DEDEKTİF NEDİR

Dedektifler bulundukları ülkenin, yasaları el verdiği ölçüde, kendilerinden talep edilen konular hakkında araştırmalar yapan ve buldukları verileri, raporlar halinde ilgili kişilere sunan, profesyonel araştırmacılardır.

Dedektiflik ilk olarak 1800 yıllarında Avrupa’da ortaya çıkmış ve yapmış oldukları çalışmalar ile büyük ilgi toparlamış kişilerdir. Zamanında Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçtiği ve zamanın Cumhurbaşkanı tarafından bir daha görüşülmek üzere veto edildiği 1994 yılından sonra Özel Dedektiflik yapan büroların sayıları hızla artarak belli alanlarda hizmet vermeye başlamışlardır.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak Türkiye'de 81 ilde ve Dünyada 16 ülkede özel dedektif hizmeti verilmektedir. Sayısız üstün başarı ödülleri alan ve almaya devam eden Özel Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ mesleğini hakkıyla icra ederek özel dedektif mesleğine ve etik kurallarına bağlı olarak hizmet vermektedir. 

Yaşanılan problemlerin çözümü için araştırma yapan, şüphelenilen sorunları cevaba kavuşturan, hukuki alanlarda deliller toplayan, müşterin taleplerini karşılayarak sorunlarının giderilmesinde memnuniyet sağlayan MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyor.  

Dedektiflerin görevi; suç işleyen şahısları, işledikleri suçları ve suça konu olan delilleri araştırmak, soruşturmak, suçu işleyen kişi ve kişilerin yakalanmasını sağlamaktadır.

ÖZEL DEDEKTİF 
İnsanların sorunlarını çözemediği, fark edemediği ve bulamadığı kısacası işin işinden çıkmadığı durumlarla baş edebilen, toplumda bilinen fakat ispatlanamamış tüm suç teşkil edecek unsurların gün yüzüne çıkartılmasında çalışma yapan, araştıran, denetleyen ve somut kanıtlarla her türlü durumu ortaya döken özel araştırmacılardır.

Özel dedektif arıyorum diyorsanız eğer sizinde özel dedektife ihtiyacım var diyorsanız, endişe yaşıyorsanız profesyonel hizmet almak için Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER