Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Tazminat Nedir?
 Tazminat Davası Nedir?
 Tazminat Sebepleri Nedir?
 Tazminat Davası Nasıl Açılır?
 Tazminat Davasına Delil Nedir?
 Tazminat Davasına Delil Toplama Nasıl Yapılır?
 Tazminat Davasına Delil Sunmanın Önemi?
 Tazminat Davası İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Tazminat Davası İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Tazminat Davası İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Tazminat Davası İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL TOPLAMA HİZMETİ

Tazminat davasına delil toplama hizmeti maddi ya da manevi olarak talep edilecek olan tazminat için verilmektedir. Malvarlığınıza yönelik olarak sizi zarara sokan eylemlere karşı açılacak olan davalarda veya sizi üzmesi mümkün olan durumlar, rencide edici tavırlara karşılık olarak açılacak olan davalarda MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından alanında uzman kadrolar sizlere destek sunmaktadırlar.

 

TAZMİNAT NEDİR

Tazminat nedir konusu genel olarak iki ayrı başlıkta değerlendirilse de temel olarak maddi veya manevi olarak yaratılan zararın karşılığında hak edilenlerin tamamına tazminat adı verilmektedir. Tazminat ne demek diye merak eden tüm kullanıcılar için durumu bu şekilde kabaca izah edebiliriz.

 

  • Tazminat Davası Nedir:  

Tazminat davası nedir; şeklinde sorulacak olan soruların yanıtını yukarıda da belirttiğimiz gibi tazminat almak amacıyla yetkili mahkemelerce görülen davalara denilmektedir. Tazminat davası ne demek sorusunu da aynı şekilde yanıtlamak mümkündür.

 

  • Tazminat Davası Açma Sebepleri:

Tazminat davası açma sebepleri; her biri birbirinden oldukça farklı sebeplerdir. Tazminat davası açma nedenleri genelde maddi olarak oluşan zararları karşılama amacıyla açıklanabilir olsa da bazı durumlarda manevi olarak oluşan zararların karşılanması amacıyla da bu davaların açıldığı görülmektedir.

 

  • Tazminat Davası Nasıl Açılır:

Tazminat davası nasıl açılır şeklinde çokça soru sorulmaktadır. Tazminat nasıl alınır sorusunun yanıtını arayan kullanıcıların en çok merak ettiği diğer bir soru olduğunu söyleyebiliriz. Diğer tüm davalarda da olduğu gibi tazminat davası da yasalara göre geçerli sebepleri olduğuna dair beyanlarımızı içerecek şekilde ilgili mahkemeye yazılacak olan dilekçeyle açılmaktadır.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL NEDİR

Tazminat davasına delil nedir; sorusunun yanıtını en sağlıklı şekilde verebilmemiz için tazminata konu olan durumun ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Örneğin iş kazasından kaynaklı olarak mı tazminat davasına delil aranmaktadır yoksa boşanma davası nedeniyle mi tazminat için delil gerekmektedir. Tazminat davasına deliller davanın niteliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle tazminat konusuyla alakalı daha ayrıntılı bilgi ve öneri almak isterseniz MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçip tazminat konusunda kendini kanıtlamış olan uzmanlardan randevu talep edebilirsiniz.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL TOPLAMA NASIL YAPILIR

Tazminat davasına delil toplama nasıl yapılır şeklinde soruların yanıtını vermek için tazminat davasına delil toplama konusunda yasalara uygun şekilde hareket edilmesi gerektiğinin bilinmesi şarttır. Tazminat davasına deliller toplama sürecinde davanın gidişatını sizin lehinize döndürecek şekilde sağlam ve nitelikli tazminat delil toplama  yapılması gerekmektedir. Toplanacak olan bu deliller sizi hak ettiğiniz en yüksek tazminat parasını kazanmanıza sebep olacağı için bu konuda asla işinin ehli olmayan kişilerle çalışmamanız gerektiğini unutmayın.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL SUNMANIN ÖNEMİ

Tazminat davasına delil sunmanın önemi doğru kavranmalıdır. İlgili davanızda tazminat almada delilin önemi sizin sunacağınız maddi veya manevi kaybı en net şekilde temsil etmelidir. Tazminat davasına delil sunma sırasında yaşadığınız maddi veya manevi hasarı ne kadar doğru şekilde mahkemeye sunarsanız o kadar yüksek oranda hasarınızı tazmin edersiniz. Tazminat davası deliller sunma işinde uzman ekibiyle birlikte sizlere hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin sizlere sunacağı çözümlerle birlikte davalarınızdan hak ettiğiniz sonucu almanızı öneririz.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Tazminat davasına delil toplamak için dedektif tutmak yasalmı; konusunda yanıtlar arıyorsanız eğer doğru firma ile çalıştığınız sürece dedektif tutmak kesinlikle suç sayılmamaktadır. Dedektif yasal mı sorusunun sıkça sorulmasının nedeni sektörde yanlış dedektiflik firmasıyla çalışan yüzlerce insanın yasalarla başının derde girmiş olması olarak gösterebiliriz. Dedektif suç mu şekilde sorulan soruların temelinde bu kaygılar yatmaktadır. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından verilecek olan hizmet neticesiyle yasadışı yollarda başınız derde girebilir. Dedektif yasak mı diye düşünecek olursanız eğer MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından verilen hizmetlerden faydalanmak isterseniz asla yasak değildir. Çünkü MY DEDEKTİFLİK Şirketi yürüttüğü tüm işleri yasalar çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak tamamlamaktadır.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Tazminat davasına delil için dedektif tutanların yorumları da diğer tüm verilen hizmetlerde olduğu gibi yüksek oranda memnun müşteri ile paralel şekildedir. Özel dedektif yorumları firmanın iş kalitesini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özel dedektif tavsiyeleri için özel dedektif tutanlar tarafından yapılan yorumları oldukça detaylı şekilde incelemek sizlere hem zaman hem de para kazandırır. Doğru firma ile doğru kişilerle çalışmanın size getirisinin yüksek olmasının yanında doğabilecek olası zararlara karşı da önceden önleminizi almış olacaksınız. Bu doğrultuda tüm müşterilerine verdiği hizmet kalitesiyle birlikte Türkiye’de ve Dünya’da hizmet standartları konusunda rakipsiz bir firma olmaya çabalayan MY DEDEKTİFLİK Şirketi birbirinden değerli yüzlerce memnun müşteriye sahiptir.

Tazminat davasına delil için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ke… Me… / 12.09.2020-01:47 / Konya

"Trafik kazası nedeniyle ağır yaralanan ve iş yapamaz hale gelen yaşlı babam için görülen davada Tazminat için delil gerekliydi. Emsal dabvalarda sürecin çok uzun olduğu avukatımız tarafından söylendirğinde açıkçası babam için bu konu o hayattayken çözülmesi amacıyla yardım almak istedim. MY dedektiflikle görüşme sağladık. Hızlı bir şekilde olayla ilgili tüm bilgileri benden alarak süreci başlattılar iki ay sonraki mahkemeye yetiştirdikleri deliller neticesinde mahkeme heyeti tarafından bilirkişilerin tayini yapıldı ve davalı tarafın avıkatı uzlaşma için bize talepte bulundular. Bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı yardım almayı ummuyordum. Biraz olsun ailece içimizin soğumasına vesile oldukları için bu güzel insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah razı olsun sizlerden.„


Ga… Si… / 09.04.2020-19:37 / Gümüşhane

"Hatalı doktor uygulaması olduğuna inandığımız ameliyat neticesinde bir yılda oniki kere bıçak altına yattım. Bu süreçte hem sağlık hem de maddi olarak çok yıprandım ve iş göremez halde masraflarım katlanarak arttı. Ne hastane başhekimi ne de doktor bu konuda bir kere olsun bana olumlu yaklaşmadı ve bizde son çare mahkemeye gittik. Bu süreçte elimiz çok zayıf olduğu için tazminat almak için delil toplamak lazım dedi avukatımız ben de hızlıca eş dost kim varsa herkesten tanıdık ve güvenilir firma aradım. En sonunda bir yakın akrabamız daha önce de burasıyla çalışmış olduğundan dolayı kendilerini önerdi. Altı ay sonraki mahkemeye amaliyatta kullanılan malzemelerin tse onaylı olmadığı ve hatalı şekilde kullanıldığı ve sözkonusu vücuttaki hasarın nedeninin de bu ürün olduğu ile ilgili delillerle bilirkte sununca hâkim tarafından tüm zararımızın tazmin edilmesine karar verildi. Hem manevi olarak hem de maddi olarak o hastane ve doktordan hakkımı aldım çok şükür.„


Ca… Rı… / 03.02.2020-07:47 / Ankara

"18 yıl emek verip çalıştığım firmada başıma gelen talihsiz iş kazası nedeniyle mehtap hanım ve my dedektiflik ile çalışma olanağım oldu. Bu kazadan dolayı hem sağlığımdan hem de işimden oldum. Bunlar yetmez gibi firma bana karşı dava açtı olayla ilgili ihmalim olduğundan. Hem suçlu hem güçlü utanmazlar. Tazminat kazanmak için delil konusunda da işten ayrılınca elim ayağım bağlandı. Bu nedenle işini bilen birilerinden yardım almam şarttı. Benim davamla ilgili yasalarda bulunan tüm konularda fikir alışverişinde olduk kendileriuyle. Ve ilgili kazanın öncesinde ve sonrasında firmanın kusurlu olduğu konularla ilgili maddi delillerle birlikte davamızı açtık ve kazandık çok şükür. Bana karşı açılan davayı da düşürdük bu delillerle.allah binkere razı olsun sizlerden .„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Tazminat davasına delil toplamak için özel dedektif fiyatları konusunda oldukça farklı değerlendirme yapılmaktadır. Tazminat davasına dedektif fiyatlarının ne olduğu, tazminat davasına dedektif ücreti ne kadar gibi soruları sıkça duyuyoruz. Davanın seyrine göre değişiklik gösteren dedektif ücretleri konusunda net bir rakam vermek mümkün değildir. İhtiyaç duyduğunuz delillere erişim aşamasında nelere ihtiyaç duyulacağına göre farklılık gösteren bu özel dedektiflik ücretleri sizler tarafından merak edilen dedektif tutmak ne kadardedektif fiyatı ne kadar gibi sorulara yanıt olmamaktadır. Tazminat davanızla ilgili fiyat teklifi ve bilgi almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile daha detaylı olarak görüşebilirsiniz. Tazminat Davasına Delil Toplamak için tıklayarak iletişime geçin.

 

TAZMİNAT DAVASINA DELİL TOPLAMAK İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Tazminat davasına delil toplamak için hizmet verilen bölgeler kapsamında MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin tüm Türkiye’yi kapsayan geniş ağı ile birlikte özel dedektiflik büroları arasında en kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz. Özel dedektif bürosu arayışınızda şehir, bölge ve mahalle fark etmeksizin uzman ekipleriyle birlikte hemen hemen her ilde tazminat için özel dedektif hizmeti verilmektedir. Tazminat davasına dedektif tutmak için arayışlarınıza doğru şekilde hizmet sunabilecek teknik altyapısı bulunan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin bu konuda en iyi özel dedektiflik bürosu olduğunu söylememiz yanlış olmaz çünkü piyasada en yüksek oranda memnun müşterisi olan firmadır. Tazminat için dedektif arayışlarınızda en doğru adrestesiniz.

Tazminat Davasına Delil Toplama hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Eşimin beni aldatmasına dayalı tazminat davası açabilir miyim?
 Eşim beni aldatıyor tazminat davası açabilir miyim?
 Eşimden gördüğüm şiddetten doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Eşimden gördüğüm küfür, hakaret, saldırıdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Kusurlu eşimden doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Evlilik vaadi ile kandırılmamdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Nişanımın bozulmasından doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 İş kazasından doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Trafik kazasından doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Sözleşme ihlalinden doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Suça konu olan mağduriyetimden sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Hatalı doktor uygulamasından doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Telif hakkı ihlalinden doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Yazılı ve görsel basından doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Sosyal medyadan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Kişilik haklarıma saldırıdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Hakarete uğramamdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 İftiraya uğramamdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 İdarenin hizmet kusurundan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 Soy bağı reddinden doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?
 İsmime saldırıdan doğan mağduriyetim sonucu tazminat davama nasıl delil toplayabilirim?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER