VİZYONU

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.'nin Profesyonel Özel Dedektif hizmeti vermeyi vizyon edinerek işe başlamıştır. Özel Dedektiflik şirketi olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi kuruluş ilkesine dayalı olarak haklı ve mağdurun, haklı ve mağdur olduklarını somut delillerle ispatlamak ve yargıya intikal etmiş dosyalarda adalete yardım ederek toplumu refaha kavuşturmaktır. Böylelikle Yargıtay Kararlarında ve emsal kararlarında oluşan dosyaları toplum gördükçe daha ahlaklı, doğru ve dürüst yaşayan topluma kavuşmayı sağlamaktır. 

Profesyonel verilen özel dedektiflik hizmeti verilirken, vizyonu özel dedektif tutan müşterilerin gizliliği ve özel dedektif tutanların memnuniyetidir. Bu yüzden hizmetinizi başlattığınız takdirde müşteri ve şirket adına bir mağduriyet yaşanmaması için bir gizlilik sözleşmesi onaylanır. Gerekli bilgi ve belgeler hizmet sonunda müşteriye teslim edilir üçüncü şahıslar ile paylaşım söz konusu bile değildir ve bu belgeler müşteriler ile paylaşıldıktan sonra katiyen imha edilir. 

Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri
☑ Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
☑ Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
☑ Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
☑ Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
☑ Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
☑ Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri
☑ Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
☑ Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
☑ Gizli Müşteri Hizmeti 
☑ CEO Takibi Hizmeti
☑ Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER