Eşlerin Anlaşması (Anlaşmalı Boşanma) Dava Şartları

Eşlerin Anlaşması (Anlaşmalı Boşanma) TMK 166. maddesinin 3. Fıkrası eşlerin birlikte başvurması ya da bir eşin diğer eşin davasını kabul etmesi halinde evlilik birliğinin temelden sarsıldığını kabul etmektedir. Bu halde boşanma kararı verilebilmesi için aşağıdaki şartların bulunması gerekir; 

  Evlilik en az bir yıl sürmüş olmalıdır. 
  Eşlerin boşanmak üzere birlikte başvurmaları veya bir eşin açtığı davayı diğer eşin kabul etmiş olması gerekir. 
  Hakimin tarafları bizzat dinleyerek iradelerini serbestçe açıkladıklarına kanaat getirmiş olması gerekir. Taraflar davayı bir vekil aracılığıyla yürütseler bile bu hususta tarafları davet ederek bizzat dinlemek zorundadır. 
  Yine hakimin boşanmanın mali sonuçlarına ve çocukların durumuna ilişkin eşlerin düzenlemelerini uygun bulması gerekir.

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER