CEO Takibi Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Gizli Müşteri Nedir?
 Gizli Müşteri Nedenleri Nelerdir?
 Gizli Müşteri Takibi Nasıl Yapılır?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Araştırma İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Araştırma İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ

Gizli müşteri hizmeti piyasada sunulan hizmetin, malın veya üretimin son kullanıcıya ulaşması sürecinde verilen bu hizmetin niteliğinin değerlendirilmesi yapılırken, objektif bir gözle ve tamamen gizli bir biçimde üçüncü taraf profesyonellerce bu işin yapılmasıdır. Müşteri memnuniyet oranının hesaplanması amacıyla toplanacak olan verilerin derlenerek raporlanması şeklinde sürecin devamı ve tamamlanması sağlanır. Elde edilen veriler olumlu ve olumsuz olarak gruplandıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları bugüne kadar onlarca gizli müşteri hizmeti vermiş ve kendini bu alanda kanıtlamıştır.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ NEDİR

Gizli müşteri hizmeti nedir; firma içinde belirlenecek olan alan/departman/şube gibi denetlenmesi ve memnuniyet durumunun belirlenmesi amacıyla talep edilen hizmettir. Yapılacak olan raporlamaların sonucunda müşterinin sunduğu hizmeti net bir biçimde ölçüm yapması sağlanır. Tamamen gizli müşteri yöntemi ile yapılacak olan bu çalışma ile koşullar tamamen yüzde yüz şekilde olması gerektiği gibi sağlanarak ilgili değerlendirme için datalar toplanmaktadır.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ NEDENLERİ

Gizli müşteri hizmeti nedenleri firmalar tarafından işlerin doğru bir şekilde yürüyüp yürümediğinin tespiti amacıyla yapılmaktadır. Piyasada rakip firmalarla birlikte kendi firmasında verilen hizmetin, satılan ürünün müşteri memnuniyeti konusunda çapraz şekilde değerlendirilmesinin yapılmasına da olanak sağlayarak yapılacak olan değerlendirme sonunda ortaya çıkan piyasa araştırması ile gerekli olan iyileştirmelerinin yapılması sağlanmaktadır.  Gizli müşteri ile memnuniyet oranı belirlenirken şartlar tamamen olması gerektiği gibi özgündür. Gizli müşteri anketi ile birlikte toparlanacak olan datalardan en iyi şekilde verim alınır.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ NASIL YAPILIR

Gizli müşteri hizmeti nasıl yapılır; talep edilen hizmetin şartları değerlendirildikten sonra görevlendirilecek olan gizli müşteri özel dedektifi tarafından süreç yürütülmektedir. Gizli müşteri hizmeti verilirken tüm çalışanların bunun farkına varmaması sağlanır. Hizmet verilirken yürütülen gizli müşteri çalışması sonucunda toplanan tüm veriler şeffaf bir şekilde sunulmaktadır. Araştırma dedektif konusunda alanında başarılı olan ekibiyle birlikte bu hizmetleri sunmakta olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm bu raporlamaları en sağlıklı şekilde sizlere hazırlamaktadır. Anket için dedektif hizmetlerini de bu ekiple birlikte en kaliteli şekilde vermektedir. Toparlanan bu verilerin sonunda analiz için dedektif olarak da tecrübeli personelle birlikte tüm değerlendirmeler tamamlanır. Piyasada işinin ehli ve tecrübeli dedektif bulmak neredeyse imkânsız bir haldeyken MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm ekibiyle birlikte yüksek memnuniyet oranıyla hizmetlerini sunmaktadır.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Gizli müşteri hizmeti için dedektif tutmak yasal mı;  en çok sorgulanan konuların başında gelir. Dedektif yasak mı diye soran müşterilerimizin çoğunun haklı sebepleri bulunmaktadır. Dedektif suç mu diye sorular da yönelten müşterilerimizin bu soruları sormasındaki temel motivasyonları piyasada bu işi yapan dedektiflik firmalarının işini yasaların dışına çıkarak yürütmeleri gelmektedir. Tüm yürütülecek olan süreçlerde asla yasaların dışına çıkılmamalıdır. Dedektif suç mu konusunda da net bir şekilde bunun bir suç olmadığını söylememiz gerekmektedir. Dedektif tutmak tamamen yasaldır. Yasal olmayan durum çalışılan dedektiflerin yasadışı işlere bulaşmalarıdır. Bu nedenle MY DEDEKTİFLİK Şirketi yüzde yüz yasalara uygun bir şekilde hizmetini vermekte olan resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Gizli müşteri hizmeti için dedektif tutanların yorumları çok dikkatli şekilde ele alınması gereken konuların başında gelmektedir. Özel dedektif tutanlar tüm aldığı hizmeti net bir şekilde değerlendirirken sizlere de hizmetle ilgili detayları vermektedirler. Dedektif tutanların yaptığı tüm yorumlar çok değerlidir. Bu nedenle tüm yorumları dikkatli şekilde okuyarak alacak olduğunuz hizmetin önceden niteliği ile ilgili fikre sahip olabilirsiniz. Özel dedektif yorumları olumlu veya olumsuz bir şekilde size fikir verecektir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm vermiş olduğu hizmetlerde yüksek müşteri memnuniyet oranını korumayı ve daha iyi hizmet sunmayı ilke edinmiş bir dedektiflik firmasıdır. Özel dedektif tavsiyeleri oranında da buna paralel olarak oldukça yüksek oranda tavsiye edilmeyi başarmış olan bir özel dedektiflik firmasıdır.

Gizli müşteri hizmeti için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ka… De… / 19.01.2021-12:37 / Muş

"yatırım yapmamıza rağmen satışların düzelmemesinden dolayı oldukça mağdur durumdaydık. Personel konusunda da aslında dikkatli bir şekilde işlerini yürüten bir firmaydık ama firmamızın çalışan sayısı arttıkça bu durumun kontrol edilebilir olması zorlaşmıştı. Önceden üç beş şubeyi kontrol edebiliyorken şimdi 100-105 şubeye çıktığımızdan dolayı bu işleri kontrol altında tutmak imkansız hale gelmişti. Yardım alma konusunda yaptığımız yönetim kurulu toplantısı sonrası firma arayışlarımızı MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ ile sözleşme imzaladık. Kendileri tüm şubelerimize gizli müşteri hizmeti verecek ve talep ettiğimiz raporlamaları hızlı şekilde yapacaktı. Hızlı şekilde toparladıkları raporları bizlere ileterek şube şube bu işlemlerine devam ettiler. Bizler de aynı şekilde eksik gördüğümüz yerlerde neler yapabiliriz diye aksiyon almaya karar verdik. Üç ay gibi kısa sürede yüzde yirmi beş oranında tamamlanan çalışmanın ardından çalışmanın yapıldığı şubelerde istediğimiz iyileştirmeleri almış bulunmaktayız. „


Ki… Du… / 16.11.2020-20:05 / İstanbul

"Müşterilere sadece smsler atarak internet sitemiz üzerinden memnuniyet araştırması yaptık bugüne kadar ama snaırım bu konuda özeleştiri yapmamız doğru olur bu konuda hatalı davranmışız. Daha çok müşteriye erişmenin yegane kuralı o müşterileri memnun etmekten geçiyor. Gizli müşteri şeklinde bu işi yapan firmanın olduğunu öğrenince derhal My dedektiflik ile irtibata geçtik ve kendilerinden hizmetle ilgili ön bilgi aldıktan sonra hemen anlaşarak bizler için bu araştırmayı yapmalarını talep ettik. Aldığımız sonuçlar çok çok iyiydi. Hem personel hem de hizmet değerlendirmesinin aynı anda ve aynı raporda olmasının çok faydasını gördük. Eksik kısımlarımızı gidermek için personelimizi özel eğitimlere göndererek verdiğimiz hizmeti daha iyi hale getirdik. Bize bu hizmeti hızlı ve kaliteli şekilde veren tüm ekibe çok çok müteşekkiriz.„


Ku… Sa… /03.01.2020-19:01 / İstanbul

"Pazar araştırması konusunda hantal bir firmaydık. Eski usul işmizi gördük bugüne kadar. Pandemi sonrasında hızlı şekilde eksik kaldığımız bu kısımları tamamlamak için profesyonel hizmet alma kararı aldık ve eski firmasında bu hizmeti my dedektiflikten almış olan pazarlama müdürümüzün tavsiyesiyle kendilerini aradık ve talebimizi ilettik. Hemen işe koyuldular ve çopk kapsamlı hazırladıkları raporu bizlere sundular. Çok memnun kaldık. Büyük memnuniyetle Tavsiye ederiz.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Gizli müşteri hizmeti için özel dedektif fiyatları farklı kalemlerin hesaplanmasıyla belirlenmektedir. Dedektif takip fiyatları hesaplanırken tüm gereken hesaplamalar doğru şekilde yapılmalıdır. Dedektif fiyatı belirlenirken tüm masraflar netleştirilmelidir. Özel dedektif fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını almak isteyen birçok müşterimiz talep ettikleri hizmetle ilgili bilgileri tarafımıza iletmelidirler. Özel dedektif ücreti ne kadar sorusunun yanıtı da ancak bu donelere sahip olduktan sonra net bir şekilde verilebilir. Takip dedektif ücreti her dosyada ayrı olarak çıkar. Dedektif tutmak ne kadar diye merak eden tüm müşterilerin bunu bilmesi gerekmektedir. Dedektif ücreti belirlenirken işin ne kadar süreceği konusu da oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle işin detaylı şekilde analizi yapılarak fiyatlandırılması hazırlanmaktadır. Gereksinim duyduğunuz hizmetle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Gizli müşteri hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

GİZLİ MÜŞTERİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Gizli müşteri için hizmet verilen bölgeler tüm hizmet ihtiyacının olduğu bölgeleri kapsamaktadır. Dedektif tutma konusunda arayışlarınızda en iyi dedektif kadrosuyla sizlere hizmetler veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘nin tüm özel dedektiflik büroları aynı kalite standardındadır. İşini iyi yapan özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘nin tecrübeli özel dedektif kadrosu tüm verilen hizmetlerde yasalara uygun şekilde hareket etmektedirler. MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘ni diğer özel dedektif bürosundan ayıran en büyük fark da budur. Tamamen işini bilen ve seven bir ekiple birlikte yürütülen tüm hizmetler yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Sizler için tüm Türkiye ve Dünya’ya yayılmış olan özel dedektiflik bürosu ağıyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Gizli müşteri hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEPLERİ 


 Müşteri memnuniyetinin değerlendirilmesi için.
 Görsel düzenin ve temizliğin değerlendirilmesi için.
 Karşılaştırma yapmak için.
 Rakip firma ürün ve hizmet kıyaslaması için.
 Firmanın kendi içinde değerlendirmelerinin yapılması için.
 Firmanın zayıf ve güçlü noktalarını belirlemek için.
 Pazar araştırması verileri için.
 Fiyatlandırmada tanzim/teşhir uygulamalarını denetlemek için.
 İyileştirme planlarını oluşturmak için.
 Satış performansını ölçümleyebilmek için.

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER