Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Doktor ve Hastane Araştırması Nedir?
 Doktor ve Hastane Araştırması Nedenleri Nelerdir?
 Doktor ve Hastane Araştırması Nasıl Yapılır?
 Doktor ve Hastane Araştırması Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Doktor ve Hastane Araştırması İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Doktor ve Hastane Araştırması İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Doktor ve Hastane Araştırması İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI HİZMETİ

Doktor ve hastane araştırması hizmeti genel olarak riskli ameliyatlar ve operasyonlar öncesi talep edilmektedir. Riskli olabilecek olan ameliyatlar öncesi insanlar kendileri veya sevdiklerinin gelecekteki sağlık kaygılarını gidermek amacıyla emin olmak istedikleri için talep edilmektedir. Ameliyatı yapacak olan doktorun geçmiş ameliyatlardaki başarıları, ameliyatın yapılacağını hastanenin fiziki ve hijyenik durumu gibi birçok önemli konuda araştırma hizmeti verilmektedir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, bu alanda da yetkin ve tecrübeli kadrosuyla sizlere en yüksek oranda başarılı olabilecek olan şartları beyan edecek raporlamaları sağlar. Ameliyat veya operasyon öncesi kafanızdaki tüm soru işaretlerini azami ölçüde gidererek kötü sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçer.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI NEDİR

Doktor ve hastane araştırma nedir; şeklinde sorulara genellikle sağlık sektöründeki olumsuz haberlerden kaynaklı ve yüksek riskli ameliyatlar öncesi bir ön hazırlık olarak yanıt vermek mümkündür. Doktor araştırması daha önce yaptığı operasyonlarla ilgili başarı yüzdesi, ameliyatın yapılacağı ortamın yeterliliği gibi birçok konuda araştırmayı kapsamaktadır. Hastane araştırması da aynı şekilde daha önceki hastalara yaklaşım, ameliyat başarısı, kullanılan malzemelerin yeterliliği, fiyatlandırmaların nasıl yapıldığına kadar bütün perspektifleri kapsayan bir araştırmadır. Özellikle son yıllarda, estetik ameliyatların yaygın olarak merdiven altı işletmeler tarafından ya da işinin ehli olmayan cerrahlar tarafından (çoğu zaman diplomasız olarak bu işi yapanlar) epeyce olumsuz ölümlü/kalıcı hasarlı ameliyat/operasyon haberleri görmesiyle birlikte halkımız tarafından bu araştırma daha çok talep edilmektedir.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI NEDENLERİ

Doktor ve hastane araştırması nedenleri sağlık sektöründe son yıllarda çıkan kaygı verici olumsuz haberlerden dolayı daha çok önemsenen bir konu haline gelmiştir. Önceleri yurtdışından gelecek olan hastalar için talep edilen bu hizmet son yıllarda yurtiçi hastalar tarafından da sıklıkla talep edilir hale gelmiştir. Genel olarak en iyi estetisyen ya da en iyi estetik doktoru şeklinde sorulara yanıt almak amacıyla talep edilir. Bunun yanı sıra operasyonların yapılmadan önce estetisyenlerin diplomaya sahip olmadığı da sıkça merak edilmekte ve araştırılmaktadır.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR

Doktor ve hastane araştırması nasıl yapılır sorusu sıklıkla merak edilmektedir. Bu noktada genelde doktor arıyorum diye gelen müşteriler çoğunluğu oluşturmaktadır. Aynı şekilde hastane arıyorum sorusuyla gelen müşterilerde doktor bul ve hastane bul şeklinde talepler de ağırlıklı olarak görülmektedir.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Doktor ve hastane araştırması için dedektif tutmak yasal mı; şeklinde merak edilen konuda net bir şekilde yanıt verirsek;  tamamen yasaldır diyebiliriz.  Bu konuda yasal olmayan durum ise tutacağınız dedektifin yasalara aykırı şekilde yasaları ihlal ederek çalışması ve sizi kanunlar önünde zor duruma sokmasıdır. Bu nokta da MY DEDEKTİFLİK Şirketi ekipleri tüm yasalara hâkim ve buna uygun olarak hizmet verdiğinden dolayı asla böyle kötü olaylarla karşılaşmazsınız. Dedektif yasak mı sorusunu genel olarak bu şekilde yanıtlamamız mümkündür. Dedektif yasak mı konusu da sıkça merak edilen bir diğer konudur. Bu konuda da bunun asla yasak olmadığı bilinmelidir. Böylelikle Dedektif suç mu sorusunu da yanıtlamış olduk. Tekrar unutmadan, MY DEDEKTİFLİK Şirketi sizleri asla yasalar karşısında suçlu durumuna sokmadan çalışan resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

doktor ve hastane Araştırması için dedektif tutanların yorumları

Doktor ve hastane araştırması için dedektif tutanların yorumları sağlığınız için oldukça önemlidir. Ameliyat veya operasyon öncesinde Özel dedektif tutanlar tarafından alınan hizmetin nasıl olduğu konusunda size yol göstericidirler. Özel dedektif tavsiyeleri bu nedenle oldukça önemlidir. Özel dedektif yorumları dikkatlice okunduğu ve değerlendirildiğinde alınacak olan hizmeti önceden tahlil etmek de mümkün olacaktır.

Doktor ve hastane araştırması için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ka… Ha… / 12.07.2020-09:11 / İzmir

"Sevgilim tarafından burnum sürekli alay konusu olduğu için psikolojik olarak çok yıpranmıştım. Neredeyse her gün burnumla ilgili şakalara maruz kalmaktan o kadar sıkılmıştım ki sürekli ağlama krizlerine boğuluyordum. İnternette estetisyen arıyorum diye araştırma yaparken daha önceden bu şekilde ameliyata girip ölen birçok insanın haberini görünce bu durumdan korkup ertelemiştim. Ancak burnumdan dolayı sevgilimden ayrıldık ve ben kendimi oldukça yalnız ve çaresiz hissetmeye başladım. Gittiğim psikoloğun tavsiyesiyle estetik ameliyatı olmaya karar verdim ve tekrar cesaret edebildim. estetisyen bulsam bile ne kadar güvenilir olduğu konusunda soru işaretlerim olduğu için profesyonel bir destek almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘ne ulaştım. Kendileri bana hızlıca araştırma sonuçlarını iletti ve ameliyat masasına yattım. Çok şükür bir sorun yaşamadan bu ameliyatı atlattım ve artık yepyeni bir ben gibi hissediyorum kendimi. Benim gibi ikilemde kalmış birçok insan olduğunu düşünüyorum, bu ikilemden çıkmanın tek yolu benim gibi profesyonel bir ekipten yardım almaları diye düşünüyorum. Teşekkr ediyorum her bir çalışanınıza. „


Gü… Ne… / 03.05.2020-11:45 / Ankara

"Çok nadir görülen bir hastalık nedeniyle çocuğumuzu göstermediğimiz doktor kalmamıştı. Neredeyse üç yıl boyunca birçok farklı doktor denedik ama hem para hem de zaman kaybettik. İstediğimiz sonucu alamadık. Bu noktada çocuğumuzun sağlığını kazanması için aylarca doktor denemektense ilk muayeneden önce bu doktorun işteki yetkinliği konusunda sağlam bir bilgi sahibi olmanın daha faydalı olacağına karar verdik ailemizle yaptığımız değerlendirmede ve aile dostumuzun da tavsiyesiyle mehtap hanım ile bir görüşme ayarladık. Elimizde olan doktor listesini kendilerine ilettik ve ivedilikle bizlere doktor takibi yapmasını talep ettik. Verdiğimiz listeyi hızlı bir şekilde analiz edip değerlendiren ekip bize muazzam bir dosya ile geldiler ve çocuğumuzu listedeki en etkili doktora götürdük. Neredeyse 3 yılda alamadığımız yolu üç hafta gibi kısa bir sürede aldık. Umtlarımızı tazeledik. İnşallah rabbim evladımızı bize bağışlar ve onun sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürdüğünü gösterir.„


Ko… Da… / 08.04.2020-23:12 / Bartın

''İş arkadaşlarıma estetik doktor arıyorum dediğimde bana çok fazlaca dikkatli olmam gerektiğini söyleyen olunca içime kuşku düştü. O ana kadar bunu çok dert etmedim ama kuşku insanın içine girince büyyor açıkçası. Bir yandan hem doktor arıyordum hem de bulacağım doktorun ameliyatı nasıl yapıp yapamayacağını. Birkaç kötü haber de okdum bu süreçte neredeyse ameliyattan vazgeçecek noktaya geldim ama göğüs büyütme ameliyatı olmadan da kendimi kötü hissetmeye devam edecektim.Sonra bir arkadaşımın işini iyi yapan bir estetik doktor bul demesiyle birlikte tüm bu soruların yanıtını ararken mydedektiflik.com.tr adresini buldum ve sitedeki bilgileri dikkatlice okudum. Google yorumlarına kadar neredeyse herkesin memnun olması içimi rahatlattı ve kendilerini arayıp mehtap hnm ile görüştüm. Öncelikli olarak iyi olduğuna inandığım doktora karar vermem gerektiği ve daha sonra kendilerinin konuyla ilgili tüm bilgileri bana sunacağını ilettiler ve dedikleri gibi oldu. Operasyon tam da dosyada belirttikleri kadar rahat ve güzel geçti. Hem ben istediğim fiziğe ulaştım hem de ruh halim eskisinden daha güzel. Bu süreçte bana desteklerini sunan my dedektiflik ailesine çok teşekkür ediyorum .„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Doktor ve hastane araştırması için özel dedektif fiyatları hizmet almadan önce çoğu müşterinin merak ettiği konu olmaktadır. Doktor takibi özel dedektif fiyatları genelde değişkenlik göstermektedir. Hastane takibi dedektif fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Verilecek olan hizmetin net bir şekilde sabit gideri ve süresi olmadığı için dedektif takip fiyatları hesaplanırken farklı kalemde masraflar dedektif fiyatını farklılaştırmaktadır. Özel dedektif fiyatı ne kadar diye merak eden tüm müşterilerimize aynı yanıtı vermekteyiz. Takip dedektif ücreti diğer hizmetlerde olduğu için sabit değildir. Özel dedektif ücreti ne kadar sorusunun yanıtını merak eden kullanıcılar yine dedektif tutmak ne kadar gibi farklı sorularla da bizlere gelmektedirler. Dedektif ücreti hesaplama yöntemleri her hizmet için farklı şekilde uygulanmakta ve dedektif ücretleri her hizmette, her farklı dosyada değişiklik arz etmekledir. Sizler de eğer doktor ve hastane araştırması için talep edeceğiniz hizmetin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız hemen şimdi MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile iletişim sağlayabilirsiniz. Doktor ve hastane araştırması hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

DOKTOR VE HASTANE ARAŞTIRMASI İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Doktor ve hastane araştırması için hizmet verilen bölgeler yurt içi ve yurt dışı tüm ülkeleri kapsamaktadır. Dedektif tutma konusunda il ve ilçe bazlı olarak dedektif arayan tüm müşterilere MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin özel dedektiflik büroları bulunmaktadır. En çok müşteri memnuniyeti sağlayan özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin özel dedektif kadrosu sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır.

 

Doktor ve hastane araştırması hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 En iyi iç hastalıklar bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi iç hastalıklar uzman doktoru kimdir?
 En iyi kardiyoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi kardiyoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi göğüs hastalıkları bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi göğüs hastalıkları uzman doktoru kimdir?
 En iyi enfeksiyon hastalıkları bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi enfeksiyon hastalıkları uzman doktoru kimdir?
 En iyi nöroloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi nöroloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi psikiyatri bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi psikiyatri uzman doktor kimdir?
 En iyi çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman doktoru kimdir?
 En iyi çocuk psikiyatrist bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi çocuk psikiyatrist uzman doktoru kimdir?
 En iyi dermatoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi dermatoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölümü hastanesi hangisidir?
 En iyi fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı doktoru kimdir?
 En iyi genel cerrahi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi genel cerrahi uzman doktoru kimdir?
 En iyi çocuk cerrahisi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi çocuk cerrahi uzman doktoru kimdir?
 En iyi göğüs cerrahi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi göğüs cerrahi uzman doktoru kimdir?
 En iyi kalp ve damar cerrahi bölümü hastanesi hangisidir?
 En iyi kalp ve damar cerrahi doktoru kimdir?
 En iyi beyin ve sinir cerrahisi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi beyin ve sinir cerrahisi uzman doktoru kimdir?
 En iyi plastik estetik cerrahi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi plastik estetik cerrahi uzman doktoru kimdir?
 En iyi ortopedi ve travmatoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi ortopedi ve travmatoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi üroloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi üroloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi kulak burun boğaz bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi kulak burun boğaz uzman doktoru kimdir?
 En iyi göz hastalıkları bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi göz hastalıkları uzman doktoru kimdir?
 En iyi kadın ve doğum bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi kadın ve doğum uzman doktoru kimdir?
 En iyi anesteziyoloji ve animasyon bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi anesteziyoloji ve animasyon uzman doktoru kimdir?
 En iyi radyasyon onkolojisi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi radyasyon onkolojisi uzman doktoru kimdir?
 En iyi radyoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi radyoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi nükleer tıp bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi nükleer tıp uzman doktoru kimdir?
 En iyi tıbbı patoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi tıbbı patoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi tıbbi genetik bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi tıbbi genetik uzman doktoru kimdir?
 En iyi tıbbi biyokimya bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi tıbbi biyokimya uzman doktoru kimdir?
 En iyi tıbbi mikrobiyoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi tıbbi mikrobiyoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi tıbbı farmakoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi tıbbı farmakoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi spor hekimliği bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi spor hekimliği uzman doktoru kimdir?
 En iyi askeri sahra hekimliği bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi askeri sahra hekimliği uzman doktoru kimdir?
 En iyi hava ve uzay hekimliği bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi hava ve uzay hekimliği uzman doktoru kimdir?
 En iyi su altı hekimliği ve hiperbarik tıp bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi su altı hekimliği ve hiperbarik tıp uzman doktoru kimdir?
 En iyi acil tıp bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi acil tıp uzman doktoru kimdir?
 En iyi 3adli tıp bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi 3adli tıp uzman doktoru kimdir?
 En iyi fizyoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi fizyoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi aile hekimliği bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi aile hekimliği uzman doktoru kimdir?
 En iyi anatomi bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi anatomi uzman doktoru kimdir?
 En iyi embriyoloji ve histoloji bölümü olan hastane hangisidir?
 En iyi embriyoloji ve histoloji uzman doktoru kimdir?
 En iyi hastane hangisi?
 En iyi doktor kim?
 Ameliyatta en başarılı doktor kim?
 En iyi burun ameliyatı yapan hastane hangisidir?
 En iyi burun ameliyatı yapan doktor hangisidir?
 En iyi göğüs ameliyatı yapan hastane hangisidir?
 En iyi göğüs ameliyatı yapan doktor hangisidir?
 En iyi göğüs büyütme ameliyatı yapan hastane hangisidir?
 En iyi göğüs büyütme ameliyatı yapan doktor hangisidir?
 En iyi göğüs küçültme ameliyatı yapan hastane hangisidir?
 En iyi göğüs küçültme ameliyatı yapan doktor hangisidir?
 En iyi dudak dolgusu/silikonu yapan hastane hangisidir?
 En iyi dudak dolgusu/silikonu yapan doktor hangisidir?
 En İyi kadın doğum hastanesi hangisidir?
 En iyi kadın doğum uzman doktoru hangisidir?
 En iyi saç ekim hastanesi hangisidir?
 En iyi saç ekim uzmanı hangisidir?
 En iyi diş hastanesi hangisidir?
 En iyi diş doktoru hangisidir?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER