Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti

Bu Yazıda Okuyacaklarınız ;

 Bayi Araştırması Nedir?
 Bayi Araştırması Nedenleri Nelerdir?
 Bayi Araştırması Nasıl Yapılır?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Tutmak Yasal mı?
 Araştırma İçin Dedektif Tutanların Tavsiyeleri Neler?
 Araştırma İçin Dedektif Fiyatları Ne Kadar?
 Araştırma İçin Özel Dedektif Büroları Nerede?


BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI HİZMETİ

Bayi ve bayilik araştırması hizmeti çapraz olarak talep edilen bir hizmettir. Hem bayiliği almaya niyetli olan hem de bayilik verenler tarafından talep edilmektedir. Uzun soluklu ve güvenilir bir temelde kurulması gereken bayilik ilişkisinin başında tüm tarafların kafalarındaki kuşku ve şüpheleri dağıtmak amacıyla talep edilen önemli bir hizmettir. Yüksek meblağlı alım satımlar, markanın güvenilirliği, ürünün tedarikindeki süreklilik gibi birçok etmende olması gereken düzenin kurulması ve tarafların bu konudaki yetkinliği ölçme açısından da çok önemli bir hizmet türüdür. MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak ticari konularda kendini kanıtlamış uzmanlarla birlikte bu hizmet de kusursuz olarak verilmektedir.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI NEDİR

Bayi ve bayilik araştırması nedir; firmaların ürün tedariki konusunda daha hızlı aksiyon almak ve daha geniş coğrafyada bulunmak için zaman zaman bayi almak gibi ihtiyaçları doğmaktadır. Bayilik almak süreçlerinde gerek piyasanın dinamikleri gerekse ticari olarak bu işi yönetebilir olma konusunda birçok gereksinim oluşmaktadır. Bayilik alma nasıl yapılır konusunda yetkin bir firma olsanız dahi bazen gözden kaçabilecek durumların süreci olumsuz etkilediği çokça örnekte sık sık karşımıza çıkmaktadır. Ortalık kurulacak olan kişi ve kurumların bu işteki geçmiş perspektifleri ve günümüz koşullarında piyasadaki güvenilirliğinin iyi etüt edilmesi olmazsa olmaz bir kuraldır.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI NEDENLERİ

Bayi ve bayilik araştırması nedenleri çoğunlukla bayilik veren firmalar tarafından belirlenmektedir. Bayilik almak için piyasa yoklaması ve araştırması sürecinde ortaya çıkan birçok farklı sorun/soruların düzgün bir şekilde giderilmesi veya yanıtlarının bulunması gerekmektedir. Bayilik açmak için hem bölge şartları hem de ürünün durumu ve pazar araştırması sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçların ne derece karşılandığı iyi tanımlanmalıdır. Bayilik almak isteyen firmaların bu konularda profesyonel yardım almaları hem zaman hem de para anlamında ciddi tasarrufları olacağı aşikârdır.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR

Bayi ve bayilik araştırması nasıl yapılır sıklıkla merak edilen bir konudur. Firma takibi için dedektif taleplerinin iyi bir şekilde anlaşılması çok elzemdir. Bayilik konusunda yeterlilik gibi birçok farklı etmen barındıran durumlarda şirket takibi için dedektif ihtiyaçları alanında uzman firmalar tarafından giderilmelidir. Şahıs takibi için dedektif talepleri de aynı hassasiyeti barındıran bir konudur. Bayilik konusunda anlaşma öncesi birini takip için dedektif tutan firmaların işlerini en iyi şekilde yürütecek ve yasalara uygun bir şekilde süreçleri tamamlayacak bir dedektif bulup bulmadıklarının çok iyi analiz etmeleri gerekmektedir. Tüm bu süreçler sonunda hem zaman hem de para kaybı yaşanması çok büyük olasılıktır.  

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI İÇİN DEDETİF TUTMAK YASAL MI

Bayi ve bayilik araştırması için dedektif tutmak yasal mı; sorusu da piyasada çokça sorulmaktadır. Sorunun en kestirme yanıtı ise; dedektif tutmak tamamen yasaldır olarak verilebilir. Dedektif yasal mı diye merak eden tüm kişi ve kurumların temelde piyasalarda yasalara uygun olmadan işlemlerini yapan dedektif firmalarının olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yasaların dışına çıkarak işlerini yürüten dedektif suç mu işliyor yoksa yasalara uygun mu hareket ediyor takibinin iyi yapılması gerekmektedir. Tabii ki de firmaların bu süreçleri takip etmesinin zor olduğunu bildiğimizden dolayı da tüm bu süreçlerin en başından çalışılacak olan dedektif yasak mı araştırması yapmanız bu anlamda oldukça önemli bir adımdır; MY DEDEKTİFLİK Şirketi tamamen yasalara uygun hareket eden ekipten oluşmaktadır. Bununla birlikte MY DEDEKTİFLİK Şirketi Türkiye ve Dünyada işlemlerini yürütürken tüm yasalara uygun hareket eden resmi bir dedektiflik firmasıdır.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI İÇİN DEDEKTİF TUTANLARIN YORUMLARI

Bayi ve bayilik araştırması için dedektif tutanların yorumları oldukça dikkatli olarak değerlendirilmelidir. Dedektif tutanlar tarafından yapılan tüm yorumlar sizlere sonraki süreçte yapılacak olan işlerle ilgili ışık tutacaktır. Özel dedektif yorumları sadece alınacak olan hizmette değil diğer hizmetlerde de dikkat edildiğinde daha fazla faydalı olacaktır. Sadece sizin araştırdığınız hizmeti alan müşterilerin değil firmalarla çalışan en büyükten en küçüğe tüm dosyaların nasıl yürütüldüğü ile ilgili yapılan yorumlar olumlu veya olumsuz özel dedektif tavsiyeleri anlamında sizler için çok değerli olacaktır.

Bayi ve bayilik araştırması için dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


To… İğ… / 09.11.2020-19:03 / Kızıltepe

"Piyasada ilk kez melengiç kahvesi üretimi yapan firmayız. Bunun yanında oldukça farklı yelpazede ürünlerimiz de mevcut. Günden güne ürün sayımızı artırıyoruz bununla birlikte de çok fazla bayilik ihtiyacımız doğuyor. Melengiç kahvesi işi için önceleri çok amatörde ilerlediğimizi firma olarak her zaman kabul ettik çünkü çok ciddi itibar ve para kaybı yaşadık kötü tercihlerimizden dolayı. Kimi zaman paramızı alamadık, kimi zaman ürünlerimiz hiç edildi, kimi zaman karşılıksız çekler oldu. Kimi zaman bayilerin dövdüğü adamların hastane masraflarını karşıladık başımız ağrımasın diye. Çok ciddi sıkıntılar yaşadık açıkçası. Bundan ders alarak bayilik öncesi ön başvuruları alma süreciyle birlikte değerlendirme için my dedektiflik ile anlaştık. Başvurular geldikçe kendilerine ilettik ve kendilerinden detaylı raporlama geldi. İstisnasız tüm başvuru yapanlara dair hazırladıkları güzel raporlamalarla birlikte en iyi sonuçlara sahip olanlardan en kötülerine doğru bir sıralama ile ilerledik. Elimizde şuan oldukça kalabalık bir liste bulunmakta. Yaklaşık olarak da bir yıla yakındır bu aldığımız hizmet neticesinde anlaşma sağladığımız bayilerden de tek bir sorun ve sıkıntı yaşamadık dersek yalan olmaz. Gerek ödemelerine sadakat gerek işlerindeki tecrübeden kaynaklı olarak muazzam bir işbirliğimiz devam etmekde. Kesinlikle tavsiye ederiz kendilerini. „


Kü… Da… / 23.09.2020-15:47 / İstanbul

"Pandemiden dolayı alışveriş merkezlerinde işlerimizin düşmesinden dolayı cadde mağazası franchisingi için araştırma yapıyorduk. Hangi firmayla görüşsek bize yüksek karlılık, sabit şartlar gibi ikna edici konuşuyorlardı. Ancak bundan önce almış olduğunuz 4 bayilik konusunda çeşitli sebeplerden dolayı ağzımız yandığından dolayı bu sefer daha dikkatli olmak istedik. Talep toplarken hazırladığımız liste vardı biz kendimize göre bir sıralama yaptık ve bu listeyi kontrol amaçlı My Dedektiflik ile anlaştık. Sözde tecrübeliyiz bu işte diye yaptığımız liste var ya tam tersi bir raporla geldiler bize desek yeri var. En iyi şartlar dediğimiz aslında anlaşma sonrası karşımıza çıkan tühaf masraflar çıkaran bir firmaymış vs vs vs. biz açıkçası çok memnun kaldık bu hizmetten. Büyük paralar yatırıp pişman olmak ve daha önemlisi zaman ve para kaybetmek yerine en başından nedir ne değildir bilmek çok büyük bir avantaj. Kafanızdaki soruların yanıtını mutlaka alın deriz.„


Oğ… Aş… / 04.04.2020-20:04 / Kocaeli

"Uluslararası bayilik amaçlı ihtiyacımız olduğundan dolayı ve zaman kısıtlı olmasından kaynaklı danışmanlık hizmeti almak için kendileriyle çalışma şansına nail olduk. Bayilik başvurularını alıp tek tek detaylandırarak bizlere raporlamalarını yapan ekip gerçekten çok başarılıydı. 6 ay oldu ve biz tüm Ortadoğu’ya ve Afrika’ya ulaşabilir olduk. Nasip olursa Avrupa ve sonrasında Amerika pazarına da açılma gibi bir hedefimiz var. My dedektiflik ciddi olarak işini bilen bir firma. Kusursuz bir raporlama kabiliyetine hâsıllar.„


Daha fazla dedektif tutanların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI İÇİN ÖZEL DEDEKTİF FİYATLARI

Bayi ve bayilik araştırması için özel dedektif fiyatları hesaplanırken birçok yöntem kullanılır. Dedektif takip fiyatları her sektörde farklılık içermektedir. Dedektif fiyatı belirlenirken yapılacak olan tüm masraflar ayrı ayrı ele alınır. Özel dedektif fiyatı ne kadar şeklinde sorularla bizlerden yanıt bekleyen tüm müşterilerimize bu konuyu dikkate almalarını belirtiyoruz. Takip dedektif ücreti hesaplamasında işin ne kadar uzun süreceği de önemli bir unsurdur. Özel dedektif ücreti ne kadar yanıtını belirlerken masraflar ve zaman öncelikli olarak hesaplanır. Firmaların doğal olarak merak ettiği dedektif tutmak ne kadar kısmının açıklamasını yaparken işin ne kadar sayıda kişi ya da firma değerlendirmesi yapılacağı da önem arz etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz dedektif ücretleri belirlenmesi için ve alacağınız hizmete göre dedektif ücretinin nasıl hesaplandığıyla ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için hemen şimdi MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni arayarak Mehtap hanımlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bayi ve bayilik araştırması hizmeti için tıklayarak iletişime geçin.

 

BAYİ VE BAYİLİK ARAŞTIRMASI İÇİN HİZMET VERİLEN BÖLGELER

Bayi ve bayilik araştırması için hizmet verilen bölgeler bayilik ihtiyacınızın olduğu tüm bölgeleri kapsamaktadır. Dedektif tutma konusunda ihtiyaç duyduğunu her şehirde geniş özel dedektiflik büroları ağı ile birlikte sizlere hizmet verilmektedir. Dedektif taleplerinizi en yüksek memnuniyet oranında karşılayan özel dedektif bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni diğer özel dedektiflik bürosundan ayıran en önemli unsur bu müşteri memnuniyetine verdiği önemdir.

 

Bayi ve bayilik araştırması hizmeti alabileceğiniz özel dedektiflik büroları için lütfen tıklayınız.


Hizmet sürecinde ve sonrasında müşteri gizliliğine son derece önem verildiğinden dolayı hizmet alan müşterilerinin bilgilerini asla KAYIT ALTINA ALMADIĞINI ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla PAYLAŞMADIĞINI bilmenizi ister ve şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz…

 

HİZMET TALEP NEDENLERİ


 Bayisi olacağım firmanın sahibi kimlerdir?
 Bayisi olacağım firmanın geçmiş öyküsü nedir?
 Bayisi olacağım firmanın ürün ve hizmetleri hakkında genel görüşler nelerdir?
 Bayisi olacağım firmanın ürün ve hizmetleri hakkında değerlendirme istatistik oranları nedir?
 Bayisi olacağım firmanın ürün ve hizmet fiyatları oranları nelerdir?
 Bayisi olacağım firmanın hizmet ölçüsü ve Pazar dinamikleri hakkında eğilim ve yaklaşımlar nelerdir?
 Bayisi olacağım firmanın mali durumu nedir?
 Bayisi olacağım firmanın gücü nedir?
 Bayisi olacağım firmanın kaç bayisi var?
 Bayilik vereceğim kişi veya kişiler kimlerdir?

 

HİZMET ALMA AŞAMALARI


 Müşteri Formu Doldurulur.
Verilen hizmette başarılı olunacağına karar vermek için.
Almak istediği hizmetin detaylarını belirtmeleri için.

 Hizmet Ücreti Belirlenir.
Kaç kişi veya ekip görev alacağı ve hizmet süresi fiyatı belirler.

 Gizlilik Sözleşmeniz Onaylanır. 
Müşterinin ve Şirketin mağduriyet yaşamaması adına karşılıklı hak ve sorumluluklarının belirtilmesi için.

 Hizmet Bedeli Ödenir.
Müşteri ödemeyi banka yolu ile şirket hesabına öder
Elden ödemelerde makbuz verilir. 

 Faturanız Kesilir.
Gelir vergisi kanunu 229.maddesi göre. 

 Hizmete Başlanır.
Sözleşme üzerinde belirtilen hizmet süresinde işe başlanır.

 Bilgi ve Belgeler Tarafınıza Teslim Edilir. 
Müşteri dışında 3.kişilere teslim edilemez.
Teslim aldım beyanı alınır.

 Bilgi ve Belgeler İmha Edilir.
Müşteriye teslim edildikten imha edilir. 

Bilgileriniz, alınan hizmet içeriği, hizmette elde edilen belgeleriniz hiçbir hal ve surette KAYIT ALTINA ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ ve 3. Kişiler ile PAYLAŞILAMAZ.


Dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER