Delillere Dayalı Boşanma Süresi

Aldatma Boşanma Davası Ne Kadar Sürer?
Aldatma boşanma davası ne kadar sürer konusu boşanma davası açmak isteyen hemen her eşin merak ettiği bir konudur. Siz de eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız bu şüpheyi gidermek adına dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Lisanslı dedektiflik hizmetleri ile şüpheyi gidermeye hazır olun.
Aldatma nedeni ile boşanma davası açmak eşler için haklı bir boşanma davası nedeni oluşturur. Haklı nedenle boşanmaya başvurmak daha kısa süreli bir serüvene imza atılmasını sağlar. Dedektiflik hizmeti bu haklı nedenin de ortaya çıkarılmasında değerli olur. Ancak her dedektiflik hizmetinin boşanmanızı kolaylaştıracak delilleri toplamanızda aynı etkiyi ortaya çıkarmaz. Bunun için lisanslı dedektiflik hizmetleri şarttır.
Aldatma Boşanma Davası Ne Kadar Sürer? Boşanmada Dedektiflik Hizmeti Etkisi
Boşanma davası açarken eşinizin sizi aldattığını kanıtlamanız haklılığınızı ortaya çıkarırken boşanmanızı da hızlandırır. Bu durumu ortaya çıkarmak adına lisanslı dedektiflik hizmetleri çok değerlidir. Alanında uzmanlaşmış dedektifler eşinizin sizi aldattığını kanıtlarken hukuki niteliğe sahip deliller toplamayı da sağlar.
Lisanssız dedektiflerin delil toplama konusunda size arzu ettiğiniz hizmeti sunmaz. Üstelik lisanssız dedektifler sizleri suça bulaştırabilecek aksiyonlara girer. ‘Konut Dokunulmazlığı’ ve ‘Özel Hayatın Gizliliği’ gibi kesinlikle önemsenmesi gereken ilkelerin ihlali sadece lisanssız dedektiflerin değil sizin de ciddi suçlarla karşı karşıya kalmanıza neden olur. Bu nedenle eşinizin aldatmasını kanıtlamaya çalışırken suç işlememeniz oldukça önemlidir. Aksi takdirde suça karışmanız kaçınılmaz olur.
MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ ile Delillere Ulaşın
Türkiye’nin en başarılı dedektiflik şirketi olma özelliğini taşıyan MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ ile harika bir iş birliğine imza atmak boşanma serüveninizi kolaylaştıracaktır. Delil toplama ve boşanma davanızın kolaylaştırılmasında aktif rol oynama görevlerini üstlenen MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ ile ne tür hizmetlerden yararlanabileceğinizi merak ediyor musunuz?
MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ, güçlü dedektif kadrosu ve dedektiflik alanındaki tecrübesi ile size kusursuz çözümler sunar. Bünyesinde barındırdığı her dedektifin kendini geliştirmesi ve sizlere katkı sunması adına kaynak tahsis eden MY DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ ile siz de iş birliğine imza atabilirsiniz. Bu noktada detaylı bilgi almak ve aldatma boşanma davası ne kadar sürer sorusuna cevap vermek çok kolay olacak!

TMK 170. maddesi uyarınca boşanma sebebi ispatlanmış olursa hâkim de boşanmaya karar vermek zorundadır. Hâkim, ayrılık süresini takdir ederken, somut olayın özellikleri dâhilinde evlilik bağının ne derece sarsılmış olduğunu, ispatlanmış boşanma sebebinin ağırlığını, niteliğini, davaya sebep olayların izlerinin silinmesi için ne kadar bir zamanın geçmesine ihtiyaç bulunduğunu dikkate alacaktır. Eski Medeni Kanun’da ayrılık kararında sürenin ne zaman başlayacağı konusunda bir açıklık yoktu. Yeni TMK 171. maddesi bu konuya açıklık getirmiş ve ayrılık kararının kesinleşmeyle başlayacağını ifade etmiştir. 

Bu hükümlerde de görüldüğü üzere geçerli bir evliliğin bitirilmesi ancak ispatlanmış suçların delilleri ile hâkim hükmüyle olmaktadır. İspatlanmamış (delilsiz) Hâkim kararı olmaksızın, eşlerin tek taraflı irade beyanlarıyla evlilik ilişkisinin ortadan kaldırılabilmesi mümkün değildir. Kanunda sayılan butlan sebepleri ve boşanma sebepleri gerçekleşmiş olsa bile hâkim kararı olmaksızın bu sebepler bir anlam ifade etmeyecektir

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER