Marka Patent Sahteciliği Tespiti Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Marka Patent Sahteciliği Tespiti Nedir?
 Marka Patent Sahteciliği Tespiti Nedenleri Nelerdir?
 Marka Patent Sahteciliği Tespiti Nasıl Yapılır?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Araştırma İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Araştırma İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ HİZMETİ

Marka patent sahteciliği tespiti hizmeti ticari faaliyetler konusunda ciddi kayıpların önüne geçmek amaçlı olarak verilen bir hizmettir. Markanızın, firmanızın veya bir ürününüzün sizin kontrolünüz dışında haksız bir şekilde üretilmesi ve sahte olarak satışlarına sebep olması hem maddi hem de manevi olarak kurumunuza zarar vermektedir. Bu nedenle bu durumların önüne geçmek için profesyonel olarak destek almak çok önem teşkil etmektedir. Onlarca yıl emek verilerek oluşturulmuş markanın, piyasada güven duyulan ürünün düşük kalitede ve sahte olarak üretilmesi marka değerine zarar verdiği gibi maddi olarak da kayıplar getirmektedir.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları bu alanda kendini kanıtlamış yetkinliktedir. Markanızın, ürününüzün ve firmanızın sahtekârlar tarafından zarara uğratılmasına engel olmak adına kusursuz bir hizmet sunmaktadırlar.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ NEDİR

Marka patent sahteciliği tespiti nedir; ticari faaliyetleri bulunan kurumların üretimlerine yönelik olarak üçüncü tarafların sahte marka ile bu üretimleri gerçekleştirmelerine yönelik olarak gerçekleştirilen işlemlere denilmektedir. Bazen birebir olarak aynı marka, kurumsal kimlik altında aynı minvalde ürün üretimini kapsayan bu hak ihlalleri bazen de sahte patent ile birlikte gerçekleştirilmektedir.  Bu bağlamda marka ve patent güvenilirliğinizi korumak adına bu verilecek olan hizmet çok önem arz etmektedir.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ NEDENLERİ

Marka patent sahteciliği tespiti nedenleri ticari faaliyetlerde gerek hizmet gerek ürün üretiminde karşılaşılabilecek bir durum olan patent ihlali son derece çabuk eylem alınmayı gerektiren bir ihlaldir. Ürettiğiniz hizmetin veya ürünün sahtecilik tespiti ne kadar çabuk ve kısa sürede yapılırsa o kadar marka değerinize ve güvenilirliğinize yönelik zararın giderilmesi mümkündür. Firma sahiplerinin ve üreticilerin genel olarak kafalarında beliren markamı kullanıyorlar mı sorusunun yanıtının net bir şekilde alınması adına.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi bu alanda kendini kanıtlamış kadrosuyla birlikte sizlere bu hizmeti sunmaktadırlar.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ NASIL YAPILIR

Marka patent sahteciliği tespiti nasıl yapılır firmanız tarafından türetilen mal veya hizmetlerin marka patent hakları elinizde bulunmasına rağmen kötü niyetli sahtekârlar tarafından haksız bir şekilde kullanımından doğabilecek olan kötü sonuçları önlemek adına yapılan tüm eylemlerdir. Firmaların marka patent sahteciliği için dedektif taleplerinde genel olarak bu ihtiyaçlar başta gelmektedir. Sahtecilik tespiti için dedektif tutan firmaların birincil önceliği marka değerini korumaktır. Patent ihlali için dedektif arayışlarında olan tüm firmalar için MY DEDEKTİFLİK Şirketi en iyi hizmeti verme konusunda hazırdır.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Marka patent sahteciliği tespiti için dedektif tutmak yasal mı; şeklinde merak edilen soruların direkt olarak yanıtı: dedektif tutmak tamamen yasaldır diyebiliriz. Marka takibi dedektif hizmeti alacak olan firmalar için tamamen yasalara uygun olarak sunulacak olan hizmetler herhangi bir zarar, illegal durum yaratmayacaktır. Dedektif yasak mı diye merak edenler için de net bir şekilde bunun yasak olmadığını beyan edebiliriz. Dedektiflik işleri yasalarımızca herhangi bir sorun teşkil etmemektedir fakat tutacağınız dedektifin hizmetinizi verirken gireceği yasal olmayan durumlarda da sizler de mesuliyet altında olacaksınız. Bu nedenle de dedektif yasal mı sorusunun yanıtını ararken bunları da göz ardı etmemenizi öneririz.  Dedektif suç mu diye düşünen tüm kullanıcılara yasalara uygun olarak çalışan firmalarla çalışmalarını muhakkak önermekteyiz. Bu bağlamda da MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm personelleri ile birlikte yasalara hâkimdirler ve yasal olmayan durumlara asla girmeyerek işlemlerini yapacak şekilde de çalışmayı etik olarak benimsemiştirler. MY DEDEKTİFLİK Şirketi yasalara ve mevzuata uygun olarak faaliyet gösteren resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Marka patent sahteciliği tespiti için dedektif tutanların yorumları kurumsal olarak çalışmakta olan firmalar ve marka patent sahipleri için oldukça değerlidir. Dedektif tutanlar almış oldukları hizmetin niteliğiyle ilgili en nesnel yorumları yapacaklardır. Markanızın patent sahteciliği konusunda profesyonel hizmet almayı planlayanlar için özel dedektif yorumları yol gösterici olacaktır. Bunu önemseyen bir firma olarak MY DEDEKTİFLİK Şirketi verdiği tüm hizmetlerde özel dedektif tavsiyeleri konusunda yüksek memnuniyet oranıyla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm müşterilerine kurumsal ve bireysel anlamda kaliteli hizmet vermeye de devam edecektir.

Marka patent sahteciliği tespiti için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Sa… Be… / 24.05.2020-12:03 / Gaziantep

"Bebek bezi konusunda faaliyet gösteren bir firmayız. Bir markanın yaratılması, kurumsal kimliklerinin hazırlanması, ambalaj ve ürün tasarımları, ürünün argesi vs derken neredeyse iki üç yıllık bir süreç emek vererek oluşturduğumuz ürünün hırsızlar tarafından bir günde kopyalanması ve sanki biz üretmişiz gibi piyasaya dağıtılması oldukça yıpratıcı ve zor bir süreçti. Yurtiçinden sonra yurtdışında bile bizim üretimlerimizin sahtelerinin yayılmasıyla birlikte yönetim kurulu toplantısı yaparak bu işi hızlı ve net bir şekilde çözmek için harekete geçme kararı aldık. Daha önce bireysel olarak tanıdığımız ve çalıştığımız bir firma olan MY DEDEKTİFLİK firmasıyla marka patent ihlali konusunda çalışmaya başladık. Normal şartlarda yüzün üzerinde bayi, dört binin üzerinde satış noktası olan bir firmanın bu sürecinin yıllar sürebileceğini düşünürken dört ay gibi kısa bir sürede yurtiçindeki tüm sahte ürünlerin tespitini ve üretimin kimler tarafından, hangi kaçak atölyelerde yapıldığına kadar tespit edebildik. Piyasaya sürülmeye hazır binlerce parti malı devletimiz vasıtasıyla toplattırdıktan sonra gerekli yasal önlemlerimizi alarak bu tarz durumların yaşanmaması için daha hızlı aksiyon alabilecek şekilde çalışmaya devam ediyoruz„


Ko… Pa… / 13.02.2020-04:18 / Rusya

"Moskova merkezli Türk iş adamları tarafından kurulmuş bir uluslararası firmayız. 67 ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerin üretiminden sevkiyatına kadar tüm aşamalarında kendi bünyemizde işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Büyük titizlikler ve bin bir emekle gerçekleştirdiğimiz bu süreçlerde ürünlerimizin 24 ülkede firmamızın üretimi olmadığını tespit ettik. Ürünlerin ihraç süreçleriyle ilgili büyük ve meşakkatli bir araştırma sürecinden sonra maalesef bir noktaya kadar işi getirebildik. Türkiye koordinatörümüzün tavsiyesiyle birlikte My Dedektiflik Şirketi ile sahtecilik tespiti konusunda mutabakata vardık. Bu uzun iş birliği ile birlikte yaklaşık olarak 19 ülkedeki durumu sıfırladık ve kalan beş ülke için de girişimlerimiz devam etmekte. Tüm bu süreçlerde bizlere profesyonel bir çözüm sunan My Dedektiflik Şirketi’nin tüm çalışanlarına müteşekkiriz. Kurumsal ihtiyaçlarınızda mutlaka kendileriyle çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.„


Al… Gü… / 04.01.2020-09:05 / Ankara

"teknik servise gelen yüzlerce sahte ürünle birlikte uzun argelerle ve zorlu süreçlerle ürettiğimiz ürünleri o kadar yakın bir şekilde benzetmişler ki teknik servis aşamasına kadar anlaşılmasına imkân yok. Küçücük detaylarla ancak ürünün sahteliğinin anlaşıldığı şekilde ürünü taklit etmek bile ciddi bir altyapı ve benzer yöntemler gerektirmekteydi. Hızlı bir şekilde aksiyon alarak my dedektiflik ile sahte marka konusunda işbirliği gerçekleştirdik. Ürünlerimizde kullandığımız elektronik kartların ortak olduğundan yola çıkarak aynı merkezden ithal edilmiş olmasını tespit ettikten sonra gümrük firmasından tutun da ürünün plastik enjeksiyon kalıplarının yapıldığı atölyeye kadar onlarca delille birlikte taklit ürün sahtekarlığıyla ilgili bu işe karışan kişileri ve firmaların tamamını dava etmiş bulunmaktayız. Gerek teknik konulardaki yeterliliği, gerekse bizim işimiz için işinde yetkin elektronik mühendisine kadar tüm emek veren personelleri işinin ehli ve profesyoneldiler. Firmanız için ihtiyaç duymanız halinde mutlaka kendileriyle çalışmanızı öneririz.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Marka patent sahteciliği tespiti için özel dedektif fiyatları yürütülecek olan süreçlerin doğrultusunda belirlenmektedir. Dedektif takip fiyatları bu doğrultuda değişkenlik içermektedir. Dedektif fiyatı belirlemek için dosyanın muhteviyatının iyi belirlenmesi gerekmektedir. Özel dedektif fiyatı ne kadar gibi sorularla birlikte bu fiyatlar hizmete göre belirlenmektedir. Takip dedektif ücreti verilecek olan hizmetin süresi ve içeriği ile birlikte değişiklik gösterir. Özel dedektif ücreti ne kadar gibi sorularla da karşılaşmaktayız. Dedektif tutmak ne kadar sorusunun yanıtını almak isteyenler için verilecek olan hizmetin iyi analiz edilmesinin gerektiğini belirtmiştik. Dedektif ücretleri hesaplanmasını istediğiniz hizmet talebinizi hemen şimdi MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlara ileterek dedektif ücreti detaylarıyla ilgili görüşme sağlayabilirsiniz. Marka patent sahteciliği tespiti hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

MARKA PATENT SAHTECİLİĞİ TESPİTİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Marka patent sahteciliği tespiti için hizmet verilen bölgeler tüm dünyadır. Gerek Türkiye gerekse yurtdışında bulunan özel dedektiflik büroları ile birlikte hizmet vermekte olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kurumsal taleplerinizde hizmet vermek için sahip olduğu kalifiye ekibiyle birlikte sizlere çözümler sunan bir özel dedektiflik bürosudur. İşini seven ve işine saygı duyan dedektiflere sahip bir özel dedektif bürosu olarak tüm marka patent sahteciliği tespiti işlemleri yasalara uygun bir şekilde yürütülmektedir. Özel dedektif kadrosu işinin ehli kişilerden oluşan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kurumsal talepleriniz için dedektif tutmak konusunda en doğru adrestir.

 

Marka patent sahteciliği tespiti hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Markam kullanılıyor mu?
 Markamı kimler kullanıyor?
 Markamın kullanıldığını nasıl ispat edebilirim?
 Alan adımı kimler kullanıyor?
 Sosyal medyalarda markam kullanılıyor mu?
 İnternette markamı kimler kullanıyor?
 İnternette markamı kullanan var ne yapmalıyım?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER