Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Anket Araştırması ve Analizi Nedir?
 Anket Araştırması ve Analizi Nedenleri Nelerdir?
 Anket Araştırması ve Analizi Nasıl Yapılır?
 Analiz İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Analiz İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Analiz İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Analiz İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ HİZMETİ

Anket araştırması ve analizi hizmeti bildiğiniz üzere genelde memnuniyet durumlarını, memnuniyetsizlik durumlarını, herhangi bir siyasi konuya yaklaşımlarını, gelir ve yaşam standardı ölçümleri, işyerindeki aidiyet duygusunu vd. birçok farklı konudaki olguların ölçümlenmesi için verilerin toplanması işlemlerinin tamamına verilen hizmet türüdür.  Saha personellerinden veri analizlerini yapan uzmanlara kadar tüm birimlerde hedef kitlenize ulaşabileceğiniz tüm veriler analiz edilerek sizlere raporlamalar sunulmaktadır.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ NEDİR

Anket araştırması ve analizi nedir; konuyu iki kısımda değerlendirecek olursak eğer anket nedir sorusu ile başlayalım. Anket toplanması hedeflenen konuyla ilgili bilgileri çok şıklı sorular halinde sorarak kullanıcılardan yanıtların toplanması işlemine denilmektedir. Genelde memnuniyet ölçümlemesi amacıyla düzenlenmektedir. Yüz yüze, online olarak, telefonla ya da sadece matbu anketlerin doldurulup kutuya atılmasıyla yapılmaktadır.  Analiz nedir sorusu ise bu toplanan yanıtların ve verilerin işlenmesi, derlenip kategorize edilerek yorumlanması işlemine denilmektedir. Anketin yapılacağı sektör, iş, sebep, siyasi duruş vd tüm alanlara has soruların hazırlanması ve birbirine yakın iki farklı soruyla birlikte alınacak olan yanıtların çapraz olarak yorumlanması gibi çok ince hesaplamalar gerektiren ve uzmanlık isteyen bir konudur. MY DEDEKTİFLİK Şirketi Türkiye’de sayısız anket çalışmalarını başarıyla düzenlemiş ve müşteri memnuniyeti çıtasını bu hizmet alanında da korumayı başarmıştır.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ NEDENLERİ

Anket araştırması ve analizi nedenleri anketler genelde ticari Saiklerle yapılmaktadır. Anket yapılmasının nedenleri arasında en başı çeken konu müşteri memnuniyetidir. Verilen hizmetten, satılan maldan kaynaklı olarak son kullanıcı tarafından yapılacak olan bu değerlendirmeler sahada toparlanmaktadır. Ürün anketi hazırlanarak satılmış olan üründen memnuniyet düzeyi ölçülebilmektedir. Sadece ürünün malzeme anketi gibi değil o ürün satışında müşterinin kasaya gelene kadar geçen süreçte aldığı hizmet, satış sonrası devam eden ürün takibi, garanti gibi konularda da müşterilerin memnuniyetleri düzenli aralıklarla tartılarak ticari faaliyetler daha kaliteli hale getirilebilmektedir.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ NASIL YAPILIR

Anket araştırması ve analizi nasıl yapılır konusu genel olarak değerlendirildiğinde piyasadaki, toplumdaki hareketleri önceden tanımlamak amacıyla yürütülen anket çalışmalarında elde edilen verilerin okunması işlemi şeklinde yapılmaktadır. Araştırma dedektif tutma konusunda bu süreçler yürütülmekte ve talep ettiğiniz verilerin toparlanması için sizlere anket için dedektif personelleriyle süreçler takip edilmektedir. Analiz için dedektif personelleri de aynı şekilde hizmetlerini talep edilen verilerin analizi bağlamında yürütmektedirler. Bazı durumlarda müşteri memnuniyeti için personel denetlenmesi şeklinde de süreçler yürütüle bilmekte ve bu durumlarda dedektif bulmak konusunda müşteri arayışlarıyla karşılaşmaktayız.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Anket araştırması ve analizi için dedektif tutmak yasal mı;  en sık sorulan soruların başında gelmektedir. Dedektif yasak mı, dedektif suç mu şeklinde yöneltilen soruların temelinde piyasadaki kötü çalışan dedektiflik firmalarının olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi anket araştırması ve analizi konusunda da dedektif tutmak herhangi bir suç teşkil etmezDedektif yasal mı konusunda da eğer çalıştığınız dedektiflik firması yasalara hakim ve bu doğrultuda işlemlerini gerçekleştiren bir firmaysa evet dedektif tutmak yasaldır. Ancak dediğimiz gibi piyasada iş yapan çoğu dedektiflik firması bu konuda ciddi anlamda bilgisiz ve yasadışı konulara çok sarkan yöntemler kullanmakta ve bu durumda müşterilerini de yasalar karşısında zor durumda bırakmaktadırlar. Sizler de eğer özel dedektif arayışında bu konuda içinizin rahat etmesini istiyorsanız eğer MY DEDEKTİFLİK Şirketi tamamen yasalara uygun iş yapmayı ilke edinmiş bir firmadır. Tüm bunlara ek olarak MY DEDEKTİFLİK Şirketi Türkiye’de faaliyet gösteren resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Anket araştırması ve analizi için dedektif tutanların yorumları tüm hizmetlerde olduğu gibi burada da önceden bu hizmeti almış olanların özel dedektif tavsiyeleri kayda değer bir şekilde irdelenmelidir. Özel dedektif yorumları okunduktan sonra alınacak olan hizmetin size getireceği sürprizler de minimuma indirilmiş olur. Çünkü daha önceden aynı hizmeti almış olan dedektif tutanlar hizmetle ilgili sizleri olumlu ya da olumsuz olarak yönlendireceklerdir. Tüm bu yorumları değerli hale getiren de daha önceden bu hizmet amacıyla özel dedektif tutanlar tarafından yapılmış olmasıdır.

 Anket araştırması ve analizi için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Öz… Da… / 18.11.2020-12:05 / Çeşme

"Oldukça yoğun bir tempoda işlerimizi sürdürürken geriye dönüp bu işleri biz acaba ne kadar iyi yaptık diye düşünüp yanıtsız kalıyorduk bu sorulara karşı. Çünkü elimizde eksiklerimizi görebileceğimiz bir rapor vs yoktu. Neyi daha iyi yaparız, neleri daha kötü yapmışız, hizmeti alanlar bize neler önerir falan epey muallaktı. Bu nedenle biraz işlerimizi detaylı bir şekilde objektif bir makamdan hizmet alarak değerlendirmek istedik. Bundan dolayı da my dedektiflik ile kısa bir anketle birlikte bizlere yardımcı olmalarını istedik. Sağ olsunlar bizlere bizim işimizle ilgili daha farklı sorular ve yorumlarla birlikte daha kapsamlı ve hedef kitleye yönelik sorularla bir anket önerdiler. Kafamıza çok yattı. Dedikleri gibi anketle birlikte müşterilerimizden oldukça fazla teşekkür mesajı aldık. İnsanlar meğer önemsendiklerini hissetmiş biz onların memnuniyet düzeyini merak ettiğimiz için. Markamızı daha çok benimsediler ve şaka gibi ama satışlarımız dahi artı bu süreçte. Keşke geçmiş yıllarda daha sık yapsaydık bunu dedik tüm yönetim olarak. Tabi bu başarının mimarları da ekip başında olan mehtap hanımlardır. Kendisine de özel olarak teşekkürlerimizi iletmek isteriz„


Se… Ca… / 12.09.2020-07:51 / İstanbul

"Pandemiden dolayı çoğu kısım evden çalışmaya geçtiği için çok remote kaldı her şey bu nedenle de salgın sonrası da nasıl yaparız nasıl bir plan program uygularız bunu düşünürken yönetim toplantısında bu konuda düzenli olarak çalışan anketi yapmayı uygun gördük. Pandemi öncesi 147 personelle yaptığımız işi evlerden çalışarak %19-20 dolaylarında artırmıştık ama bunun kalıcı olmasını sağlamak istiyorduk. Gerek online, gerek telefonla, gerek ofise gelerek topladığımız düzenli datalarla birlikte hazırlanan raporların okumasını bize yapan my dedektiflik şirketinin uzmanları yeni nesil bir çalışma düzeni için öneride bulundular bize. Bu aslında çalışanların ortak fikriymiş aldıkları yanıtların okuması bu şekilde yani. Haftanın 3 günü ev iki günü ofis şeklinde bir sisteme geçtik. Bu süreçte verimlilik pandemi öncesine göre %30’lara yaklaştı. Çalışanlarımızın memnuniyeti açıkçası yönetim olarak bizi daha çok memnun etti. Bu anket fikrini sürekli hale getirip müşteri ayağını da my dedektiflik ile yürüteceğiz pandemi sonrasında. Cidden çok başarılılar bu işte..„


Ne… Zo… / 02.01.2020-08:48 / Ankara

"Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir yardım kuruluşuyuz. Türkiye’deki sosyal hayat, politik eğilimler, mülteciler gibi konularda bir dizi anket ihtiyacımız vardı. Yürütülecek iş klasik anket çalışmasından çok gizli takip ve araştırma sonrasında toplanacak olan veriler olduğundan MY DEDEKTİFLİK ile anlaştık. Uzun soluklu ve meşakkatli bir iş olacaktı. Yaklaşık olarak altı ay boyunca aralıksız olarak raporlamalar ve analizlerle birlikte bizlere hiç iş düşürmeden bu işin altından kalktılar. İşlerinde profesyoneller. Analiz yetenekleri de şaşırtıcı. Tüm hepsine teşekkürlerimizi iletiyorum. Daha uzun yıllar çalışacağız.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Anket araştırması ve analizi için özel dedektif fiyatları oldukça fazla bileşenlidir. Bu nedenle dedektif takip fiyatları hesaplanırken çok fazla done gereklidir. Dedektif fiyatı çıkarılırken işin süresi oldukça önemlidir. Özel dedektif fiyatı ne kadar sorusuna yanıt arayan çoğu müşterimize öncelikli olarak bu bilgiyi iletiyoruz. Takip dedektif ücreti konusunda da hesaplama yapılırken süre öne arz etmektedir. Özel dedektif ücreti ne kadardedektif tutmak ne kadar diye merak eden müşterilerimizden işin detayıyla ilgili birçok bilgi almamız gerekmektedir. Dedektif ücreti tüm bileşenler belirlendikten sonra ortaya çıkar. Dedektif ücreti ile ilgili daha farklı talepleriniz, ihtiyacınız olan hizmetle ilgili fiyat teklifi gibi konularda ek bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız eğer şimdi MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayıp Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Anket araştırması ve analizi hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

ANKET ARAŞTIRMASI VE ANALİZİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Anket araştırması ve analizi için hizmet verilen bölgeler hizmet talebinizin olduğu tüm noktalardır diyebiliriz. Dedektif tutmak için arayışlarınız varsa eğer özel dedektiflik büroları arasında en geniş kapsamda hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin size en yakında bulunan özel dedektiflik bürosu ile irtibata geçebilirsiniz. Yüksek oranda müşteri memnuniyetini hedefleyen özel dedektif bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi işinin ehli özel dedektif ekibiyle birlikte sizlere hizmet vermektedir. Dedektif kadrosu tamamen yasalara uygun olarak çalışmayı bilen kişilerden oluşan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sizlere tüm hizmetlerinde başarıyı hedeflemektedir.

 

Anket araştırması ve analizi hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Müşteri Memnuniyeti Durumları Ölçülmesi için
 Ürün ve Hizmetin Riskini İndirmek İçin
 Organizasyon veya Ürünlerin Kalitesi Ölçümü için
 Geliştirme ve İyileştirme Açıklarının Ölçümü için
 Politik Ölçümler için
 Tüketici Memnuniyeti için
 Personel Memnuniyetleri için
 Vatandaş Memnuniyetleri için
 Kişi Alışkanlıkları Ölçümü için
 Kişi Bağımlılıkları Ölçümü için
 Olgusal Düzeni Araştırmak için
 Sosyal İstatistik Deneyleri için
 Davranış Ölçümlerini Belirlemek için
 Tutum ve İnanç Ölçümleri Belirlemek için

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER