Etimesgut 'ta Özel Dedektiflik

Etimesgut ilçesinde son zamanlarda güven problemi hızla artmaktadır. Bu nedenlerden dolayı insanlar her alanda sorunlar yaşamakta, gerek mağaza işletmecisinin çalışan personeline olan güveni gerek kişilerin birbirleri arasında olan ilişkileri ve güvenleri gün geçtikçe azalmakta. İnsanlar bunun için sürekli uğraşmakta ve bir çözüm aramak için her türlü yola başvurmakta, fakat bu aranan çözümler arasında en güvenli ve en temiz yol özel dedektiflik şirketleridir. Ankara şehri diğer illere nazaran nüfus olarak fazla olmakla birlikte insanlar arasındaki iletişim diğer illere göre oldukça resmi, bunun nedenleri arasında en yoğun olarak düşünülen sebep nüfus çoğunluğunun memur olması, hal böyle olunca insanlar çocuk büyütmekte ve ilgilenmekte sıkıntılar çekmektedir. Ankara ilinde bu durum genel olarak az gözükse de en yoğun memur nüfusuna sahip olduğu düşünülen Etimesgut ilçesinde bu durumdan şikayetçi olmayan insan bulmak neredeyse imkansız gözüküyor ve insanlar bunun için hiç bilgi sahibi olmadıkları kişilere danışıp tanıdıklarının tavsiyesi ile dadı ve yardımcı arayışına girip çocuklarını hakkında bilgi sahibi olmadıkları kişilere teslim edip birçok sıkıntı yaşıyorlar, Etimesgut’ta bu durumlar oluştuğu için insanlar kendilerince önlemler alarak bu durumu çözmeye çalışsalar da sonuç genellikle hüsranla bitebiliyor. Kişiler dadıdan şüphelendikleri zamanda kendi düşüncelerinin yanılsama, sanrı olduğunu düşünüp dadıyla ilgili hiçbir gözlem yapmadan hayatlarına devam edebiliyorlar. Bu şekilde yapılan hatalar sonunda da hem çocuk hem de ebeveynler ciddi anlamda psikolojik zarar görebiliyor, insanlar keşke profesyonel bir yardım alarak dadının hareketlerini ve karakterini öğrenebilseydim diyerek geçmişi değiştirmeye çalışıyorlar. Ankara’da bulunan birçok dedektiflik firması tam da bu tür sorunlara karşı çözüm bulmak amacıyla kurulmuş olup bu sorunlara aktif olarak çözüm bulabiliyorlar ve hiç kimse zarar görmeden bir felaketin oluşmasını engelliyorlar, Özel dedektiflik şirketleri arasında da seçim yapmak bir hayli zor hangi şirketin daha iyi sonuç verdiği kulaktan dolma bilgilerle yayılsa da bu bilgiler kesin bir argüman oluşturmadığı için insanlar şirketler arasında seçim yapmakta zorlanıyor. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey, detaylı bir araştırma yaptıktan sonra somut delil ve belgelere sahip olan bir şirket bulup, güveninizi kazan şirketlere başvurmaktır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi sahip olduğu profesyonel kadro ve yapmış olduğu temiz çalışmalar sayesinde hem Türkiye’nin bütün illerinde ve yaşamakta olduğunuz Etimesgut ilçesinde diğer firmalar arasında öne çıkmaktadır, MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak size her alanda hizmet vermek, istediğiniz tüm bilgilere ulaştırmak ve sahip olduğunuz tüm şüpheleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. 

 

Etimesgut Şubeyi Şimdi Ara

Etimesgut Şubeye Şimdi Yaz

 

Etimesgut Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Etimesgut’ta özel dedektif tutanların yorumları diğer ilçelere göre daha fazla önem taşımaktadır ve bir hayli fazladır, insanlar gün geçtikçe dedektiflik şirketlerine daha olumlu gözle bakmaktadır. Dedektif tutanlar bu işe düzgün bir araştırma yapmadan kulaktan dolma bilgilerle tecrübesiz firmalara başvurdukları zaman sonuç hüsran olabiliyor. Özel dedektif tutanlar arasında en sık yapılan hareketlerden birisi de diğer kişilerin dedektif hakkında yapmış oldukları yorumları incelemek oluyor. Çünkü dedektiflik yorumları hiçbir şekilde bilgi sahibi olmayan kişiler için firmayı ve dedektifleri öğrenmek için en kısa ve en güvenilir yol olabiliyor. Dedektif tutanların yorumları firmalar için objektif bir tanıtım da sağlıyor diyebiliriz. Her firmanın olumlu bir yorumu bulunmak zorunda değil, firma yaptığı işlerle olumlu yorumlar kazanıp öne çıkar. Güzel dedektif yorumları bulunan dedektif firmaları ise bu yorumları yaptıkları işlerin başarılılık yüzdesi olarak bakıp bu duruma göre gelişmektedirler. Özel dedektif yorumlarını kısaca toparlayacak olursak kişilerin bilgi edinmesinde ve yorum yapılan firmaların güvenini, başarılı kanıtlamasında önemli bir rol oynamaktadır.

 

Etimesgut’ta dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Al… Ve… Etimesgut

30.02.2020 12:41

"2 sene önce dünyalar güzeli bir oğlum oldu. Fakat Ankara ilinin en olumsuz yanlarından biri olan yoğun çalışma temposu ve çalışmış olduğum resmi kuruluş yüzünden eşim ve ben gündüz saatlerinde evde olamıyorduk. Bu nedenlerden dolayı 1.5 yaşına kadar oğlumu anneme teslim etmek zorunda kaldık. Bu zaman zarfında oğlumla olan ilişkim biraz sarsılsa da durumların elverişsiz olması yüzünden böyle bir seçenek yapmak zorunda kalmıştım. Bir süre zarfından sonra çevremdeki kişilerin de benimle aynı durumda olduğunu fark ettim, onlara bu durumu nasıl aştıklarını sorduğumda ise bana dadı tuttuklarını bu yüzden hem kendi anne babalarını bir uğraştan kurtardıklarını hem de çocuğun daha iyi bir şekilde büyütüldüğünü söylediler. İlk zamanlarda bu düşünce bana pek olumlu gelmese de bebeğin annemi yıprattığını düşünerek eşim ve ben bir dadı tutmaya karar verdik. Zamanımız kısıtlı olduğu için pek bir araştırma yapmadan neredeyse karşımıza çıkan ilk dadı diyebileceğimiz bir kişiyle anlaştıktan sonra çocuğumuzu emanet etmeye başladık, işe ilk başladığı zamanlarda hiçbir şekilde sorun teşkil etmiyordu. Çocuğumuza bizden daha iyi bakıyordu diyebilirdim, fakat belirli bir süreden sonra dadı verdiği ilginin, yaptığı işin alması gerektiği maaşın altında kaldığını belirterek maaşına zam yapılmasını istemişti. Fakat biz işe başlamadan önce yaptığımız sözleşmeyi hatırlatarak böyle bir şeyin mümkün olmayacağını, eğer istiyorsa işi bırakabileceğini belirttik ve işten ayrılmayacağını söyledi. Aradan bir iki ay geçmeden çocuğun önceki zamanlara göre daha sık huysuzlandığını fark ettim, ilk başlarda çok dikkat etmedim fakat gün geçtikçe çocuğum daha fazla içine kapanmaya başlamıştı. Bu durumdan şüphelendiğimi çevremdeki insanlara söylesem de, bana yanıldığımı, kuruntu yaptığımı belirttiler. Fakat ben şüphelerimde haklı olduğumu hissediyordum. En sonunda internetten dedektiflik hizmeti veren firmaları araştırmaya başladım, dadı olayından sonra tüm güvenim gitmesine rağmen dedektiflere olan ön yargımı kırmak amacıyla da hareket edip bir dedektif hizmeti aldım. Benimle çok güzel ilgilendiler ve sorunumu en kısa sürede halledeceğini söylediler. Çok bir zaman geçmeden dadıyı araştırdıklarını ve gözlemlediklerini bana somut belgelerle sunduktan sonra şüphelerimde haklı olduğumu bir kez daha kanıtladılar. Hemen dadıyla görüşüp işine son verdim, oğlumu bu tür sorumsuz kişilerin elinden kurtarmama yardımcı oldukları için dedektiflik firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Verdikleri hizmetler beklenenin de üstüne olduğu için gönül rahatlığıyla herkese önerebilirim. Herhangi bir konuda şüpheniz varsa beklemeyin benim gibi geç kalmayın..„


 

Etimesgut’ta Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Etimesgut’ta Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

  •  

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER