İhale Öncesi Araştırma ve Takibi Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 İhale Öncesi Araştırma ve Takibi Nedir?
 İhale Öncesi Araştırma ve Takibi Nedenleri Nelerdir?
 İhale Öncesi Araştırma ve Takibi Nasıl Yapılır?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Araştırma İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Araştırma İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ HİZMETİ

İhale öncesi araştırma ve takibi hizmeti gerçekleşecek olan ihale öncesi ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi ve raporlamaları sağlayarak sizlere daha makul şartlar hazırlamak amacıyla sunulan bir hizmettir. Rekabet edilecek olan rakipler, ihalenin şartları, ihalede kimler var, ihale var mı gibi ihale öncesi merak ettiğiniz ve bilmek istediklerinizi sizlere sunmak amacıyla alanında isim yapmış olan dedektif ekibiyle birlikte MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından sizlere sunulmaktadır.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ NEDİR

İhale öncesi araştırma ve takibi nedir; ihale öncesi sizlere en uygun koşullarda ve güvenli bir şekilde teklif vermenizi sağlamak amaçlı olarak verilen hizmettir. İhale konusunda piyasa koşullarıyla alakalı olarak talep ettiğiniz raporlamaları en yüksek hassasiyetlerde yaparak sizleri daha iyi bir ihale sürecine hazırlar. Rakiplerinizi tanıyarak daha optimal teklifler hazırlayabilirsiniz. İhale masasında eliniz güçlü olur. A, B ve C planlarınızı hazırlama şansınız olur. Bu nedenle tüm ihale öncesi araştırma ve takip hizmeti MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından kusursuz şekilde sunulmaktadır.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ NEDENLERİ

İhale öncesi araştırma ve takibi nedenleri teklif vermeye hazırlandığınız ihaleye kimler katılıyor bilmek sizi ilk adım konusunda daha doğru şekilde yönlendirir. İhale sürecine katılıp katılmamak konusunda ihale takibi yapmanız zaman ve enerjinizi kaybetmeden firmanızı yönetme imkanı sağlar. Piyasa araştırması sırasında sizlere sunulacak olan dosyada rakiplerinizin ne gibi hareket edeceğinin ipuçlarını doğru okuyarak daha elverişli bir satın alma olanağınız doğar. İhale varmı yok mu konusunda da sizlere yol gösterici nitelikte sunulacak olan hizmetlerde de siz zamanınızı kendinize ve firmanıza ayırarak daha yönetilebilir hale getirirsiniz tüm bu süreçleri.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ NASIL YAPILIR

İhale öncesi araştırma ve takibi nasıl yapılır; konusunda oldukça farklı yol ve yöntemler bulunmaktadır. İhale özel dedektifi olarak talep ettiğiniz hizmette mevcut ihale şartlarının olumlu ya da olumsuz tüm tarafları dosyalanmaktadır. Araştırma dedektifi sizlere rakiplerinizle ilgili oldukça kapsamlı bir saha araştırması yürütmektedir. Anket için dedektif hizmeti alındığında da aynı şartlarda hizmet sunulmaktadır. İhale için gerekli tüm olasılıkları değerlendirme için tutulan analiz için dedektif bütün elde edilen dataları doğru şekilde analiz ederek sizlere yol haritası çizebilmektedir. Dedektif bulmak konusunda yaptığınız oldukça kapsamlı araştırmalarda bu konuları göz ardı etmeden en iyi dedektiflik firmasıyla çalışmanın bu konuda sizler açısından en iyi seçim olacağını da unutmayın. Yıllardır piyasada oldukça geniş yelpazede dedektiflik hizmeti sunan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sizlere gireceğiniz ihaleler öncesinde de en iyi hizmet sunma konusunda tereddüt etmeyecektir. 

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

İhale öncesi araştırma ve takibi için dedektif tutmak yasal mı;  konusu oldukça önemli bir konudur. Dedektif suç mu diye düşünen müşterilerimizin içinde bulunduğu ikilemin farkındayız. Piyasada amatör şekilde hizmet sunan dedektiflik firmalarından kaynaklı olarak oldukça sıkça duyduğumuz dedektif yasak mı sorusunun yanıtını net bir şekilde vermek istiyoruz. Dedektif tutmak yasak veya suç değildir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken husus ise çalışacağınız dedektiflik firmasının usul ve yöntem bakımından yasalara uygun hareket etmesidir. Dedektif yasal mı konusunda doğru şekilde hareket edildiğinde evet bu durum tamamen yasaldır. Yasal olmayan kısım ise hizmet veren dedektiflerin yasadışı şekilde hizmet vermesidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi yasalara uygun olarak çalışan resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

İhale öncesi araştırma ve takibi için dedektif tutanların yorumları dikkatle değerlendirildiğinde altın değerindedirler. Dedektif tutanlar olumlu veya olumsuz olarak yorumlar yaparak sizlere zaman ve para kazandırırlar. Özel dedektif yorumları ile birlikte firmanın nasıl hizmet verdiği net bir şekilde görülebilmektedir. Özel dedektif tutanlar objektif bir şekilde yaptıkları yorumlarda hizmet alımı öncesinde size yol gösterici olmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi yüksek müşteri memnuniyet oranıyla birlikte en çok özel dedektif tavsiyeleri yapılan firmadır. Bu özelliğini sürekli olarak korumak adına da hizmet kalitesini asla düşürmeden daima en iyi hizmeti sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

İhale öncesi araştırma ve takibi için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Az… Bu… / 12.02.2021-06:55 / Gaziantep

"İcralık olan evlerin ihaleleri konusunda uzunca bir süre takip etmemize rağmen bir türlü isttediğimiz şartları sağlayacak evleri ve ihaleleri bulamamıştık. Acil olarak ev bulmamız gerekince de daha fazla uzun süre beklememek adına MY DEDEKTİFLİK ile görüştük ve onlardan uygun ihale için haber beklemeye başladık. Planlarımızda güzel deniz kenarı bir muhite taşınıp daha sonra o yakınlarda güzel bir cafe için de dükkan tutup keyifli bir hayat sürmek vardı eşimle birlikte. Pasta ve aşçılık kurslarımız bitmek üzereydi. Bu harika ekip bize hem sıcacık bir yuva hem de alt katında da nefis bir cadde üzeri dükkan olan bir fırsatı altın tepside sundu ve biz eşimle birlikte tüm rüyalarımızı gerçekleştirebildik. Eğer bize en iyi şartların resmini yapın deseler ancak bu kadar benzer yapabilirdik bize sundukları icraya düşen evi. İhale için gerekli olan tüm şartları öğrendikten sonra gerekli olan nakitle birlikte ihale öncesi maksimum çıkabileceğimiz rakamlarla ilgili de güzel bir analiz yaparak katıldık ihaleye. Mehtap hnm sağolsın ihalede de bizlere eşlik ederek psikolojik olarak da rahat bir ihale geçirmemeizi sağladı. Kafamızdan geçen rakamların çok çok az üzerine çıkarak ihaleyi aldık ve hayalimizdeki eve ve cafemize sahip olduk. Bir taşta iki kuş J. „


Mu… Sa… / 09.12.2020-15:09 / İstanbul

"Aileden kalma çok hisseli bir ihalemiz vardı. Oldukça değerli bir alanda bulunan arazinin ihalesi amacıyla ön araştırma yaptık. Epey katılım olacağını öğrendik ama yeteri kadar bilgiye ulaşamadık. Bu noktada bir yardım almamız gerektiğine inanarak my dedektif firmasını arayarak kendilerinden bu ihaleye kimlerin katılacağını ve ihaleyle ilgili bizlere ne gibi raporlamalar sunacaklarını öğrenme maksadıyla sözleşme imzaladık. İhale saatine kadar güncel olarak bizlere kimlerin katılacağı kimlerin ihaleden çekildiğine kadar bilgi verdiler. Eksiksiz bir şekilde yaptılar bunu. Bizler çok memnun kaldık aldığımız hizmetten. teşekkürler.„


Bu… As… / 14.04.2020-18:37 / İstanbul

"çok yoğun tempoda çalışıyorum. Pandemi dolayısıyla işlerimizin artmasından dolayı ve piyasada kafamızdaki araçların olmayışından dolayı şirket araçları için yüklü alım yapacaktık. İcralık arabaların takibi, yüklü araçların olduğu ihaleleri bulmak ve takip etmek amacıyla kendileriyle anlaştık. Kafamızdaki araç sayısı ve modeli, özelliklerini belirterek toplantıdan ayrıldık. Üç aşağı beş yukarı ihtiyacımız olan araçları üç farklı ihale ile aldık. Tüm bu ihaleleri ayrı ayrı bizlere bildiren ve raporlayan ekip gerçekten muazzam çalıştı. Nasip olursa sonraki dönemde de kendileriyle diğer ihaleler için çalışmak için sözleştik. Eline sağlık hepsinin .„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

İhale öncesi araştırma ve takibi için özel dedektif fiyatları her dosyada farklılık göstermektedir. Dedektif takip fiyatları belirlenirken tüm masraflar çıkartılmaktadır. Dedektif fiyatı hesaplanırken kullanılan bu yöntemden dolayı da her dosya kendi içinde farklılıklar içermekte olduğundan dolayı takip dedektif ücreti her işlemde değişmektedir. Özel dedektif fiyatı ne kadar merak eden müşterilerimiz için dedektif ücreti hesaplanması konusunda bu bilgileri vermekteyiz. Özel dedektif ücreti ne kadar sorusunun yanıtı da aynı şekilde tarafımızca verilmektedir. Dedektif tutmak ne kadar sorusunu soran müşterilerimize de piyasada oluşan farklı fiyatların nedenini bu şekilde açıklamaktayız. Dedektif ücretleri belirlenirken oluşan bu farklı hesaplama yöntemleri hizmet başında açıkça belirtilmektedir. Eğer ihale öncesinde hizmet talebinizle ilgili daha detaylı bir bilgi almak isterseniz MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçerek Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. İhale öncesi araştırma ve takibi hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

İHALE ÖNCESİ ARAŞTIRMA VE TAKİBİ İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

İhale öncesi araştırma ve takibi için hizmet verilen bölgeler oldukça kapsamlıdır. İhtiyaç duyduğunuz dedektif için tüm Türkiye ve hatta tüm dünyada özel dedektiflik büroları bulunmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi kalitesini taşıyan tüm bu özel dedektiflik bürosu ağı sizlere ihalelerinizde en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen özel dedektif bürosu olarak faaliyet gösteren MY DEDEKTİFLİK Şirketi firmanız için en iyi özel dedektif hizmetine ulaşmak anlamına gelmektedir. İhale için en iyi bölgede dedektif tutmak için sizler de iletişim bilgilerinden veya aşağıda bulunan linkten size uygun olan büroyu seçebilirsiniz.  

 

İhale öncesi araştırma ve takibi hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEPLERİ


 Rakiplerim kimdir?
→ Katılacağım ihaleye kimler katılıyor?
 İhalenin 1. Satışı bedeli?
 İhalenin 2. Satış bedeli?
 Araba ihaleleri?
 Ev ihaleleri?
 İcralık olan malların ihaleleri?
 İcralık olan arabaların ihaleleri?
 İcralık olan evlerin ihaleleri?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER