Kişiye Özel Araştırma ve Takip Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedir?
 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nedenleri Nelerdir?
 Kişiye Özel Araştırma ve Takip Nasıl Yapılır?
 Şahıs Takibi İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Şahıs Takibi İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Şahıs Takibi İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Şahıs Takibi İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP HİZMETİ

Kişiye özel araştırma ve takip hizmeti diğer hizmetlerden farklı olarak kategorize edilmiş olan hizmet türüdür. Şahsınızın, firmanızın, ailenizin, tanıdığınızın vd. ihtiyaçları doğrultusunda gerek görülmektedir. Ticari olarak talep edilmektedir. Hırsızlık, kapkaç araştırması, dolandırıcı firma araştırması ve takibi gibi konularda genel olarak hizmet verilmektedir. Ancak bu saydığımız maddelerin dışında da ihtiyaç duymanız halinde sizlere MY DEDEKTİFLİK Şirketi tarafından çözümler sunulmaktadır.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP NEDİR

Kişiye özel araştırma ve takip nedir; genel olarak bilgi ve veri toplamak amaçlı olarak talep edilen bu hizmet müşterilerin istediği bilgileri derlemek amaçlı kişi takibini içermektedir. Tüm bu süreçler uzman ekipler tarafından yürütülerek, yasalara uygun bir şekilde görev icra edilmektedir. Şahıs takibi, eş takibi, koca takibi yapılırken asla hata yapmadan, uygun yöntemlerle ve sabırlı bir şekilde sürecin yönetilmesi büyük önem taşımaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi ekipleri tüm bu süreçleri sizin adınıza en uygun biçimde yönetebilecek kabiliyet ve tecrübededirler.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP NEDENLERİ

Kişiye özel araştırma ve takip nedenleri oldukça geniş yelpazededir. Kimi zaman ticari bir anlaşma öncesi kişi takibi istiyorum şeklinde talepler gelmekteyken, kimi zaman da hırsızlık şüphelisi birini takip istiyorum şeklinde de müşteri talepleriyle karşılaşmaktayız. Ticari anlaşmazlıklar, alınamayan paralar, yüklü meblağlarda anlaşmalardan önce şahıs takibi istiyorum diyen müşterilerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP NASIL YAPILIR

Kişiye özel araştırma ve takip nasıl yapılır oldukça çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Kişi takibi için dedektif tutulduktan sonra beyan edilen ve belirlenen amaç doğrultusunda yasalara uygun bir şekilde süreç yönetilmektedir. Birini takip için dedektif istendiğinde talebin nasıl yürütüleceği eylem planına göre şekillenmektedir. Planlı ve programlı bir şekilde yürütülecek olan bu süreçte şahıs takibi dedektif talebi en üst düzeyde karşılanmaya çalışılmaktadır. Sebebi her ne olursa olsun dedektif bulduğu tüm dataları arşivler, dosyalar ve müşteriye tüm bunları sunar. Ancak belirmek isteriz ki her dosya kendi içinde ayrı tutulması gereken taraflar barındırdığı için bu süreç her dosyada ayrı şekilde yürütülebilmektedir. Bu nedenle bu işin yapımı tek bir yol veya yöntemden ibaret değildir.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Kişiye özel araştırma ve takip için dedektif tutmak yasal mı; sorusu belki de en çok sorulan sorulardan biridir. Bu soruya kısaca yanıt vermek gerekirse dedektif tutmak tamamen yasaldır diyebiliriz. Toplumdaki genel kanaat ise bunun suç olacağı yönünde çünkü çoğu dedektiflik firması yasaları dikkate almadan yasadışı şekilde süreçleri yönettiğinden dolayı dedektif tutan bazı müşterilerin başı derde girmiştir. Bu konuda birisinin takibi dedektif tuttum ama başıma bir iş gelir mi diye soran kişilere çok dikkatli olmalarını öneririz. Dedektif yasak mıdedektif yasal mı diye soran kişilere de aynı şekilde çalışacakları dedektifleri dikkatli şekilde belirlemelerinin onlar açısından çok önemli olduğunu bilmelerini isteriz. Bu nokta da MY DEDEKTİFLİK Şirketi sahadaki tüm personelleri yasalara hakim ve yasal olmayan durumlardan uzak durma konusunda oldukça titizdirler. Dedektif suç mu sorusunun yanıtını en net şekilde; MY DEDEKTİFLİK Şirketi ekipleri sizleri asla suç teşkil edecek durumlara sokmayacak nitelikte çalışan resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Kişiye özel araştırma ve takip için dedektif tutanların yorumları diğer tüm hizmet alanındaki gibi oldukça değerlidir. Dedektif tutanlar yapacakları yorumlarla birlikte karşılaşacağınız hizmetin kalitesiyle ilgili sizlere bilgiler vermektedirler. Özel dedektif yorumları bu anlamda sizlere yol gösterici olacaktır. Tüm bunların yanında sizler için hizmet öncesi kafanızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesi amacıyla her bir müşterinin büyük oranda MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile çalışmış olmalarının memnuniyetini beyan etmektedirler. Özel dedektif tavsiyeleri konusunda Türkiye’nin en iyi dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi bu teveccühe layık olmak adına her dosyasını büyük bir titizlikle yürütmekte ve sonlandırmaktadır.

Kişiye özel araştırma ve özel takip için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Bu… Ce… / 09.12 2020-14:57 / Tunceli

"Memur olmam sebebiyle çok fazla araştırma yapmaya zamanım olmadığından dolayı memur olmadan önceki iş ortağım tarafından dolandırıldığım konuya özen gösterememiştim. Yaklaşık olarak 30 yıl aralıksız çalışsam ancak ödeyebilecğeim bir borcun altında kalmak üzereydim ve bu hem iş hem de evlilik hayatıma olumsuz olarak yansımaya başlamıştı. Birgün bu sorunu çözmek için profesyonel yrdım alabilir miyim diye araştırma yaparken my dedektiflik kurumu ile karşılaştım aramalarda. Neredeyse bütün konularda detaylı açıklamalarına güvenerek kendilerini aradım ve konuyu uzun uzun anlattım. Bana çıkardıkları yol haritasını çok beğendim. Şahıs takibi hizmeti için kendileriyle anlaştık. Kısa sürede bana eski firmamın ticari olarak yüklü miktarda satın aldığımız hammaddelerinin ortağım vasıtasıyla yok pahasına başka paravan firmalara satıldığını tespit ettiler. Belgelerle birlikte avukatımla birlikte mahkemeye başvurduk. Söz konusu olan diğer firmanın eski ortağımın karısına ait olduğu ve bu durumda ortaklık içinde olduğumuz şirketi haksız zarara uğrattıkları için hüküm giymek üzereler nasip olursa faizleriyle birlikte tüm haklarımı geri alacağım. Emek verdiğim 12 yılın çöpe gitmemiş olması ayrı bir sevinç ama en çok da enayi yerine konulmamış olmak önemli benim için.„


Me… Şa… / 30.04.2020-20:18 / Almanya

"Almanya’da yaşıyoz. Hayatımın çoğu burada geçiyo. Didim’de yazlık aldık 2018 yılında. En iyi malzemelerle evi dayadık döşedik paraya acımadık. O zaman evi aldığımız paranın yarı parası kadarını evin içine harcadık resmen. Tabi çok gelip gitmiyoz. 2019 mayısında aldık çocukları güzel bir tatil yapalım diye bir geldik yazlık resmen harabe olmuş. Evde bir şey bırakmamışlar. Abartmıyom ampullere kadar almışlar. Polisie gittik uğraştık ettik ama sonuç alamadık. Berlinde bir aile dostumuz aynı durumu bir akrabasını yaşadığını ve dedektifin olayı çözdüğünü söylemesiyle numarasını at bro dedim hemen aradım. Mehtap hanımla konuştuk epey. anlattı. etti.hırsızlığı yapan kişi takibini yapmaları için anlaştık. Biz tabi tatil matil tadımız kaçtı memlekete gittik. Biz tabi almanyaya dönecez diye planlar yaptık hep. Tatil bitmeden mehtap hanım bizi aradı. sizin malları bulduk dedi. Bir kiralık yazlığa satmışlar malları bizim. Eliyle koymuş gibi. atladık gittik hemen. Yazlık sahibi ucuza kapatmış malları. Bende faturalar var. Hepsi belgeli. Polise gittik hep beraber. Aldık malları eve dizdik tekrar. Tatilimizi uzattık yazlığımızda geçirdik. Bu ekip wunderbar. Tavsiye ediyom.„


Ko… Da… / 08.03.2020-23:12 / Bartın

"geçen yazdan beri kafamı kurcalıyordu bir mevzu. Çok fazla özel olduğu için çok ayrıntıya girmek istemiyorum. Araştırılmasını istediğim kişiyle ilgili de elimde çok fazla bilgi yoktu bu nedenle de çok bulabileceğimi ve sıkıntımı çözeceğimi düşünmüyordum. Yakın bir arkadaşıma mevzuyu açma kararı aldım. Çaya davet ettim kendisini atladık araba gittik güzel bir deniz kenarı restorantına. Açtım mevzuyu biraz anlattım birini takip istiyorum dedim ama sağlam birileri olmalı. Çok fazla elimde bilgi belge yok epey ince iş çözebileceğim bir imkan olsa diye konuşurken o da biryandan bir tanıdığına yazmış bu mevzuyu ondan da my dedektifliğin numarasını almış. Bana ısrarla şimdi ara dedi. Kalabalık mekan zaten olmaz etmez dedim hesabı ödedik çıktık direk aradım. Mehtap han. aktardılar. Anlattım mevzuyu. Zor dosya olduğunu ama halledebilecek ekibinin olduğunu söyledi ve çalışma şartlarında da anlaştıktan sonra. 42 gün içinde bana ilk raporu verdiler. Bana göre 42 yılda bulacakları kadar doluydu içi. Hala sürecimiz mahkeme ile devam ediyor ama elim çok güçlü. Avukatımın 4 yılda biter dediği davayı ikinci celsede çözüyoruz. Zor mor deyip vazgeçmeyin. Bu firma her türlü çözüyor işinizi.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Kişiye özel araştırma ve takip için özel dedektif fiyatları genellikle her dosyada ayrı olarak hesaplanması gereklidir. Dedektif takip fiyatları hesaplanmadan önce dosyanın mahiyeti iyi analiz edilmelidir. Dedektif fiyatı belirlenirken devreye birçok farklı kıstas devreye girmektedir. Özel dedektif fiyatı ne kadar gibi genel bir soruyla karşılaşmamıza rağmen, dedektif tutmak ne kadar ve özel dedektif ücreti gibi sorularla da karşılaşmaktayız. Takip dedektif ücreti belirlenme aşamasında tam olarak tüm gereksinimlerinizi öğrenerek fiyatlandırma yapılmaktadır. Dedektif ücretleri konusunda piyasada çok farklı fiyat baremlerinin olmasının nedeni de budur. Dedektif ücreti her davaya ve her dosyaya hatta aynı dosyanın farklı kişilerce talep edilmesinde dahi farklılıklar oluşmaktadır. Sizler de almak istediğiniz hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat çalışmasını talep etmek için hemen şimdi MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kişiye özel araştırma ve takip hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

KİŞİYE ÖZEL ARAŞTIRMA VE TAKİP İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Kişiye özel araştırma ve takip için hizmet verilen bölgeler aklınıza gelebilecek tüm kıta, ülke, il, ilçe ve kazalardan oluşmaktadır. Tüm dünyaya yayılmış olan geniş özel dedektiflik büroları ağı ile birlikte MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nden dedektif tutma taleplerinizi karşılayabilirsiniz. En geniş alanda hizmet sunan özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi adından kalitesi ile en kaliteli özel dedektif bürosu olarak söz ettirmektedir. Dedektif taleplerinizi en yüksek memnuniyet oranıyla karşılamakta olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi birbirinden kalifiye özel dedektif ekibiyle birlikte siz değerli müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Kişiye özel araştırma ve takip hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Kişi araştırması ve takibi 
 Sevgili araştırması ve takibi
 Dolandırıcı firma araştırması ve takibi

 Dolandırıcı kişi takibi
 Kişi özel diğer tüm araştırmalar ve takip

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER