DEDEKTİFİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Dedektifin Özellikleri;  Sabırlı, becerikli, öngörüleri sağlam, hisleri kuvvetli, dürüst, anlayışlı, empati becerisi yüksek olan, uykuya düşkün olmayan ve hatta çok hafif uykusu olan kişilere, tabiri caizse sağlam direksiyonu olan, iyi araç kullanan, hizmet vereceği bölgeye son derece hakim olan, yol yön kavramı iyi olan, teknolojiyi çok iyi kullanan ve teknolojiyi takip eden özelliklerine örneklerdir.

Özel dedektif özelliklerinin yanı sıra özel dedektif olmak için aranan şartlarıda mevcuttur. Şartlar arasında üniversitenin hukuk bölümünden mezun olan, mezun olduktan sonra pratikte hukuk bilgisi olan kısacası hukukçu olması gerekmektedir. Sebebi ise yaşadığı veya hizmet verdiği ülkenin özel dedektif yasaları ve özel dedektif kanunlarını çok iyi bilmesi gereklidir. Çünkü ne tür hizmet verirse versin kişilik haklarına saldırmadan ve özel hayatın gizliliğini ihlal etmeden hizmet vermesi gerekir. Aksi takdirde özel dedektif yasa dışı bir işlem yaparak hem kendisini, hem yardımcılarını, hem ekibini, hem hizmet verdiği kişi veya kuruluşları tehlikeye düşürür. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi kadrosunda Aile Hukuku Uzman Avukatı ve Ceza Hukuk Uzman Avukatı ile hizmet veren sayılı şirketlerler arasındadır. Özel dedektifler derneğine üye özel dedektif şirketidir.

Özel dedekitif arıyorum diyenler, özel dedektif tutmak istiyorum, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...


 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER