DEDEKTİF TUTARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Dedektif tutmak istiyorsunu fakat tutacağınız dedektife ne kadar güvenebilirsiniz? Dedektife ihtiyacı olan bir kimsenin durumu son derece özeldir. Tartışılmaz bir gerçek olan bu özel durumu için dedektif tutmak isteyen kişi veya kişiler birde dedektifi araştırmakla zaman kaybetmek istemez.

Sizler için hazırlanan bu yazıda özel dedektif tutarken nelere dikkat edilmeli dedektif tutmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri madde madde aşağıda yazıyoruz; 

1) Vergi lehası

2) Gerekli izin belgeleri

3) Dernek Üyelik belgesi

4) Sertifikaları

5) Hizmet Sözleşmesi

6) Resmi hesabına ödeme yapmalısınız

Özel dedektif tutarken nelere dikkat edilmeli dendiğinde ilk olarak dedektifle ön görüşmenizde mutlaka sizin istediklerinizi anlayan ve yapacağına inandığınız dedektifle çalışmalısınız.  

MY DEDEKTİFLİK Şirketi Kurucusu ve özel dedektifi Mehtap ÇINARDİBİ aynı zamanda kısa ünvanı olan Özel Dedektifler Derneği; Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD) Yönetim Kurulu Başkanıdır. Özel Dedektifler, Araştırmacılar, Danışmanlar Derneği Türkiye'de Özel Dedektiflik hizmeti veren şirketlerin bir araya gelmesini sağlayan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Özel Dedektifler, Araştırmacılar, Danışmanlar Derneği kuruluş amacı; Sektörde hizmet veren özel dedektiflerin üye olması ile birlikte verilen hizmetin hakkıyla, mesleğin onuruna, etik kurallarına uygun yasalar dahilinde yapılmasını sağlamak ve şahıs ya da şirket olarak Özel Dedektiflik yapmaya çalışan fakat başarılı olamayıp, hizmet almak isteyen şahıs veya firmaları mağdur eden, dolandıran sözde dedektifleri derneğinde barındırmamak ve mağdur olan hizmet alanın hakkını savunmak amaçlı kurulmuş olup haksız kazanç elde eden ve yasa ihlali yapan dedektifleri derneğinde barındırmamak birinci prensiplerindendir.

Resmi web sitesinden Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD) www.iodadd.org.tr inceleyebilirsiniz. Derneğe gelen özel dedektif şikayetleri ve özel dedektif mağduriyetleri dernek aracılığı ile toplanır. Gelen bu şikayetlerin doğruluğu ve gerçekliği sözleşmeye dayalı olmasına dikkat edilir. Gerçekliği onaylandıktan sonra müşteri, mağduriyeti yaşatan dedektif tespiti yapılır. Yapılan tespitte, kurul kararı olmaksızın, mağduriyet yaşatan dedektif dernek üyesi ise dernekten ihracı gerçekleşir. Dernek üyesi dedektif değilse diğer koldan gereken işlemler başlatılır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere dernek aracılığı ile bizlere ulaşan veya hizmet almak için MY DEDEKTİFLİK Şirketini arayan fazlaca sayıları olan kişiler tarafından dedektif şikayetleri alınmaktadır. Şikayetçilerin isimleri ve soy isimleri özel hayatın gizliliği sebebi ile, dolandırıcı firmaların isimleri ise mahkeme aşamasında olduğu için yayınlanmayacaktır. Mağduriyet yaşanmaması adına durumun ehemmiyeti sizlerle paylaşılacaktır.

Özel dedektif tutarken dikkat edilmesi gerekenleri araştırıyorsanız özel dedektif arayışınızda olduğunuz ortadadır. Güvenilir özel dedektif tutmak  istiyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER