Silivri 'de Özel Dedektiflik

Silivri özel dedektiflik İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan bir kurumdur. İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm müşterilerine memnuniyet sağlamıştır. İstanbul Silivri şubesinde müşteri ilişkileri bakımından ödüller almıştır. Silivri’de endişe duyan her sakinin, yardımına koşmuş ve danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Dedektiflik firması Silivri ilçesinde revaçta olmasını sağlayan tüm müşteriler yakınlarına da önermektedir. Kafanızdaki soru işaretleri için bir özel dedektiflik firmasıyla anlaşmanız sizi çok rahatlatacaktır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi Evlilik öncesi araştırma, eş takibi, boşanma araştırmalarını Silivri ilçesinde yapmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin kurumsal müşterileri de bir hayli fazladır.

 

Silivri Şubeyi Şimdi Ara

Silivri Şubeye Şimdi Yaz

 

Silivri Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Silivri’de özel dedektif tutanların yorumları dedektiflerimize katkı sağlamaktadır. Dedektif tutanlar pişman olmamakla birlikte şüphelerinden arınmış olurlar. Özel dedektif tutanlar oldukça dikkatli olmalıdırlar çünkü her dedektif işini doğru yapmamaktadır. Dedektif yorumları bu işi doğru yapanın sivrilmesi konusunda ayırıcı bir etkiye sahiptir. Dedektiflik yorumları şikayetinizden eminseniz firmayı aramadan önce okumanız sizin yararınızadır.  Dedektif tutanların yorumları tecrübelerden yola çıkmaktadır. Güzel dedektif yorumları işin ne kadar güzel yaptığının bir göstergesidir. Dedektif firmaları yorumları şirket için motivasyon kaynağıdır. Özel dedektif yorumları için mutlaka sayfayı göz gezdirin.

 

Silivri’de dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ye… Pu… Silivri

05.10.2020 14:10

"Sevgili olduğum kişiyle aramızda bir süredir nedenini anlayamadığım bir soğukluk vardı. Yaptığım onca stalka rağmen bir sonuca varamadım ve bu işi profesyonel arkadaşların yapması için danışmanlık hizmeti almaya karar verdim ykaınımdaki büroya gittim. Aldatıldığımı öğrenmem sayelerinde oldu..„


 

Silivri’de Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Silivri’de Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER