arıyorum diyenler, özel dedektif tutmak istiyorum, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER