DEDEKTİF ÜCRETLERİ NE KADAR

Dedektif tutmak ne kadar? Dedektif tutmak pahalımı? Dedektif kiralama ücretleri ne kadar? diye merak ediyorsanız özel dedektif fiyatları araştırıyorsanız kuvvetle muhtemel siz de eşiniz tarafından aldatılıyor ya da aldatıldığınızı düşünüyorsunuz. Hem bütçe konusunda sizin için hayati öneme sahip bu konuya cevap bulmak hem de özel dedektif tutmak için bu harika rehberi okumaya devam edebilirsiniz.


Özel dedektiflik, ülkemizde aldatma ve kandırılma konuları gündeme geldiğinde başvurulması gereken oldukça önemli hizmetlerden bir tanesidir. Kanuna uygun bir şekilde sürdürüldüğünde bireylerin haklarının korunmasına yardımcı olan dedektiflik hizmetlerine başvurmak çok önemlidir. Ancak hemen her vatandaşın gözden kaçırdığı nokta şudur ki lisanssız dedektiflik büroları sizi suça bulaştırabilir.

Dedektif Tutmak Ne Kadar?
Dedektif tutmak ne kadar? Özel dedektif ücretleri sorusuna cevap bulmadan evvel aldatılan eşler ya da kandırılan eşlerin doğru bir hizmet alabilecekler dedektiflik bürosu keşfetmeleri gerekir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, bu konuda Türkiye’nin en başarılı özel dedektif şirketi seçeneği olsa da pek çok birey daha uygun dedektif olduğunu düşündüğü özel dedektif büroları seçer. Ancak ucuz dedektif fiyatları çoğu zaman büyük dertlerin habercisidir.

Dedektif Tutmak Yasal mı?
Lisanslı ve sertifikalı olmayan dedektifler size delil sunacağını iddia etse de sunulan bu delillerin kanuna aykırı elde edilmesi kanunsuz şekilde toplandığı bilinir. Kanunilik ilkesini hiçe sayan hiçbir delil de mahkemede öne sürülemeyeceğinden ödediğiniz dedektif ücretleri boşa harcanmış bir kaynaktan başka bir şey olmayacaktır. Bu durumda dava masraflarını ödeyeceğiniz gibi dedektife ödediğiniz ücretleri de boşa gideceğini bilmelisiniz.

Eğer şu anda yazıyı okurken ''ben mahkemeye delil sunmayacağım sadece gerçeklerle yüzleşmek istiyorum'' diyenlerde olduğunu düşünüyoruz. Tamda bunu diyen kişilerin bundan sonraki yazıları dikkatle okumalarını tavsiye ediyoruz. Mahkemeye delil sunmak ya da sunmamak söz konusu olmadan sadece durumu öğrenmek için ucuz dedektif büroları ile çalışıp başınızı belaya sokmanız an meselesi. Çünkü raiş bedellerin altında dedektif ücret talep ediyorsa ya şirketi veya resmi dedektif bürosu yoktur tek başına takip yapıyordur ya da sizi dolandıracaktır. Çünkü takip hizmeti kolay değildir. Keza bu kadar kolay olsa kişiler uzman dedektif aramaktan ziyade kendileri takip yapabilir. Özel dedektif bulmak isteyenlerin başlıca sebepleri profesyonel hizmet almak ve gerçeklerle yüzleşmektir.

Özel Dedektifler Derneği'ne gelen şikayetlerin başında yer alanlar ucuz dedektif tutarak kandırılan dolandırılan müşterilerdir. Bazı şikayetler arasında düşük dedektif ücretleri ödeyerek tutttuğu dedektifin bir gün sonra ..eşin fark etti ..sevgilin anladı o yüzden takibi bırakıyoruz, gibi mazeretlerle kişileri dolandırdığının şikayetleri oldukça fazladır. 

Ucuz dedektiflerden dolandırılanların dışında gerçeklerle yüzleşmek isterken gerçekleri saklayan dedektifler olduğu şikayetleride gelmekte. Örneğin takip esnasında takip ettiği kişiyi kaçırdığından dolayı müşterisine yalan söyleyen dedektif, hatasını telafi etmek için başka bir bayanı ya da erkeği takip ettiği kişiden çakmak vb metaryeller istemek için yollayıp o esnada resim çeken dedektif şikayetlerin arasında. 

Dedektiften hizmet almak isteyenler dikkat edin. Ödenecek dedektif hizmeti ücreti mutlaka bütçenizle aynı oranda olması gerekiyor fakat alacağınız hizmetlede doğru orantıda olması gerektiğini akıldan çıkarmamak lazım. 

Dedektif Tutmak Nasıl Olur?
Dedektif Seçmek Nasıl Olmalıdır? sorunuzun cevabı ise; Dedektif seçmek sizin için de hayati önemde bir konu ise yapmanız gereken tek şey nasıl bir dedektif seçeceğinize karar vermek olur. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, sunduğu çok özel dedektiflik hizmetleri sayesinde hem aldatılma durumlarını ortaya çıkarır hem de suça karışma ihtimalinizi ortadan kaldırır.


Alt yapısı oldukça güçlü olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kaliteli süreçlerle karşı karşıya kalmanızı desteklerken aynı zamanda dedektiflik tecrübesi ile uzmanlarından faydalanmanıza destek olur. Dedektif tutmak ne kadar sorunuzu da en uygun dedektif ücretleri seçenekleri ile cevaplayan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sayesinde kusursuz bir süreç sizi bekler. Türkiye’nin en iyi dedektiflik bürosu ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hizmet verilecek bölgeye ve hizmet süresine göre dedektiflik ücreti belirlenir. Dedektif hizmeti fiyatını belirlemek için öncelikli olarak şirketin randevu hattından görüşme saati belirlenir. Gizliliğinizin önemi için şirket çalışanları veya asistanları tarafından dedektifin hizmet fiyatı belirleme yetkisi verilmemektedir. Yukarıda da bahsedildiği gibi tüm detaylar öğrenildikten sonra özel dedektif hizmet bedeli belirlenebildiği için bu detayları yalnızca MY DEDEKTİFLİK Şirketi özel dedektifi Mehtap ÇINARDİBİ veya şirketin diğer özel dedektifleri ile görüşebilirsiniz. Görüşmede hizmet bölgesi, süresi ve istenilen maddeler tek tek belirlendikten sonra özel dedektif fiyatı netleşecektir. Türkiye genelinde en uygun özel dedektifi rakamlarla en iyi hizmeti veren MY DEDEKTİFLİK Şirketidir.

Sizde bütçenize uygun dedektif arıyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...


 

Sorular
BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER