Esenler 'de Özel Dedektiflik

Esenler özel dedektiflik araştırmasının alanı tüm ülke bazında da ilçe bazında da olabilir. İstanbul’da profesyonel şekilde hizmet veren dedektif bürosu sayısı oldukça azdır. İstanbul Esenlerde sonuç odaklı hizmetin yanı sıra müşteriye sürekli raporlamalar yaparak memnuniyetini de arttırmayı hedefleyen MY DEDEKTİFLİK Şirketi araştırmalarında en güncel aletleri kullanmaktadır. Esenler ilçesinin kapsamlı anket araştırmalarını düzenli olarak kurumlar istemektedir. Anket araştırmaları için tercih edilen kurum olunmasının yanı sıra CEO takibi, Esenler ili içerisindeki olan ihalelerde; ihale öncesi takip hizmetini sıkça kurumlara verilmektedir. Bireysel hizmetler sadece altta yazılan hizmetlerle sınırlı kalmamaktadır aynı zamanda telefon ile ulaştığınızda farklı taleplerde de bulunabilme imkânı sunar. Eskiden beri var olan dedektiflik firması Esenler sakinleri tarafından yeni yeni keşfedilmeye başlanmıştır. Yeni evliler ya da evlenmek isteyen gençler, dedektif bürolarına gelip evlenecekleri kişi hakkında bilgi istemektedirler. Bu son derece normal özel dedektiflik hizmetidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi müşterilerinin bilgilerini veri tabanında asla tutmaz. Esenlerde önceliğimiz her daim müşteridir.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin fiyat politikası uygun olup hizmetin süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Esenler Şubeyi Şimdi Ara

Esenler Şubeye Şimdi Yaz

 

Esenler Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Esenler ilçesinde yaşayıp dedektiflik hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler genellikle internet üzerinden Esenler’de özel dedektif tutanların yorumlarını araştırmaktadırlar. Hizmet almaya karar vermiş kişilerin dedektiflik şirketlerine gelen yorumları okumaları oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise Dedektif tutanlar yorumlarında aldıkları hizmetlere karşılık kendi görüşlerini bildirmektedirler. Aldıkları hizmetlerin eksik veya yanlış gördükleri yerleri varsa bunları dile getirirler. Şirketleri överler ve tebrik mesajları yazabilirler. Özel dedektif tutanlar hizmet aldıkları dedektifler hakkında da görüşlerini bildirmektedirler. Bir diğer deyişle de dedektiflik yorumları sizlere yol gösterici nitelik taşımaktadır. Bu kişiler sizlere özel notlar da bırakabilmektedirler. Yani Dedektif yorumları sayesinde pek çok tavsiye edinmeniz de mümkündür.  Dedektiflik yorumları insanlar için olumlu veya olumsuz olacak şekilde bir ön yargı oluşturabilmektedir. Başka insanların deneyimi ve yaşadıkları önemsenmektedir. İnsanlar bu yorumlara göre hareket etmektedir. Gün geçtikçe artan dedektiflik şirketleri arasında güvenilir şirket bulmak gerekmektedir. Bu da ancak başka insanların deneyimlerini yani Dedektif tutanların yorumlarını okuyarak mümkün olmaktadır. Şirketlerin bu konuda ilk önceliği kendilerine gelen bütün yorumları takip etmeli ve hizmet sunduğu kişilerin taleplerini göz önünde bulundurmalıdırlar. Hizmet almak isteyen kişilerin genellikle şirketlere gelen Güzel dedektif yorumlarını araştırdıkları görülür. Ancak hem güzel hem de kötü yorumları okumak ve karşılaştırmak en doğrusu olacaktır. Bir şirketlerin iyi yanlarını araştırırken kötü yanlarını gözden çıkarmak iyi bir şirket bulmanızı zorlaştıracak hatta belki de sizi yanıltacak ve üzecek sonuçlara neden olacaktır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi dedektif firmaları yorumları şirkete ait web sitesi üzerinde ulaşmak mümkündür. Şirket her daim kendilerine gelen özel dedektif yorumlarını benimsemektedir. Bir eksikleri olmuşsa bundan çekinmemeyi ve düzeltmeyi bilirler. Firmanın önceliği sizlerin talepleri olmaktadır. Eleştiriye açık olmasının yanı sıra yorumları karşılaştırdığınız zaman açık ara farkla memnuniyet yorumları önde bulunmaktadır. Hizmet sağladığı her kişinin görüşlerini merak eder ve değerlendirmek isterler. Bu yüzdendir ki bütün illerde oldukça profesyonel hizmetler sunmaktadırlar.

 

Esenler’de dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


As… Öz… Esenler

03.12.2020 16:14

"Gerçekten de hizmetlerinde sınır tanımıyorlar ve bu yüzden de tebriği ve aldıkları ücretin hepsini hak ediyorlar. Helali hoş olsun bu günlerde internet üzerinden bir yer ile anlaşma yapmak akıl işi değilmiş gibi gelirken zorunlu duruma da düştük b yüzden de olabilecek en iyi şirketi aramak bulmak istedim kolay değil bulmak haftalar aylar sürebiliyor kendinize gelin ciddi bir iş bu sazan gibi tamam buldum diyip atlamayın dolandırıldığınızla kalırsınız ortalarda zaten en korktuğum şey özel hayatımın bilgilerimin ele geçirilmesi bu yüzden de ne olursa olsun eniyisi şart.Tebrik ediyorum sizleri.„


 

Esenler’de Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Esenler’de Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER