Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmetleri

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Eş Takibi Nedir?

 Eş Takibi Nedenleri?

 Eş Takibi Nasıl Yapılır?

 Aldatma İspatı Nedir?

 Aldatma Nasıl İspat Edilir?

 Aldatılan Eşin Hakları Nelerdir?

 Eş Takibinde Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

 Eş Takibi İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?

 Eş Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?

 Eş Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?

 Eş Takibi İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

EŞ TAKİBİ ve ALDATMA TESPİTİ HİZMETİ

Eş takibi ve aldatma tespitievlilik müessesinin devamı için taraflardan birinin talebi üzerine verilmekte olan eş takibi dedektif hizmetidir. Genel olarak geçerli temellere dayanan bu durum bazen de yersiz şüphelerden dolayı kuşku duyan tarafın içini rahatlatıp, kendini eşine daha bağlı hissetmesi için çok önemlidir. Her iki durumda da bu dedektiflik hizmetinin sonuçları kesinlikle önem arz etmektedir. Nasıl ki eşlerden birinin diğerini aldatması sürdürülebilir bir durum değilse aynı durum aldatmadığı halde bundan şüphelenilmesi durumunun da sürdürülebilir olmadığı ve bu durumdan kurtulmak gerektiği uzmanlar tarafından beyan edilmektedir.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından bugüne kadar yüzlerce  için aldatma tespiti çalışmaları yürütülmüş ve hepsinden başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Eş takibi dedektif arayanların en güvendiği site olmuştur.

 

EŞ TAKİBİ NEDİR

Eş takibi nedir diyenler…Evlilik hayatı uzun ve meşakkatli bir haldir. Zaman zaman evliliklerde yaşanabilecek olan olumsuz durumların önüne geçme adına bazen zamanında ve erken müdahale ile birçok olumsuz durumdan kurtarıla bilinmektedir. Eş takibi ve aldatma tespiti hizmeti genel olarak eş takibi için özel dedektif ihtiyacıyla birlikte doğan bir süreçtir. Öncelikli olarak taraflardan birinin eş takibi ve aldatma ıspatı talebinin ertesinde yapılan bu işlem sonrasında ortaya çıkarılabilecek delil ve kanıtlarla alanı genişleyerek eğer varsa aldatma kanıtı ile birlikte hizmet alanı genişlemektedir. Bu doğrultuda özel dedektiflik hizmeti alınması elzemdir. Eş takibi ve aldatılma delili hizmeti için en elzem olan durumsa Eş takibi ve aldatma tespiti için çalışılacak olan özel dedektiflik firmaları ve özel dedektiflerin yetkinliği ve tecrübesidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi diğer konularda olduğu gibi Eş takibi ve aldatma delili çalışmaları kapsamında eş takibi yaptırmak konusunda yeterli donanım ve tecrübeye sahip bir ekiple bu işleri yürütmektedir.

 

EŞ TAKİBİ NEDENLERİ

Eş takibi nedenleri arasında, her evlilikte farklı farklı sorunlardan kaynaklı olarak nedenler de farklılıklar göstermiş olsa da bu konuda çoğu zaman müşterilerimizin temel talepleri genel olarak aldatılma tespiti, aldatılma ispatı, ihanet kanıtı, sadakat şüphesi, zina kanıtı ve zina ispatı gibi ana başlıklarla sıralanabilmektedir.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm ihtiyaç çeşitlerine göre farklı eş için özel dedektiflik çözümleri üretebilmekte ve aksiyon alabilmektedir.

 

EŞ TAKİBİ NASIL YAPILIR

Eş takibi nasıl yapılır diyenler eşi takip ettirmenin ciddiye alınması gereken bir konu olduğunu asla unutmayın. Eş takibi yapmak konusunda da verilecek olan hizmetle ilgili profesyonel bir ekiple çalışmamanızın sonuçları oldukça ağır olabilir. Bu nedenle MY DEDEKTİFLİK Şirketi ekibinin yetkinliğine ve sizlere sunduğu çözümlerine güvenebilirsiniz.

 

ALDATMA İSPATI NEDİR

Aldatma ispatının ne olduğunu özetlemek gerekirse; aldatılma şüphesiyle birlikte doğan bu hizmet ihtiyacının talep eden tüm müşterilere, MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından verilen özel dedektiflik bürosu hizmetleri olarak adlandırabiliriz. Eğer aldatılma şüpheniz yüzde yüz doğru bir şüpheyse MY DEDEKTİFLİK Şirketi size tüm talep ettiğiniz aldatma ispat ve zinayı kanıtları sunabilecek yetkinlikte hizmet vermektedir.

 

ALDATMA NASIL İSPAT EDİLİR

Aldatma nasıl ispatı edilir diye soruyorsunuz. Her dosya ve eşte farklı yol ve yöntemleri olacağından dolayı bu konuda somut ve net bir yanıt vermek doğru olmayacaktır. Her evli çift ve her dosya kendine has unsurlar barındırmaktadır. Bu farklılıklardan dolayı da aldatılma ispatının da farklı yöntemleri kaçınılmazdır. Aldatmayı ispat etmek sorusunun yanıtları farklı olsa da MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından bu yanıtların tamamını alacağınız kesindir. Aldatma delil ihtiyacına bağlı olarak aldatma ispatı yapılacak olan müşterilerimize sahada bu işin uzmanı özel dedektiflik ekibi tarafından verilmesi gereken bu hizmetin doğru adresi MY DEDEKTİFLİK Şirketi olacaktır.

 

ALDATILAN EŞİN HAKLARI

Aldatılılan eşin hakları, Türk hukuk sisteminde aldatılan eşlerin hakları korunmakta ve yasalarla teminat altına alınmaktadır. Bu haklarınızın neler olduğunu bu bölümde bulabilir ve bu haklar için gerekli olan yasalara uygun olarak elde edilmiş olan kanıtlar ve delilleri mahkemeye sunmak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından hizmet talep edebilirsiniz.

 

  • Mal Hakkı:

Evlilik müessesesinde taraflardan birinin sadakat yükümlülüğüne uymadığı hallerde aldatılan kişinin karşı taraftan talep edeceği maddi tazminatları içeren hakların talep edilmesi anlamına gelmektedir. Mahkeme tarafından değerlendirilecek olan bu taleplerin karşılığında çiftlere ait olan evlilikte mal bölüşümü ve evlilikte mal kazanma konularında hüküm verilmektedir.

 

  • Nafaka Hakkı:

Boşanma sonrasında mahkeme tarafından bir tarafın diğer tarafa ödemesi gereken paralara genel olarak nafaka adı verilmektedir. Nafaka hakkı genel olarak çalışan tarafın çalışmayan tarafa ödemesi şeklinde elde edilse de nafaka kazanma konusu kendi içinde birden fazla çeşidi barındırmaktadır. Çocuk nafakası, tedbir nafakası, iştirak nafakası, yardım nafakası, yoksulluk nafakası gibi farklı nafaka çeşitleri bulunmaktadır.

 

  • Velayet Hakkı:

Boşanma sonrasında çiftlerin sahip olduğu ve reşit olmayan çocukların geleceği açısından oldukça önem arz etmekte olan bu hak, birçok boşanma sonrası çiftler tarafından en önem verilen konu durumundadır. Taraflar çocuklarının velayet hakkı alma, velayeti kazanma konusunda yoğun bir şekilde mücadele etmektedir. Velayeti kazanma konusunda mahkemeyi ikna açısından elde edilecek olan deliller büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzman ekibi ile sizlere destek olmaktadır.

 

  • Tazminat Hakkı:

Boşanma sonrasında mahkemeye sunulacak olan deliller ışığında taraflardan birinin diğerine ödemesi gereken tazminatları kapsamaktadır. Boşanma nedenlerinin farklılıklarına göre iki farklı tazminat türü bulunmaktadır. Maddi tazminat ve manevi tazminat. Bu durumda atlanılmaması gereken en önemli durumsa; aldatıldığını öğrenen müşterilerimizin tazminat hakkı kazanmak için, aldatıldığını öğrendiği tarihten itibaren ilk 6 ay içerisinde boşanmak için dava açmış olması gerekmektedir.

 

EŞ TAKİBİNDE YAPILMAMASI GEREKENLER

  • Eş Takip Uygulaması:

Evli çiftler tarafından yapılan en temel hatalardan biri olan eş takip uygulamalarının kullanımı konusunda yaptıkları hatalardır. Eş takip uygulaması arıyorum, eş takip uygulaması var mı ? eş takip uygulaması, eş takip uygulamaları gibi kelimelerle arama yapıp güvenilir olup olmadığından emin olmadıkları üçüncü parti uygulamaları güvenlik önlemi almadan eşlerinin telefonlarına yüklemeleri ciddi sorunlara yaratabilecek bir durumdur. Kendinizin ve eşinizin güvenliği için bu yönteme asla başvurmayınız.

 

  • Eş Takip Programı:

Yine birinci maddede olduğu gibi en temel hatalardan bir diğeri olan eş takip programının kullanımı da yapılacak en büyük hatalardandır. Eş takip programı arıyorum, eş takip programı var mı ? eş takip programı, eş takip programları gibi kelimelerle yaptığınız aramalar sonucunda size sunulacak olan programların güvenilirliği kesinlikle olmayacaktır. Bu tarz programlardan uzak durun, sizin ve eşinizin bilgilerinin güvenliği için bu yönteme asla başvurmayınız.

 

  • Eş Takip Sistemi:

Eş takip sistemleri genel olarak yasa dışı yöntemler olduğu için, bu hizmeti veren firma ve şahısların Eş takip sistemi olarak size sunduğu hizmetin sizin verilerinizi de korumayacağını, yüksek meblağlarda dolandırılabileceğinizi asla unutmayın.

 

  • Eş Takip Cihazı:

Eş takip cihazları eşinizin konum bilgilerini gps aracılığıyla tutarak eş konumu takip etme amacına yönelik olarak üretilmiş yasa dışı kullanımları olan sistemlerdir. Eş takip cihazı var mı? Eş takip etme cihazı arıyorum gibi kelimelerle yapacağınız aramalar sonucunda erişeceğiniz bu ürünlerin, verilerinizin güvenliğini zedeleyebileceğini ve yasal olarak asla savunulabilecek bir tarafı olmadığını unutmayın.

 

  • Eş Telefonu Takip Etme:

Eş telefonu takip etme konusu da diğer başlıklarda olduğu gibi sıkıntılı bir konudur. Eş telefonunda kullanılan mesajlaşma programları takibi, whatsapp takibi, sms takibi, instagram dm takibi, facebook mesajı takibi gibi çeşitli konularda merak edilmektedir.  Bunlara ek olarak Iphone cihazlar özelinde de eş takibinin yapılıp yapılmadığı da merak edilmektedir. Bu tarz eş takip programlarının telefonlarınızda güvenlik açıkları yaratacağını unutmayın.

 

EŞ TAKİBİ YAPTIRMAK YASAL MI?

Eş takibi yasal mı? Eş takibi yaptırmak yasal mı? Eş takibi için dedektif tutmak yasal mı? Özel dedektif tutmak yasal mı? Eş takibi dedektifliği yasal mı? gibi onlarca farklı şekilde sorularınızın olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda, Türk Hukuk Sisteminde; kişinin özel hayatının gizliliği ve konut dokunulmazlığı konularında çizilmiş olan yasalara aykırı olmamak kaydıyla, lisanslı özel dedektifler aracılığıyla MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından tüm bu hizmetler yasalara uygun olarak verilmektedir.

 

EŞ TAKİBİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Eş takibi ve aldatma tespiti için hizmet almadan önce bu süreci iyi etüt etmenizi ve çalışmak istediğiniz firmayı bu titizlikle seçmenizi öneririz MY DEDEKTİFLİK Şirketi müşteri memnuniyeti odaklı olarak verdiği Eş takibi ve aldatma tespiti hizmetlerinde de diğer alanlarda olduğu gibi yüksek memnuniyet oranına sahip bir firmadır.

İşte eş takibi ve aldatma tespiti için özel dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ka… Sa… / 07.06.2020-12:11 / Malatya

"Eşimin takibi için kendileriyle çalışma kararı aldım. Çok kısa sürede bana güzel kanıtlar sundular ve fazlasıyla bu aldığın işten memnun kaldım. Özel dedektif olarak kendilerini tavsiye ederim.„


Me… Gü… / 14.05.2020-08:52 / Manisa

"Eş takibi yaptıran biri olarak yorumum yasalara uygun olarak elde ettiğim deliller benim için çok önemliydi. My dedektiflik bana bu konuda oldukça temiz şekilde dedektiflik hizmeti verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum„


Bi… Me… / 16.04.2020-21:09 / Bulgaristan

"Özel dedektif tavsiyelerinin çok önemli olduğuna inananlardanım. Bu nedenle de konu hassas ve özel olsa da benden sonrakilere yardımım olması açısından bu yorumu yapmak istiyorum müsaadenizle. Eş takibi ve aldatma tespiti gibi oldukça hassas bir konuda ince eleyip sık dokuyan bir ekiple çalışmanın büyük mutluluğunu yaşadım ben bu süreçte. Bu nedenle de bu alanda hizmet almak isteyenlere tavsiye ediyorum„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

EŞ TAKİBİ ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Eş takibi için dedektif tutmanın maliyeti, özel dedektif tutmanın ücreti, dedektif ne kadar tutar, eş takibi dedektif fiyatı, dedektif eş takibi fiyatları gibi birçok farklı şekilde sorularınızın olduğunu biliyoruz. Bu soruların yanıtı her dosyaya, her işe göre değişir. Bu nedenle eş takibi konusunda dedektiflik fiyatlarının, dedektiflik ücretinin ne olacağı ile ilgili bilgi almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nden Mehtap hanımlar ile görüşebilirsiniz. Eş Takibi ve Aldatma Tespiti için tıklayarak hızlıca iletişime geçin.

 

EŞ TAKİBİ HİZMETİ VERİLEN BÖLGELER

Eş takibi konusunda hizmet veren özel dedektiflik firmaları arasında kalite ve alınan sonuçların yeterliliği konusunda kendini kanıtlamış olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin sizlere aldatma tespiti özel dedektiflik, eş takibi özel dedektiflik, eş takibi özel dedektiflik büroları, eş takibi özel dedektif bürosu konularında geniş hizmet yelpazesi ve gelişmiş özel dedektif ağıyla birlikte neredeyse tüm dünyada hizmet sunmaktadır.

Eş Takibi ve Aldatma Tespiti hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…


HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Eşim beni aldatıyor mu?
 Eşimin beni aldattığını nasıl ispatlarım?
 Eşim başka bir kadınla görüşüyor mu?
 Eşimin başka bir kadınla görüştüğünü nasıl ispatlarım?
 Eşim başka bir adamla görüşüyor mu?
 Eşimin başka bir adamla görüştüğünü nasıl ispatlarım?
 Eşimi nasıl takip edebilirim?
 Eşimi nasıl takip ettirebilirim?
 Aldatıldığımı nasıl ispatlarım?


HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir.

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre.

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER