ZİNA DAVASI 3. KİŞİYE AÇILIR MI?

Zina Davası 3. Kişiye Açılır mı?
Zina davası 3. Kişiye açılır mı diye merak ederken bir yandan da aldatılmayı ortaya çıkaracak dedektiflik hizmetlerine başvurmak mı istiyorsunuz?

Hem hukuki problemlerinize çözüm sunacak hem de size harika deliller toplayacak bir şirket ile çalışabilirsiniz.
Aldatma, eşlerin evlilik birliğini temelden sarsacak eylemlerde bulunması olarak değerlendirilir. Bu durumun ortaya çıkarılmasında çoğu zaman dedektiflik hizmetlerine başvurulması gerekir. Ancak dedektiflik hizmetlerine başvurmayı düşünen pek çok eş, zina davası 3. kişiye açılır mı sorusunu da cevaplamak ister. Aldatma, eşler arasında gerçekleşen bir sadakatsizlik olarak değerlendirilse de mahkeme kararlarına bakıldığında 3. kişi ile alakalı farklı görüşler ortaya çıkar.


Zina Davası 3. Kişiye Açılır mı? Dava Açılması için Delil Şart mı?
​Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız öncelikle dedektiflik hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Çünkü aldatmayı kendi yöntemleriniz ile ortaya çıkarmak çoğu zaman imkansızdır. Bu hizmetten sonra ise sıra zina davası 3. kişiye açılır mı sorusuna cevap vermek gerekir.
Yerel mahkeme kararlarına bakıldığında zina 3. kişiye karşı da manevi tazminatı gerektirebilecek bir neden olarak kabul edilir. Ancak Yargıtay İçtihatı Birleştirme Kararları dikkate alındığında zina davası 3. kişiye açılır mı sorusunun cevabı için MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile daha detayı bilgi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Eşler arasındaki güven ilişkisinin sarsılması sadece eşleri bağlar. Bu durumda eşinizin sizi aldatmasından ötürü aldatmaya neden olan kadın/erkeğe karşı dava açabilirsiniz burada daha önemlisi kazanımdır.


MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile Doğru Desteğe Ulaşın
Türkiye’nin en başarılı dedektiflik şirketi olarak adından söz ettirmeyi başaran MY DEDEKTİFLİK Şirketine başvurmaya ne dersiniz? Size hem dedektiflik hizmetleri hem de hukuki sorunlarınızla ilgili destek olacak bu şirket kaliteli çözümlere kapı aralar!


Türkiye’de dedektiflik algısını baştan inşa eden ve kalitesi ile adından söz ettirmeyi başaran MY DEDEKTİFLİK Şirketi hukuk bilgisine sahip özel dedektifi sayesinde de zina davası 3. kişiye açılır mı gibi sorularınızda da size destek olmak ister. Aldatma, dedektiflik, zina ve boşanma davası gibi önemli konularda profesyonel destek almak için hemen MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadrosu ve güçlü alt yapısı ile MY DEDEKTİFLİK Şirketi size en doğru hizmeti sunar.

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER