TÜRKİYE’DE ÖZEL DEDEKTİF

Yabancı ülkelerde özel dedektif kolluk kuvvetlerine bağlı olarak görev alan kişilerdir. Ülkemizde ise kolluk kuvvetlerine bağlı olmadan, yani polis olmadan,  kişi veya kuruluşların, kusurlu veya gayri resmi işlerini araştıran, suç teşkil etmedikçe olayları üçüncü kişilerle paylaşmadan, yasal yoldan bilgi ve belgeleri toplayan kişilere Türkiye'de özel dedektif denmektedir.

Türkiye'de özel dedektifler, yurt dışında olduğu gibi kolluk kuvvetleriyle danışıklı görev alan veya bağımsız kendi yetkileri olan dedektifler gibi çalışmamaktadır. Türkiye'de özel dedektif serbest meslek olarak icra edilmektedir. Özel dedektif hizmeti verildiği bölgenin vergi dairesine bağlı özel dedektiflik ve soruşturma hizmetleri faaliyet alanı ile resmi olarak kurulmalıdır.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi vergi kanunlarına uygun olarak kurulmuş özel dedektiflik şirketidir. Şirket tam ünvanı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ'dir. Vergi failliyet kodu Dedektiflik ve Soruşturma faaliyetleridir. Şirketin resmi belgelerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye'de özel dedektif ile çalışmak isteyenler veya Özel dedekitif arıyorum diyenler, özel dedektif tutmak istiyorum, özel dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...


 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER