Şile 'de Özel Dedektiflik

Şile özel dedektiflik olarak öncelikli misyonu haksızlığa uğramış olan müşteri memnuniyet ve gizliliğine verdikleri önem ve titizlik ile müşterilerine yardımcı olmaktır. Bu özellik ile diğer şube ve firmalar arasından öne çıkmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde özellikle son zamanlarda dedektiflik mesleğine çok ihtiyaç duyulmaktadır ve bu ihtiyaçtan dolayı da dedektiflik şirketleri oldukça çoğalmakta, buna karşılık dedektiflik işinde uzman olup işini son derece titiz yapan ve son derece tecrübeli şirket bulmak oldukça zorlaşmakta işte bu noktada İstanbul Şile ilçesinde dedektiflik firmaları da bir o kadar çoğalmıştır. Bu nedenle şirketler arasında tercih yaparken şüphe ile yaklaşılır fakat MY DEDEKTİFLİK Şirketi gerek tecrübesi gerek vizyonu ve misyonu ile diğer şirketler arasında tercih edilecek şüpheleri yok edecek tek firmadır. Hizmet sunulan dedektiflik firması Şile diğer ilçelere nazaran alınan sonuç ve yapılan işlerde memnuniyet olarak daha büyük yüzdelere sahiptir. Özel dedektiflik olarak yapılan işlerden en çok öne çıkan Şile Gizli Müşteri hizmetidir. Şile gibi gelişmiş bir ilçede mağazalarda müşteri memnuniyeti en üst seviyede olmalıdır. Bu noktada MY DEDEKTİFLİK Şirketi devreye girerek en üstün şekilde Gizli Müşteri hizmetini vermekte olup hem müşteriler hem de firma sahibini mutlu edecek şekilde hizmet vermektedir. Şüpheleri ortadan kaldırmanın vaktidir.

 

Şile Şubeyi Şimdi Ara

Şile Şubeye Şimdi Yaz

 

Şile Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Şile’de özel dedektif tutanların yorumları bir hayli karmaşık çoğu kişi yanlış firmayı seçtiği için dedektiflik işine karşı olumsuz bir tutum ediniyor fakat bunun böyle olması gerekmez önemli olan doğru şirketi seçmektir.  Dedektif tutanlar doğru araştırma yapmadan bu işe girişirlerse sonuç hüsran olabiliyor.  Özel dedektif tutanlar arasında en çok dikkat edilen şey diğer kişilerin Dedektif hakkında yaptıkları yorumları incelemek oluyor. Dedektiflik yorumları bilgi edinmek, fikir sahibi olmak için en kolay ulaşılabilir ve ikna olmak için en iyi yöntem Dedektif tutanların yorumlarıdır.  Güzel dedektif yorumları genellikle dedektiflik işine olan ön yargının yok olmasıyla ilgili yapılan yorumlar olarak öne çıkıyor. Bu durumda kişi önceden dedektiflik işine illegal, yapılmaması gereken bir şey olarak kabul edip yıllarca ihtiyacı olduğu halde uzak durduktan sonra doğru firmayı seçerek başarılı bir sonuç elde ettikten sonra yapılan yorumları içeriyor. Dedektif firmaları yorumları yapılan işe göre değişmekte olup genellikle olumlu fikirler ve genellikle tavsiye edilmek üzere yazılmış oluyor., özel dedektif yorumları hem tatminkâr hem de teşvik edici olmakla birlikte hem hizmeti almış kişiler açısından hem de işe hala şüpheyle yaklaşanlar için önemli bir unsur.

 

Şile’de dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ne… Al… Şile

10.09.2020 12:14

" Öncelikle firmaya teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum. Çünkü hayatımda aldığım en doğru karar bu firmaya başvurmak olabilir. Hayatımın geri kalanını yanlış bir insanla geçirmekten beni kurtarıp diğer bir deyişle bana yeni bir hayat sundu. Ben de herkes gibi dedektiflik işini saçma bulup yaklaşmak istemiyordum, fakat çevremde aynı sorunları yaşayıp bu sorunları dedektiflik hizmeti alarak çözen insanları gördükçe ve onların tavsiyelerini dinledikçe ikna oldum. Eşimin son zamanlardaki tavırları değişmeye başladığında düzeleceğini umarak hiçbir şey yapmamaya karar vermiştim. Fakat şüphelerim günden güne artınca en sonunda aynı sorundan muzdarip arkadaşım bana bu firmayı önerdi, eşim hakkındaki şüphelerimi haklı çıkarmasından korksam da yaptıklarına göz yummamak adına firmaya başvurdum. Her insan gibi ben de işe yaramayacağını düşünerek başvurdum fakat bu firma özel dedektiflik ile olan tüm algılarımı inancımı değiştirdi. Gerek müşteri memnuniyeti gerek gizlilikleri hakkında olan vizyonları olsun tam anlamıyla memnun kaldım. Yaptıkları işin hakkını vererek beni büyük bir yanlıştan kurtardılar. Bundan sonra ne zaman bir dedektiflik işine ihtiyacım olursa başvuracağım ilk yer bu firma olacak. Şüphesi olup dedektiflik hizmetine başvurmakta çekinenler varsa bu firmayı bulmaları onların miladı olacaktır. Çekinmeden utanmadan başvurun ben memnun kaldım herkesin de memnun kalacağından eminim. Çok teşekkür ederim. İyi ki sizin gibi bir firmayı bulmuşum..„


 

Şile’de Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Şile’de Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER