ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI NE KADAR ?

Sizi aldatan ya da aldattığını düşündüğünüz eşinizin sırlarını ortaya dökecek özel dedektif tutmak istiyor ama özel dedektif fiyatları nedeni ile çekiniyor musunuz? MY DEDEKTİFLİK Şirketi size sadece bütçe dostu seçenekler değil aynı zamanda kaliteli hizmetle de vaat eder!

En uygun özel dedektif ile aldatılan eş olmaktan kurtulmaya ne dersiniz? Doğru süreç yönetimi ve profesyonel özel dedektifler sayesinde aldatılmayı delillendirmek çok kolay olacak!


Türkiye’de özel dedektif fiyatları insanların kafasını karıştıran konulardan bir tanesidir. Dedektifliğin gizli bir durumu ortaya çıkarmak olduğunu bilen pek çok birey bu hizmetin bir suç olduğunu sanmaktadır. Yanlış ve bir o kadar da yaygın bir olan bu algının tersine çevrilmesi adına doğru özel dedektiflik hizmetleri ile bir araya gelmek elzemdir. Çünkü dedektiflik, kanunlara uygun bir şekilde gerçekleştirildiğinde herhangi bir soruna neden olmayacaktır. Üstelik aldatılan eşlerin haklarını koruyabilmesi adına da mahkeme nezdinde işe yarayacak delillerin toplanması sağlanır.


Özel Dedektiflik Hizmetleri 
En uygun özel dedektif hizmetlerinden yararlanabilmek adına kaliteli dedektif ve lisanslı dedektiflik bürosu ile iş birliği yapmanız şarttır. Aksi takdirde lisanssız dedektiflik hizmetleri nedeni ile suça karışabilirsiniz. Türkiye’de dedektiflik hizmeti veren büroların bir kısmı uygun fiyat sunabilmek adına kanun dışı yöntemlerle delil toplamayı seçer. Bu durum aldatılan eşlerin ilk etapta dikkatini çekmese de mahkeme nezdinde delillerin kanunsuz bir şekilde toplandığının anlaşılması suç unsurunun oluşmasına neden olur.

Ve aldığınız özel dedektif hizmeti sonucu mahkemede kullanmayıp sadece eşinizle yüzleşmek gayesinde olarak ucuz dedektif tutup, tuttuğunuz ucuz dedektifin size yalan yanlış verdiği bilgiler ile haklıyken haksız mağdurken suçlu olursunuz.


Aldatılmayı ispat etmek isterken haksız duruma düşmek istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey MY DEDEKTİFLİK Şirketi ayrıcalıklarından yararlanmaktır. Türkiye’nin en başarılı dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi size en kaliteli dedektif hizmeti ve kusursuz dedektiflik hizmetleri sunar !


Neden MY DEDEKTİFLİK Şirketini Seçiyorlar? MY DEDEKTİFLİK Şirketi kaliteyi ön plana çıkaran ve eşlerin aldatılma durumunu kabullenmesine engel olan bakış açısı ile özel dedektif hizmetlerini sunar. Uygun fiyat ve avantajlı seçenekleri de sizlerle buluşturmayı göz ardı etmeyen bu kusursuz dedektiflik bürosu sadece bilgi birikimi ve tecrübesi ile değil alt yapısı ile de sizlere destek olur.


Eşiniz ya da sevdikleriniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız ve aldatılmayla yüzleşme veya boşanma davasına delil olarak kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçmek! Arzu edilen bütün delilleri sizler için derleyen bu dedektiflik bürosu en uygun dedektiflik hizmetleri ile buluşmanızı sağlar.  En iyi dedektiflik hizmetlerine ulaşmak artık çok kolay.


Her geçen gün aldatıldığını ve kandırıldığını öğrenen eşler, boşanma davası açmak için mahkemeye koşar. Ancak elinde bir delil ya da belge olmayan eşler açısından haklı sebebe dayanarak boşanma davası açmak mümkün olmaz. Tam da burada devreye giren özel dedektiflik hizmetleri mahkeme süreçlerinde en büyük destekçiniz olur! Kanuni yollarla elde edilmiş delilleri mahkemeye sunmanızı sağlayan MY DEDEKTİFLİK Şirketi tek celsede boşanmanın anahtarını sunar. Peki, özel dedektif için ödemeniz gereken ücretleri nasıl belirlenir?


Özel Dedektif Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Özel dedektif genellikle filmlerde karşılaşılan bir hizmet olduğundan çok da bilinmeyen süreçlerdir. İnsanların bu konuda yeterli bilgiye sahip olmaması lisanssız dedektiflerden yardım almalarına neden olur. Çünkü bu hizmeti yasalara uygun sunmayan lisanssız özel dedektifler bütçe konusunda daha cezbedici seçenekler sunar.  Bütçeniz için daha mantıklı bir seçenek olarak gözükse de özel dedektiflik fiyatları daha düşük diye lisanssız dedektifleri tercih etmeniz suça karışmanıza neden olabilir.


MY DEDEKTİFLİK Şirketi hem özel dedektiflik fiyatları hem de yasalara uygunluk konusunda size kusursuz hizmetler sunar. Üstelik süreç boyunca sizinle iletişimde olan özel dedektifler aldatan eş ile ilgili bilgileri kanuni yollarla elde ettikten sonra bilgileri 3. kişilerle kesinlikle paylaşamazlar.


MY DEDEKTİFLİK Şirketi Nasıl Hizmet Verir?
Türkiye’nin en başarılı dedektif hizmetleri ile buluşmanıza yardımcı olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi aldatılma şüphesini gidermenize destek olur. Fiziki takip ile elde edilen deliller ile mahkeme nezdinde haklılığınız güçlendirilir.


MY DEDEKTİFLİK Şirketi özel dedektif hizmetlerinde ‘kaçırdık, fark edildik, bozuldu, çalışmadı, ayar yapılmamış’ gibi sık duyulan bahaneleri duyamazsınız. Bütün süreçleri titizlikle yöneten özel dedektifler başarılı sonuçlar alana kadar size destek olur. Üstelik MY DEDEKTİFLİK Şirketi bünyesinde sizlere hizmet sunan dedektifler, özel dedektiflik fiyatları konusunda da oldukça avantajlı ve uygun  seçeneklerden yararlanmanıza olanak sağlar. Hala kafanızı kurcalayan şüpheler varsa MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile hemen iletişime geçmelisiniz!

Özel dedektif fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaraları ve diyalog hattından hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER