WHATSAPP TAKİBİ İSTİYORUM

Sevlinizin, eşinizin, erkek-kız arkadaşınızın veya evleneceğiniz kişinin whatsAppp takibini istiyorum diyenler, whatsApp yazışmalarını merak edenler. Bu yazı sizin için hazırlandı. Dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Anlık mesajlaşma uygulaması whatsApp, uzun yıllardır akıllı telefon kullanan neredeyse herkesin hayatında aktif yer alıyor. WhatsApp’tan birebir yazışma, sesli ve görüntülü görüşmeler yapılabiliyor. WhatsApp son yıllarda boşanma davalarında sıklıkla öne çıkıyor. WhatsApp takibi yapan eşler, aldatıldığını yazışmalardan görebiliyor. WhatsApp takibi ile zina ve aldatma fiilini yakalayan taraflardan biri hemen hukuki süreç başlatmak ve elde ettiği yazışmaları mahkemeye delil olarak sunmak isterler. Eşinizin sizi aldattığını öğrendikten sonra kanıt olarak whatsApp mesajlarını sunmayı düşünüyor olabilirsiniz, çünkü ilk akla gelen bu olur. Ancak ilk aklınıza gelen bu yöntem kesinlikle doğru değil! Ceza alabilir, bir anda kendinizi hapiste bulabilirsiniz. Şöyleki;

WhatsApp Takibi Özel Hayat İhlaline Giriyor !
Sebebi ise eşinizin telefonundan elde ettiğiniz whatsApp yazışmalarıdır. WhatsApp takibi ile aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz ancak mahkemeye bu kayıtları sunarak işte delil diyemezsiniz. Öncelikle şunu çok iyi anlamalısınız: Eşinizin ya da bir başkasının whatsApp yazışmalarını karıştırmanız, whatsApp yazışma kayıtları almanız ve başkalarıyla paylaşmanız kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti Kanunları (T.C.K.)’ya göre suçtur. Bu elde ettiğiniz ve mahkemeye aldatıldığınızı ve sadakatsiz (zina eylemini) davranışını kanıtlamak için sunmanızdan kaynaklı, Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etme suçu iki türden yargılamaya tabidir.

Birinci İhlal suçunun basit şeklinin cezası Türkiye Cumhuriyeti Kanunu (T.C.K.) Madde.134/1 ilk cümlesi ''1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası'' olarak düzenlemiştir. İkinci ihlal cezası nitelikli şekli ifşa (yani mahkemeye sunma halide ifşaya girer) ''2 yıldan 5 yıla kadar hapis hükmü'' verilmektedir.

Çekişmeli boşanma davaları uzun süren ve stresli geçen davalardır. Bu davalarda aldatılan tarafın yıpranmasını önlemek, deliller elde etmesini sağlamak için yasa dışı yollara başvurmak çoğunlukla kişinin zararına oluyor. Maddi ve manevi zarar görmesine sebep oluyor. Haklı olduğunuz davada haksız duruma düşmemek ve somut deliller toplayabilmek için MY DEDEKTİFLİK Şirketinin profesyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Mahkemeye yansıyan süreci doğru şekilde yönetebilmek ve delil elde etmek için whatsApp takibi yapmak yerine yasal dedektiflik hizmetlerimizden yararlanmanızı şiddetle öneririz. Sizin için toplanan somut deliller neticesinde kanunları çiğnemeden dava dosyanızı güçlendirebilir, davanın lehinize kesin sonuçlanması sağlanır.  


Whatsapp Takibi Neden Delil Sayılmıyor !
Whatsapp takibi yapmadan önce uzmanların görüşlerine göre whatsApp mesajlarının içeriği değiştirilebilir yönündedir. Yani kanıt olarak sunduğunuz içeriklerin sahte olduğu iddia edilebilir. Hem özel hayatı ihlal etmekten hem de sahte delil sunmaktan ceza alırsınız. 

Bir ikinci önemli neden ise emsal davalarda görülen delillerdir. Eşinin gece uyurken telefonunu alıp sanki bir kadınla aşk yaşıyorcasına mesajlaşan kadın daha sonra ekran resimleri alarak bu resmi boşanma davası açarak delil olarak sunuyor. Amacı edinilen malları kusurlu gösterdiği taraftan almak. Dava süreci uzuyor ve adam o gece o yazışmayı yapmadığını kanıtlıyor. Dava düşüyor. Emsal dosyalarda da bu durumlar yaşandığından dolayı artık whatsApp yazışmaları mahkemeler delil sayılır mı? diyenlere net cevap olarak asla kaale almadığı gibi karşı taraf özel hayatımı ihlal etti direk ceza davası açıyor.

WhatsApp yazılımı Amerika Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur. Kurucuları tarafından whatsApp arşivi dosyası tutulamamaktadır. Türkiye mahkemeleri tarafından geçmiş yazışma dökümü talepleri defalarca red olunduğundan dolayı artık Türkiye mahkemeleri whatsApp kaydı dökümü talep etmemektedir.


WhatsApp Takibi Programı Satın Alarak Dolandırılmayın !
Yukarıda anlatılan olaylar bağlamında düşünmenizi istiyoruz. Hakim ve savcıların elde edemediği geçmiş ve gelecek whatsApp yazışmalarını kim elde edebilir ? Böyle bir edinimin mümkün olamayacağını ve mümkün olduğunu iddia eden kişilere itibar etmemeniz dolandırılmamanız için şiddetle uyarıyoruz. WhatsApp takibi bir program veya casus bir yazılımla yapılmasının mümkün olamayacağını anladığınızı umarak whatsApp programı kendi içinde web takibi ve benzeri uygulamalar geliştirmiştir. Bu geliştirilen uygulamalar karşısında kötü niyetli kullanılmaya açıkları fark edilince whatsApp programı artık web uygulamasında açılan whatsApp ana telefonuna bildirim göndermektedir. Yani x cihaz whatsApp webte oturum açtı diye. Anlayacağınız üzere whatsApp takibi kendi programı harici takip edilemez.

WhatsApp Takibi Yaptım ve eşim hala beni aldattığını inkar ediyor !

MY DEDEKTİFLİK Şirketinin en fazla gelen şikayetler arasında yukarıdaki cümle yer almaktadır. Taraflar bir şekilde whatsApptan elde ettiği eşinin aldattığını anladığı ve eşe aldattığını itiraf ettirmek için önüne sunduğunda birçok müşteri ''... Eşim bu yazışmaları ben değil x arkadaşım benim telefonumu isteyerek yazışmış'' ''...o benim sadece arkadaşım'' ''... senin göreceğini bilmeme rağmen o mesajları silmezmiydim? aramızda hiç bir şey yok'' ve daha fazla savunmaya girdiğinden dolayı müzdaripler. Dolayısıyla whatsApptan elde ettiğiniz yazışmalar delil somut delil niteliğinden çıkmış oluyor. Bir türlü itiraf ettiremiyorlar ve sonu yine o kadar çaba ve uğraş sonrası MY DEDEKTİFLİK Şirketiyle çalışma talepleri oluyor.

Aldatılmanız ya da dolandırılmanız sonucunda whatsApp takibi yapmakla veya yaptırmakla uğraşmayın. WhatsApp takibi sadece ceza almanıza sebep olur! Boşanmak, bir şeyleri ispat etmek için harcayacağınız efor mahkemede aleyhinize kullanılır ve 5 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalırsınız. Eğer ispat istiyorsanız profesyonel dedektiflik hizmetlerimizden yararlanarak hiçbir risk almadan mahkemeye sunulabilir deliller elde edebilirsiniz.

Sevgili Takip Cihazı Nedir

Sevgili takip cihazı kullanarak sevgilinizi takip etmek mi istiyorsunuz? Bu durum hukuki olarak sakıncalı olduğu gibi aldatmadan şüpheleniyorsanız sevgilinizin fark edeceği bir seçenek de olabilir. Bu nedenle sevgili takip cihazı kullanmak yerine daha profesyonel bir çözüme başvurmanız şart!

Sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyor ya da bu durumdan ciddi manada endişeleniyorsanız hemen bir sevgili takip cihazı alırsınız. Ancak bunu kesinlikle yapmayın. Çünkü Anayasamıza göre ‘Özel Yaşamın Gizliliği’ ve ‘Konut Dokunulmazlığı’ ilkeleri bu tür uygulamaları engeller. Sevgiliniz olsa bile bir kişinin hayatını bu şekilde izlemeniz suç işlemenize neden olabilir. Peki, bu durumda ne yapmanız gerekir?

Sevgili takip cihazı kullanmaktan vazgeçtiyseniz sıra en doğru ve kaliteli hizmet olan özel dedektiflik hizmetlerinde! Dedektiflik hizmetleri ile herhangi bir suça karışmadan üstelik kafanızdaki bütün soru işaretlerini giderecek şekilde hizmet alabileceksiniz. Ancak bu hizmetleri alırken de dikkat etmeniz gereken bir konu var!

Dedektiflik hizmetleri ile resmi dedektif yasal şekilde gerçekleştirilmesi gereken hizmetler arasındadır. Bu da insanların doğru hizmete başvurmaları gerekliliğini ortaya çıkarır. Yani lisanssız bir dedektiflik bürosu ile iş birliği yapmanız durumunda da suç işlemiş sayılabilirsiniz. Çünkü lisanssız dedektifler oldukça basit işlemler olan sevgili takip cihazını kullanır. Basit ama sakıncalı bu durum da hukuki manada ciddi sorunlara neden olur.

Sevgilinizi Takip Cihazı Yerine MY DEDEKTİFLİK Şirketi Değerlendirsin

Sevgilinizi takip etmeyi kafaya taktıysanız bu konuda profesyonel bir destek almalısınız. MY DEDEKTİFLİK Şirketi size en doğru ve kaliteli çözümleri sunarak hukuksuz durumlardan korunmanızı sağlar. Üstelik özel dedektif hizmetleri kapsamında aldatma gibi durumların ortaya çıkması çok daha basit olur.

Sevgiliniz ile ilgili şüphelerinizi gidermede MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iş birliği yapmaya başladığınızda sizi neler bekliyor merak ediyor musunuz? Türkiye’nin en başarılı dedektiflik şirketi olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi, bütçe dostu çözümler sunar. Bunun yanı sıra deneyimli kadrosu sayesinde sizlerin taleplerine en başarılı cevapları verir. Üstelik hizmetler sunulurken hukuki kurallara da maksimum derecede riayet edilir. Siz kafanızdaki soru işaretlerini giderirken uzmanlar da dedektiflik konusunda harikalar yaratır.

Aldatan eşle yüzleşmek, aldatan eşe itiraf ettirmek veya whatsApp yazışmaları delil mi? diyenler bilmek istiyorsanız, aldatılıyorum nasıl kanıtlarım? eşim beni aldatıyor mu? diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

Sorular
BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER