PROFESYONEL DEDEKTİF KİMDİR ?

Özel dedektif tutuyorsanız işinizin önemli olduğunu dile getirmenize gerek yoktur. Özel dedektiflik her hizmetinde önem teşkil eder. Ve bu öneme dayalı profesyonel dedektif tutmak istemeniz en tabi hakkınız. Profesyonel dedektif medyatik dedektif demek değildir. Çünkü...

Mesleğin popilelitesinden dolayı tüm medya kuruluşları habere konu yapıp insanların bu anlamda ilgisini çekmek ister. Medyada olan ve röportaj veren dedektif profesyonellikten öte işin sırrını bilmiyor demektir. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak özel dedektif ve dedektiflik hizmetlerini, müşterilerimizin gizliliklerine ve memnuniyetlerine fazlasıyla önem vererek icra ettiğimizden dolayı Türkiye’de 5 yıldız ödülüne hak kazanmış, internette ve tüm sosyal medyalarda en iyi değerlendirmeye sahip şirket olmayı başarmıştır. Özel dedektiflik hizmetlerinde müşterilerimizin haklarını tam anlamıyla kullandırmak amacında olup, dedektif hizmetlerinde son derece başarılı dosyalara imza atarak geniş müşteri referanslarına ulaşmayı başarmıştır. Özel dedektiflik hizmetlerinde üstün performans göstererek müşterilerimizin gizliliğini ilke edinen ve müşteri kitlesinin içinde halka mal olmuş sanatçı ve ismini medyada duyurmuş olan saygıdeğer iş insanlarına da hizmet verem şirket MY DEDEKTİFLİK Şirketidir.

Hali hazırda hizmet vermeye devam edilen sanatçı ve iş insanlarının gizliliklerini korumak ve özel dedektiflerini ifşa etmemek için hiçbir gazete, radyo ve benzeri medyalarda verilen hizmetlerin reklamını kullanmamaktadır. Ayrıca özel dedektiflik mesleğinin genel kuralı olan, hem müşterisinin gizliliğini korumak hem de özel dedektifin kendisini ifşa etmemesi gerektiğinin bilinciyle, onlarca medya kuruluşlarından gelen röportaj ve kanala çıkma tekliflerini reddeden tek özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir. Bu redleriyle ülkede ödül almış ve kendi rızası ile medyaya çıkmamış tek özel dedektifi ve dedektiflik şirketi olmuştur. Ve aslında bununla gururda duymuyor değiller !

Birçok meslektaşlarının medya kuruluşlarının benzer alanlarında yer aldığı ve yer almak için can atmalarını hayretler içerişinde izlediklerini söyleyen özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir.

Söz konusu medya kuruluşları, mesleğin popülaritesinden kaynaklı olarak ülkemizde özel dedektiflik mesleğini yapan birçok özel dedektife ulaşıyor ve kendileriyle röportaj yapma tekliflerinde bulunarak hemen hemen ülkede birçok dedektif ile röportajlar yapıyorlar. Bu ara ara gündem eksikliğinde doğacak olsa gerek. Çünkü bir ara gündem oluyor bir ara emaresi hatırlanmıyor.

Söz konusu medyaların yayın yönetmenleri muhtemelen gündem eksikliği ve sıradanlığını değiştirmek için hemen bir ilgi çekici haber düzenleyip yayınlamak konusunda uzman olduklarından gündemin açıklığı söz konusu olduğunda kümesten tavuk yakalarmışcasına bir özel dedektif yakalıyor ve tabiri caizse gıdaklattırıyor. Burada mübalağa ettiğimiz şey aslında bir traji/dram hikayedir.

Mesleğin onuruna da, duruşuna da, gizliliğine de yakışmamaktadır. Özel dedektiflik mesleği gereğini unutan birçok özel dedektif kendisini ve yüzünü saklaması gerektiğini unutmuştur. Çünkü mesleği icra ederken kimliğinize özel dedektif diyorsanız hizmetlerinizde sahada bulunuyorsunuz demektir. Eğer sahada bulunmuyorsanız yani hizmeti siz vermiyorsanız o zaman adınız araştırma görevlisidir ! Dedektif değil.

Zaten ülkede bırakın deneyimi, tecrübeyi, hukuk bilgisini onca ilk okul mezunu olmadan mesleği icra etmeye çalışıp birçok müşteri mağduriyetlerini meydana getiriyorlar. Özel Dedektifler Derneği'ni ve bizzat MY DEDEKTİFLİK Şirketini arayıp yazılı olarak gönderenlerden bahsediyoruz, birde kendisini ifşa etmeyen mağdur müşterileri sayacak olsak işte o zaman sanırım özel dedektif denen bir meslek kalmaz.

Hal böyleyken bu ilk okul mezunu olmayan ve hatta sabıkaları bulunan sözüm ona özel dedektifler medyanın 88. Kanalına gazetenin tedavülden kaldırılanına röportaj verip sitelerinde en iyi dedektif olduğunu iddia ediyorlar. Müşteriler de bu durumu ‘’ya iyi olmasa medyaya çıkarlarrmıydı!’’ diyorlar. Evet çıkarırlar. Hatta iyi olmayanı çıkarırlar. Çünkü o kadar boş vakti var ki saatlerce hazırlanıp ‘’…bana şunu sorun’’ ‘’….Aman ha diplomaya değinmeyin’’ ‘’….Medyaya düşen sabıkalarımdan bahsetmeyeceksiniz değil mi?’’ demeye fırsat buluyorlar.
Şakası bir tarafa kalsın MY DEDEKTİFLİK Şirketi özel dedektifleri bazen 1 saat uykuyla yetinmek zorunda kalıp uyumaya fırsat bulamıyorlar bırakın röportajı kanalı….

 

Özel dedektif mağdurları veya hakkını arayan vatandaşlar yani özel dedektif müşterileri. Lütfen medyada görüp bu iyi dedektif dediğiniz dedektiflerin isim ve soyisimleri ile internetin 8. 9. Sayfalarına kadar incelemeyi unutmayın. 

Profesyonel dedektif hizmeti almak istiyorum diyorsanız veya profesyonel dedektif arıyorum diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan profesyonel özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER