Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Öğrenci ve Çocuk Takibi Nedir?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi Nedenleri Nelerdir?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi Nasıl Yapılır?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Öğrenci ve Çocuk Takibi İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ HİZMETİ

Öğrenci ve çocuk takibi hizmeti son zamanlarda artan gençler arasında yaygın uyuşturucu kullanımı, kötü arkadaşlıklar edinme, yanlış kişilerle sevgili olma, yanlış arkadaş seçimlerinden kaynaklı oluşabilecek büyük sorunlar, edinebileceği kötü alışkanlıkları gibi onlarca farklı sıkıntıyla sizi baş başa bırakabilir. Bu nedenle her insan evladının sağlığını ve geleceğini düşünür ve bu doğrultuda onu koruyup kollamak ister. Bu ebeveynler olarak sizin en doğal hakkınız. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, işinin ehli ekibiyle birlikte tüm bu sıkıntılarda sizlere profesyonel yardım ve destek sağlamaktadır. Bahsi geçen problemler henüz ilk aşamalardayken sürece hâkim olmak ilerleyen süreçlerde derinleşebilecek sorunları öncesinde engellemek demektir. Bu nedenle öğrenci ve çocuk takibi konusu çok çok önemlidir.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ NEDİR

Öğrenci ve çocuk takibi nedir; genelde ergenlik döneminde olan çocukların ve üniversite eğitimi almaya başlayan çocukların eğitim hayatındaki gidişatının belirlenmesi amacıyla verilen hizmetlere öğrenci takip hizmeti denmektedir. Çocuk takip hizmeti de daha çok çocuğunuzun eğitim ve iş hayatı, sosyal hayatını kapsamaktadır. İki hizmetin de temelde aynı olduğunu söyleyebiliriz. Ebeveynler olarak kendinizi iyi hissetmek için, çocuğunuzun hayatının gidişatının iyi olduğunu bilmek için ve tüm bu süreçlere hâkim olmak için bu hizmetleri talep etmeniz gayet olağandır.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ NEDENLERİ

Öğrenci ve çocuk takibi nedenleri gelişen teknolojiyle birlikte “iyi olana” ulaşımın kolay olmasının yanında maalesef “kötü olana” da ulaşmak daha kolay hale geldiği için eski dönemlere göre çocuklarımızın suça ve kötü alışkanlıklara erişimleri maalesef daha hızlı ve daha kolaylaşmıştır. Bu nedenle çocuk takibi konusunda ebeveynlerden yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Bunun yanı sıra çocuğunuzun eğitim hayatı boyunca gidişatın kontrol altında olmasını da isteyen ebeveynler tarafından yine yoğun bir şekilde öğrenci takibi talep edilmektedir.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ NASIL YAPILIR

Öğrenci ve çocuk takibi nasıl yapılır konusunda oldukça çok soru almaktayız. Çocuğunuzun eğitim hayatına devam ederken özellikle üniversite hayatında ve şehir dışında eğitimini sürdürürken süreçlere hâkim olma konusunda aileler olarak zorluk yaşanmaktadır. Çocuğunun kimlerle beraber, okula devam ediyor mu etmiyor mu, yollanan paralarla neler alıyor, kötü alışkanlıkları var mı, ders notları nasıl gibi birçok sorular ebeveynlerin kafalarında belirmektedir. Öğrenci takibi nasıl yapılır diye sorduğunuz tüm soruların yanıtlarını MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin uzman kadrosu sizlerin yanındadır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetler titizlikle yürütülen çalışmalarla neticelenmekte ve size raporlanmaktadır. Bunun yanında çocuğunuzun sadece eğitim hayatı değil iş ve sosyal hayatı ve hatta aşk hayatıyla ilgili de çocuk takibi nasıl yapılır diye sorduğunuzda da bunlarla ilgili de aynı şekilde hizmet alabilmektesiniz.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Öğrenci ve çocuk takibi için dedektif tutmak yasal mı; konusunda sıklıkla sorular almakla birlikte tüm bu sorulara net bir şekilde öğrenci takibi dedektif ve çocuk takibi dedektif tutmak tamamen yasaldır.  Yasal olmayan şey dedektifinizin yasaların dışında hareket ederek sizi kanunlar önünde zor duruma sokmasıdır. Bu nedenle de MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanları yasalara hâkim, işinin ehli kişilerden seçildiği için bu tarz durumlarla asla karşılaşmazsınız. Dedektif yasak mı diye sorduğunuz sorularda da aynı şekilde bu durum da sizin için bir sorun yaratmamaktadır. Dedektif suç mu şeklinde de zaman zaman sorular almaktayız ve bu durum da yasalarımızda suç sayılmamaktadır. Sonuç olarak bu yanıtların bazılarında dedektif yasal mı şeklinde de sorulan sorular olabiliyor, MY DEDEKTİFLİK Şirketi tamamen yasalara bağlı ve resmi bir dedektiflik şirketidir.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Öğrenci ve çocuk takibi için dedektif tutanların yorumları evladınız için endişelenen tüm ebeveynler için yol gösterici olmaktadır. Özel dedektif tutanlar aldıkları bu hizmetlerin doğrultusunda sizleri olumlu ya da olumsuz olarak yönlendirebilmektedirler. Özel dedektif tavsiyeleri ile piyasada adından yüksek oranda olumlu şekilde söz ettiren bir firma olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi bu bağlamda piyasanın çok yukarısındadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘nden özel dedektif tutanlar çok yüksek oranda memnundurlar. Çünkü MY DEDEKTİFLİK Şirketi öncelikli olarak “müşteri memnuniyetine hedefler”.

Öğrenci ve çocuk takibi için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Gü… Ma… / 04.01.2021-20:44 / İstanbul

"Lisede yüksek not ortalamasıyla mezun olan oğlum Mert için aslında her şey iyi gidiyordu. Ta ki üniversite eğitimi için ayrı eve çıkana kadar. Okuluna yakın olmak için Kadıköy’de ayrı eve çıkmak istediğinde her anne baba gibi bunun doğal olduğunu ve hergün eve git gel saatlerce yolda geçirmesinin onun eğitimini olumsuz etkileyeceğini düşündüğümüz için kabul ettik. aslında o güne kadar da tek bir hatasını da görmemiştik oğlumuzun. Okulun ilk yılı ortalama notlarla geçti. Ancak öğrenci evinde haftasonları da kalmaya devam etti. Bizi görmeye ayda bir hatta iki ayda bir gelmeye başlayınca eşimle durumdan şüphelendik. Israrla bize gelmek istememeye başlamıştı. İkinci sene ise aldığımız bir haberle başımızdan kaynar sular boşaldı. Oğlumuzun eski kız arkadaşı Mert’in kötü bir ortamda alem yaparken gördüğünü söyledi. “Mert daha sigara bile içmez kızım ne alemi” diyerek kapattım telefonu. Kıza her ne kadar inanamasak da henüz sürecin başındayken olayı çözmek istedik eşimle. O gün internette ne yapabiliriz diye ararken MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘ni bulduk ve geç bir saatte durumun acil olması sebebiyle görüşmek istedik kendileriyle. Sabırlı bir şekilde durumu izah ettik ve dinlediler. Öğrenci takibi konusunda hizmet anlaşması yaptık. Bize hızlıca bu süreci sonuçlandıracaklarını beyan etmeleriyle birlikte biraz rahatladık. Ardından birkaç hafta sonra bize bilgileri toparlayıp ilettiler ve biz de o doğrultuda oğlumuz için daha dikkatli bir aile olduk ona. Aradan biraz zaman geçtikten neredeyse uyuşturucuya başlayacağını öğrendik. Oğlumuzu sarhoş edip uyuşturucu kullandırmaya çalışmışlar. Allahtan erken müdahil olduk sürece de uçurumdan atlamadan kurtarabildik oğlumuzu. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Herkese tavsiyem çocuğunuza ne kadar güvenirseniz güvenin mutlaka şüpheleriniz varsa profesyonel destek alın. „


Da… Şo… / 12.11.2020-07:51 / İzmir

"Kızım 18 yaşına kadar uyumlu ve iyi bir kızdı. Ne zaman Gamze diye bir arkadaş edndi kendine o günden sonra farklılaşmaya başladı. Başta ergenliğine verdik üzerine gitmedik kızımızın ama eve geliş saatleri git gide gecikmeye başlamıştı. Eşim de sürekli olarak yurtdışında işleri yoğun. Onun da pek vakti ve imkanı yok. Akrabalar desen kimseyi tedirgin edip yormak istemiyoruz. Ki zaten öyle eş dost ile çözülebilecek bir iş değil. Bize profesyonel bir yardım lazım diyerek kahve sohbeti yaparken olayı anlattığım lise arkadaşımdan MY DEDEKTİFLİKin numarasını aldım. Mehtap hanımla güzel geçen konuşmamızdan sonra bir abla gibi olaya yaklaşacağını ve merak etmememiz gerektiğini söyledi. Çocuk takibi konusunda daha önce birçok hizmet verdiklerini ve bu konuda en iyi ekibi görevlendireceğini bildirdi.  Bir zaman sonra Gamze denen pislikin kızımızı çok kötü ortamlara sürüklediğini ve yaşça çok büyük adamlarla sevgililik yaptığını öğrendik ve eşimle büyük şok yaşadık. Kızımızın da kendinden 32 yaş büyük bir adamla flört yaptığını ve adamın kendini iş adamı ve bekar olarak tanıttığını öğrendik. Adamın şeceresini bize sunan mehtap hnm adamın evli olduğunu ve kızımdan büyük üç çocuğu olduğunu bize delilli kanıtlı bir şekilde iletmesiyle birlikte eşimle doğru zamanı bekleyerek kızımıza bunları gösterdik. Kızımız bize ilk anda tepki gösterse de bizi anlayışla karşıladı ve hatasını anladı. Verilmiş sadakamız varmış ki kızımızı kurtardık o pisliklerin elinden.„


Ba… Ko… / 15.05.2020-16:03 / Ankara

"Oğlumuz pandemi dolayısıyla işyeri kapanınca evde kalmaya başladı. İlk zamanlar iş arasa da sonradan aramamaya başladı. Bütün gün dışarıda ya da odasında sürekli maç izliyor, sürekli bilgisayar başındaydı. Önceleri ses etmedik. sadece yemek yerken bizim yanımıza geliyor ve pek konuşmuyordu. Daha sonra eve pahalı ürünler gelmeye başladı onun adına. Önce pahalı bir cep telefonu geldi, ardından kol saatleri. Sorduğumuzda “hediye bunlar” dese de işkillendik durumdan. Eşimle biraz daha fazla dikkatli davrandık o süreçten sonra çünkü bu kadar parayı nereden kazandığını merak etmeye başladık. Neredeyse her gün kargo gelmeye başladıktan sonra bu konuda profesyonel yardım almak için my dedektiflik ile anlaştık. Aradan biraz zaman geçtikte sonra o değirmenin suyunun nereden geldiğini acı bir şekilde öğrendik. Çocuğumuz kumar oynuyormuş. Git gide daha büyük meblağlarda oynadığı kumardan dolayı da epeyce kredi kartı, banka kredisi borcu birikmiş. Tefeciden para aramaya başladığı anda olaya müdahil olduk. onu çaresizce bir girdapta boğuşurken çektik aldık. Bize deselerdi ki oğlunuz bunları yapacak pek ihtimal vermezdik ama maalesef hayat çok acı. Her an evladınızla ilgili bu tarz gerçekler sizi de bulabilir. asla korkmayın. Yardım almaktan da çekinmeyin.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Öğrenci ve çocuk takibi için özel dedektif fiyatları tüm müşteriler tarafından merak edilen bir konudur. Çocuk takibi dedektif fiyatları belirlenirken verilecek hizmetin değerlendirilmesi yapılmaktadır. Öğrenci takibi dedektif fiyatları konusunda da aynı durum geçerlidir. Dedektif takip fiyatları belirlenirken verilecek olan hizmetin tipi belirlenir. Dedektif fiyatı birçok farklı şekilde değişiklik gösterebilmektedir. Örnek olarak işin süresi, işin takibi sırasında oluşacak farklılıklar vd. dedektif ücretlerini farklılaştırabilmektedir. Dedektif ücreti genel olarak sabit değildir. Dedektif tutmak ne kadardedektif ücreti ne kadar diye merak ettiğiniz konularda bu hesaplamanın her dosya için ayrı yapıldığını belirtmemizde fayda var. Takip dedektif ücreti, özel dedektif ücreti ne kadar gibi farklı şekillerde de bu sorular tarafımıza sorulabilmektedir. Öğrenci ve çocuk takibi hizmeti ile ilgili fiyat teklifi ve daha fazla bilgi almak isterseniz eğer MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Öğrenci ve Çocuk takibi hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

ÖĞRENCİ VE ÇOCUK TAKİBİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Öğrenci ve çocuk takibi için hizmet verilen bölgeler yaşamın olduğu her yerdir. Dedektif tutma amacıyla araştırmalar yapıyorsanız eğer tüm illerde hizmet alabileceğiniz MY DEDEKTİFLİK Şirketi şubesini bulabilirsiniz. Dedektif aradığınız hizmetler tüm için özel dedektiflik büroları arasında en nitelikli hizmeti alabileceğiniz adres MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘dir. En güvenilir Özel dedektif bürosu unvanına sahip olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından kusursuz bir titizlikle süreçleriniz götürülmektedir. Müşterileri tarafından en çok önerilen özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin bu hizmet kalitesini sürdürme kararlılığı devam etmektedir. Bu doğrultuda işini özenle yapmaya devam eden özel dedektif Mehtap hanımlar tarafından çocuğunuzun daha güvenli bir geleceğe sahip olması için tüm ekibiyle birlikte bu hizmetler sunulacaktır.

Öğrenci ve çocuk takip hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Dadımız/bakıcımız/yardımcımız bebeğime/çocuğuma/anneme

 Çocuğum okula gidiyor mu? Çoğumun okuldan kaçtığından şüpheleniyorum.
 Çocuğum okulda nasıl vakit geçiriyor? Çocuğuma kötü muamele yapıldığından şüpheleniyorum.
 Çocuğumun arkadaş çevresi kimler? Çocuğumun kötü arkadaş çevresinin olduğundan şüpheleniyorum.
 Çocuğumu rahatsız eden kişiler var mı? Çocuğumu rahatsız eden kişiler olduğundan şüpheleniyorum.
 Çocuğumu rahatsız eden kişiler kimler? 
 Çocuğum harçlıklarını nerelerde kullanıyor? Çocuğum parasını kötüye kullandığından şüpheleniyorum.
 Çocuğumun yakın arkadaşları kimlerdir?
 Oğlum okula gidiyor mu? Oğlumun okula gitmediğinden şüpheleniyorum.
 Oğlumun üniversite çevresinde nasıl?
 Oğlumun dersleri nasıl? Oğlumun derslerinin kötü olduğundan şüpheleniyorum.
 Oğlumun kız arkadaşı var mı? Oğlumun kız arkadaşı olduğundan şüpheleniyorum.
 Oğlumun kız arkadaşı kim?
 Oğlumun kötü alışkanlıkları var mı? Kötü alışkanlıkları olduğundan şüpheleniyorum.
 Oğlum uyuşturucu kullanıyor mu? Oğlumun uyuşturucu kullandığından şüpheleniyorum.
 Oğluma uyuşturucuyu kim veriyor? Oğlumun uyuşturucu aldığından şüpheleniyorum
 Oğluma uyuşturucuyu kim satıyor?
 Oğlumun cebindeki para nereden geliyor?
 Oğlum ne işler çeviriyor?
 Oğlum nerede çalışıyor?
 Oğlumun çalışma ortamını merak ediyorum?
 Kızım okula gidiyor mu? Kızımın okula gitmediğinden şüpheleniyorum.
 Kızımın üniversite çevresinde nasıl?
 Kızımın dersleri nasıl? Kızımın derslerinin kötü olduğundan şüpheleniyorum.
 Kızımın erkek arkadaşı var mı? Kızımın erkek arkadaşı olduğundan şüpheleniyorum.
 Kızımın erkek arkadaşı kim?
 Kızımın kötü alışkanlıkları var mı? Kötü alışkanlıkları olduğundan şüpheleniyorum.
 Kızım uyuşturucu kullanıyor mu? Kızımın uyuşturucu kullandığından şüpheleniyorum.
 Kızıma uyuşturucuyu kim veriyor? Kızımın uyuşturucu aldığından şüpheleniyorum
 Kızıma uyuşturucuyu kim satıyor?
 Kızımın cebindeki para nereden geliyor?
 Kızım ne işler çeviriyor?
 Kızım nerede çalışıyor?
 Kızımın çalıştığı ortamı merak ediyorum?
 Çocuğumu nasıl takip edebilirim?
 Çocuğumu nasıl takip ettirebilirim?
 Oğlumu nasıl takip edebilirim?
 Oğlumu nasıl takip ettirebilirim?
 Kızımı nasıl takip edebilirim?
 Kızımı nasıl takip ettirebilirim?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER