ÖZEL DEDEKTİF TUTMAK YASAL MI ?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yasalarında özel dedektif tutmak yasal mı? diyenler için bu yazımız. Özel dedektif tutmayı yasaklayan bir kanun maddesi bulunmamaktadır. Ancak bazı özel dedektiflerin kanun bilgileri yetersiz olduğundan yasal olmayan hizmetler vererek ve müşterilerine bu yaptıklarının yasal olduğunu söyleyerek hizmet vermektedirler. Haliyle yasa dışı işlere bulaşmanın cezai ödemesini kendileri ve müşterilerine ödetiyorlar.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi T.C Kanun ve yasalarına uygun olarak kurulmuş bünyesinde Aile ve Ceza avukatları bulundurmaktadır. Yani yasak olan özel dedektif tutmak değil, yasa dışı hizmet veren özel dedektif tutmaktır.

Bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza göre yasalara uygun bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinen MY DEDEKTİFLİK  Şirketi olarak  bireysel özel dedektiflik hizmeti ve kurumsal özel dedektiflik hizmeti olarak iki ana başlıkta ve onlarca farklı konuda çözümler sunuyor.

Türkiye'de özel dedektif arıyorum diyenler özel dedekitif tutmak isteyenler, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan uzman özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER