DOKTOR SEÇİMİNİN ÖNEMİ

Doktor ve hastane araştırması; Türkiye'de Kamu hastaneleri 707 adet, Halk sağlığı hastaneleri 177 adet, Üniversite hastaneleri 70 adet, Özel hastaneler 560 adet olmak üzere toplam hastane sayısı 1514 adet hastane bulunmaktadır.

Türkiye de 1.061.635 (bir milyon altmış bir bin altı yüz otuz beş) sağlık personeli çalışanı bulunmaktadır. Bunlardan 164.594 (yüz altmış dört bin beş yüz doksan dört) tanesi doktor, 198.465 (yüz doksan sekiz bin dört yüz altmış beş) tanesi hemşiredir. Her bireyin doktor ve hastane seçme hakkı olmakla birlikte en iyi hastane ve doktor arayışı içerisindedir.
 
En önemli hastalıkların teşhis ve tedavisinde doktor ve hastane seçimi çok önemlidir. Türkiye de birçok hastaya yanlış teşhis koyan, konulan teşhis üzerinden yanlış tedavi uygulayan hastane ve doktor sayıları yadırganamayacak orandadır. Yanlış teşhis sonucu sakat kalan ve hayatını kaybeden insan sayıları fazlasıyla yüksektir. Bu sebepten insanlar kendi sağlığını veya yakınlarının sağlıklarını tehlikeye atmamak, yanlış teşhis ve tedavi kurbanı olmamak için doğru hastane ve uzman doktor arayışı içerisine giriyorlar. 

Yanlış teşhis veya yanlış tedavi uygulaması dışında da özellikle anne ve baba adayları daha rahat bir doğum için, fiziki değişim, estetik yapmak isteyen insanlar kalıcı sonuçların üzücü olmaması için, saç ektirmek isteyen insanlar iyi sonuç alabilmek için de hastane ve uzman doktor arayışına giriyor. 

Tamda bu noktada en iyi hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketinin uzman dedektifleri ve profesyonel özel dedektifler verdiği hizmetlerle sizin için en iyi doktor ve hastaneyi buluyor. Sağlığınız her şeyden önemli…

Doktor seçiminin önemini bilerek en iyi doktoru bulmak istiyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan dikkatli özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER