Çatalca 'da Özel Dedektiflik

Çatalca özel dedektiflik birçok insan için çok önemli işler yapmaktadır. Çok önemli faaliyetlerinin olmasının nedeni ise insan hayatını doğrudan etkilemesidir. İstanbul’da merkezi bulunmaktadır. İstanbul Çatalca içerisinde faaliyetlerini yürütmekte olup bu ilçede faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatalca içerisinde birçok faaliyetleri vardır bunlardan en popüler olanı gizli müşteri hizmetidir. Köklü bir dedektiflik firması olan bürosu Çatalca sakinleri yapılan hizmetlerden çok memnundur. Özel dedektiflik aracılığıyla şüphelerinizden arınabilirsiniz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi asla başka kurum ya da kuruluşlarla mahkeme kararı gelmeden paylaşımda bulunmaz bu yüzden Çatalca bürosuna güvenebilirsiniz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi müşterilerini korumaktadır.

 

Çatalca Şubeyi Şimdi Ara

Çatalca Şubeye Şimdi Yaz

 

Çatalca Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Çatalca’da özel dedektif tutanların yorumları bizler için çok önemlidir çünkü gelecek müşteriler için ön izlenim oluşturmaktadır.  Dedektif tutanlar genellikle eşlerinin onları aldattığını söyledikleri için veya çocuklarının takibi için bürolarımıza başvurmaktadırlar.  Özel dedektif tutanlar daha çok önemli iş insanlarını ve rakip firmasının açığını bulmak için başvurmaktadırlar.  Dedektif yorumları da bizler için çok önem taşır.  Dedektiflik yorumları müşteri memnuniyetinin değerlendirilmesi bakımından önem taşır.   Dedektif tutanların yorumları sahte robotlar tarafından yazılmış olmamalıdır. Güzel dedektif yorumları sayesinde şirket bugünlere kadar gelmiştir. Dedektif firmaları yorumlarına Google arama motorlarından da ulaşabilirsiniz. Özel dedektif yorumları okumanız için aşağıda bir adet müşterinin yazdığı yorum otomatik olarak gelmektedir.

 

Çatalca’da dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ce… Bu… Çatalca

30.01.2020 18:51

" Çatalca içerisinde yaşıyorum. Kocam 3 haftadır işe gidiyorum diyordu. Her gün geç saatlerde geldiği için bu konuda aklımda soru işaretleri vardı. Ben kocamın beni aldatmasından korkuyordum ve bunu kanıtlamak için yapabileceğim bir şey yoktu. Sonra birden komşumun tavsiyesi üzerine Çatalca özel dedektiflik firmasına gittim. Gerekli bilgileri verdikten birkaç gün sonra kocamın başkasıyla olan fotoğraflarını bana getirdiler.  Artık aklımda hiçbir soru işareti kalmamıştı. Burada bana çok yardımcı oldular..„


 

Çatalca’da Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Çatalca’da Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER