Kuruluşa Özel Araştırma ve Takip Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Kuruluşa Özel Araştırma ve Takip Nedir?
 Kuruluşa Özel Araştırma ve Takip Nedenleri Nelerdir?
 Kuruluşa Özel Araştırma ve Takip Nasıl Yapılır?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Araştırma İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Araştırma İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti verilen kurumsal hizmetlerin dışında kalan diğer tüm alanlarda verilecek olan hizmetlere denilmektedir. Kurumunuzun piyasa koşullarında yakalayabileceği yeni iş fırsatları, içinde bulunduğu sektördeki genel sorunlar, rakiplere nazaran öne çıkan özellikleri, daha çok avantajlı olacağı konular, daha iyi olabilecek olan ürünler, fak yaratabileceği durumlar, hangi pazarlarda daha iyi fırsatların oluştuğu vd aklınıza gelebilecek olan tüm konularda verilecek olan araştırma ve takip hizmetini kapsamaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi personelleri ve işinde ehil ekiple birlikte sizlere tüm bu alanlarda en iyi şekilde hizmetler sunmaktadırlar.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ NEDİR

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti nedir; firmanızı rakiplerinizle rekabet eder konumda tutmak ve bu rekabette daha avantajlı hale getirmek için yapılacak olan tüm faaliyetleri kapsayan çalışmalara denmektedir. Özel dedektif takip hizmeti alan firmalar için yapılan bu hizmet türünde firma ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanacak olan eylem planı çerçevesinde yapılacak olan bu faaliyetler sonrasında sizleri daha iyi bir firma haline getirebilecek olan tüm datalar toplanmaktadır. Talep edilen tüm araştırma ve takip hizmeti süresince hedeflenen tüm konularda raporlama ve dosyalama yapılmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzman kadrosuyla birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ NEDENLERİ

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti nedenleri piyasa gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Özel dedektif takip hizmeti talep eden firmaların piyasadaki yerinin daha iyi hale getirilmesi, gelecek perspektifinde daha üst sıralarda konumlandırılması, oluşabilecek olan sorunların önceden tespiti ve bu konudaki eksikliklerin erken giderilmesi gibi birçok nedene yönelik olarak hizmet verilmektedir. Bu hizmetle birlikte firmanız için oluşabilecek olan problemleri ve sorunları önceden analiz ederek hızlı şekilde yeni yol haritasıyla birlikte piyasa koşullarına en iyi şekilde adapte olmanız sağlanmaktadır.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ NASIL YAPILIR

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti nasıl yapılır; diğer hizmetlerde de olduğu gibi tamamen firmanızın kurumsal taleplerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla yapılır. Anlık olarak gelişen sorunların yanında bazen ileriye dönük oluşabilecek olan sorunları önceden tahlil etme amacıyla dedektif bulmak isteyen birçok müşterimiz bulunmaktadır. Araştırma için dedektif talepleriyle birlikte oluşan noktaların üzerine gidilerek süreç devam ettirilir. Anket için dedektif ihtiyaçlarının da olduğu durumlar bulunmaktadır. Piyasa koşullarını iyi analiz etmek amacıyla talep edilen bu hizmetin temel alınma nedenleri arasında bu araştırmanın yapılması yer almaktadır. Analiz için dedektif tutan firmaların en büyük hedefi ise piyasadaki rekabet durumunu daha iyiye taşımaktır. Pazarda hangi adımlar firmaları daha çok öne çıkarır, alınacak olan hangi kararlar sorunları azaltır gibi temel konularda da hizmet ihtiyacının olduğunu görüyoruz. Sizler de firmanızın bu konuda piyasa koşullarını yakalamasını ve daha iyi bir rekabet ortamı ihtiyacı hissediyorsanız MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanlarıyla bu konuda çalışabilirsiniz.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti için dedektif tutmak yasal mı;  sıkça karşılaşılan sorudur. Dedektif yasak mı noktasında oldukça yoğun bir merak söz konusudur. Dedektif suç mu şeklinde de merak edilen bu konuda kısaca yanıt vermemiz gerekirse eğer; hayır dedektif tutmak suç değildir diyebiliriz. Herhangi bir konuda bireysel ya da kurumsal olarak dedektif yasal mı diye oldukça fazla soruyla da karşılaşmaktayız. Bu soruların temelinde diğer rakip dedektiflik firmalarının genel olarak işlemlerini yasaların dışına çıkarak yapmaları ve bundan kaynaklı olarak doğan sorunlar olduğunu biliyoruz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi sektördeki ilk gününden beri faaliyette olduğu tüm hizmet alanlarında ve tüm dosyalarda tamamen yasalara uygun olarak işlemler yapmakta olan resmi bir özel dedektiflik firmasıdır.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti için dedektif tutanların yorumları doğru yorumlandığında çok faydalı olurlar. Dedektif tutanlar tarafından yapılan bu yorumlar turnusoller gibidirler. Özel dedektif tutanların yaptığı tüm yorumlar aldıkları hizmetin niteliğini belirten yorumlardır. Piyasada faaliyet gösteren tüm firmaların daha önce nasıl hizmet verdiği konusunda yapılan özel dedektif yorumları dikkatli bir şekilde irdelendiğinde size zaman ve para kazandıracak olan yorumlar olur. Bugüne kadar yüzlerce dosyada olduğu gibi aktif bir şekilde üzerinde çalışmaya devam ettiği dosyalarda da bu bilinçle hareket etmekte olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm ekibiyle birlikte Türkiye’de en yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlayan firma olma hedefinden sapmadan yoluna devam etmektedir.

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ap… Ve… / 18.02.2021-23:30 / Konya

"Pandemiyle birlikte değişen piyasa koşullarında işlerimizde sert bir düşüş yaşanınca hızlı aksiyon alarak daha önce farklı bir işte çalışma şansını yakaladığımız my dedektiflik firmasıyla görüşerek pandemiden kaynaklı olarak rakiplerimizin neler yaptığı, nasıl aksiyonlar aldığını öğrenmek adına anlaşma sağladık. Bu kararı alarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı aradan geçen bir yıla rağmen hale düzelmeyen ticaret ortamından da anlayabiliriz. Biz bu süreçte rakiplerimizden 10 ay kadar daha erken kararlar alarak en azından zararımızı minimuma indirmeyi başardık diyebiliriz. Pandemi sonrasında daha rahat hareket etmemizi sağlayacak olan bu hizmeti iyiki erkenden almışız.„


Ce… Gı… / 30.10.2020-20:22 / Manisa

"piyasa koşulları hızlı şekilde değişirken bizim bunu yakalamamız oldukça zor oluyor. Hem faaliyet verirken düzgün karar almak, hem rakiplerle rekabet, personellerin yönetimi, üretim süreçleri derken bizim göremediğimiz çok fazla nokta oluyor. Birden fazla kategoride yaptığımız üretimler ve ürün tedariki konusunda yeni ürün üretim süreçleriyle ilgili karar almak, rakiplerimizin durumlarını analiz etmek amaçlı olarak düzenli aralıklarla MY DEDEKTİFLİK şirketiyle çalışmaktayız. Bugüne kadar inanılmaz faydasını gördük bu ortaklığın. Bizlere dışarıdan bir yardımcı olarak en düzgün analizleri ve raporları sunmaktalar.„


Za… Zo… / 14.06.2020-10:17 / İstanbul

"Faaliyette olduğumuz sektör turizm sektörü ve biz bir süredir sektör dışında da yatırım yapmak gibi düşünceye sahibiz. Bunun üzerine salgın gelince bu konuda hızlı şekilde profesyonel firma arayışına girdik. Araştırmalarımızın sonunda My dedektiflik şirketiyle karşılaşıp kendileriyle görüşme sağladık bu konuyla ilgili. Yeni sektörlerdeki fırsatlar, hangi pazarda olursak daha faydalı olabilir gibi konularda bizlere sektörün nabzını tutarak analiz yapacak şekilde hizmet vermeleri için sözleşmemizi yaptık. Yatırım için gerekecek olan sermaye, personellerin niteliği, yatırım yapılacak şehirler, yatırımın amorti süresi vd birçok konuda raporlama ile bizlere olağan üstü bir hizmet sundular. Çok teşekkürler hepsine.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti için özel dedektif fiyatları belirlenme aşamasında birçok farklı etmen devreye girmektedir. Dedektif takip fiyatları hesaplanması bu farklı etkenlerin belirlenmesiyle birlikte yapılabilmektedir. Dedektif fiyatı hesaplanırken doğacak olan tüm masraflar bilinmelidir. Özel dedektif fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını ararken aynı zamanda özel dedektif ücreti ne kadar diye merak eden müşterilerimize de yanıt vermiş oluyoruz. Takip dedektif ücreti tüm gerekli olan bilgiler alındıktan sonra hesaplanmaktadır. Dedektif tutmak ne kadar maliyetli olacak işin ne kadar süreceğiyle de bağlantılıdır. Hizmet verilecek olan dedektif ücreti hesaplaması tüm bu bilgiler ile birlikte yapıldığında yüksek oranda sağlıklı olmaktadır. Dedektif ücretleri eğer iş başında hesaplanacaksa dosya ile ilgili tüm bu detayların doğru şekilde bizlere verilmesi gerekmektedir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz bu takip ve araştırma hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi‘ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

KURULUŞA ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Kuruluşa özel araştırma ve takip için hizmet verilen bölgeler ihtiyaç duyduğunuz tüm bölgelerdir diyebiliriz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi tüm Türkiye’de faaliyette olan özel dedektiflik büroları ile birlikte hizmet sunmaktadır. İşini en iyi şekilde yapmayı ilk edinen özel dedektif kadrosuna sahip olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sizlere daima kaliteli hizmet sunmaktadır. Dedektif ihtiyaçlarınız doğrultusunda her alanda bu hizmeti aynı kalite ile sunmaktadırlar. Bugüne kadar her hizmet için dedektif tutmak isteyen müşterilere aynı şekilde yaklaşım sergileyen firma bu hizmet anlayışını sürdürmeye kararlıdır. En yüksek oranda müşteri memnuniyetine sahip özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi sektördeki diğer özel dedektif bürosu ile bu konuda kıyaslandığında çok daha ileridedir.

 

Kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Alanımızdaki fırsatlar nelerdir?
 Hangi pazarlarda bize fırsat doğar?
 Farklılık yaratacağımız alanlar neler?
 Gelişmeler hangi alanımızda olması lazım?
 Bizim için avantajlı konu, ürün, hizmetler nelerdir?
 Rakiplerimizin farkında olmadığı öne çıkanlar nelerdir?
 Sektörde hangi sorunlar var?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER