Eşlerin Yardım ve Dayanışma Hükümlülüğü

TMK 185. maddesinin son fıkrasına göre, eşler birbirlerine yardımcı olmakla yükümlüdürler. Eşler, karşılıklı olarak birbirlerine yardımcı ve destek olmakla ve yine karşılıklı dayanışma içinde olmakla yükümlüdürler. Eşlerin birbirlerine yardım ve dayanışma yükümlülüğü çeşitli şekillerde olabilir. Eşlerden birinin evlilik birliğinin masraflarının karşılanması için, diğer eşin işyerinde veya kendi işyerinde çalışması, diğer eşin eğitimini veya mesleki gelişmesini tamamlamasına yardımcı olmak, hasta olan eşin tedavisi için maddi desteğin yanı sıra manevi yönden de yanında görülmek gibi davranışlar eşlerin yardım ve dayanışma yükümlülüğü içerisinde sayılabilir.

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER