TARİHÇESİ

Dedektiflik Tarihçesi çok eski yıllardan gelmektedir. Özel Dedektif Mesleğin tarihi 1800’lü yıllara dayanmaktadır. Dünyanın ilk dedektiflik bürosu 1833 yılında Fransa da kurulmuştur. Kurucusu ve özel dedektifi Eugene François Vidocq’dur.  Eugene François Vidocq 1775 yılında dünyaya gelmiş Eugene François Vidocq 24 yıl özel dedektiflik hizmeti vererek ülkesinin devletine katkıda bulunduğu çalışmalara imza atmış 1857 yılında daha önce atlatmış olduğu fakat vücudunda tekrar vuku bulan kolera hastalığından dolayı vefat etmiştir. 


Eugene François Vidocq vefatından sonra 1850 yılında kurulan özel dedektiflik şirketinin kurucusu ise Allan Pinkerton’dur. Allan Pinkerton, ABD Güvenlik ve Dedektiflik Şirketini kurup dönemin Başkanı Abraham Lincoln’u hedefi olan bir suikast girişimini ortaya çıkararak dedektiflik mesleğinin altın çağını ulaşmıştır. Daha sonra sayısız çalışmalara imza atmıştır.


Allan Pinkerton’dan sonra 1895 yılının özel dedektifi olan Frank Geyer 3 çocuk katili olan Herman Mutgett’in yakalanıp infaz edilmesinde faydalı olup sayısız başarılı dosyaları olmuştur.


Eugene François Vidocq’dan bugüne kadar birçok dedektiflik bürosu kurulmuştur. Başlarda kuruluş amaçları devlete yardım olsa da günümüze gelene kadar değişerek özel hizmetler verilmeye kadar gelmiştir. 1833 yılından bugüne kadar özel dedektifler katillerin, hırsızların, dolandırıcıların ve benzeri suçluların yakalanmasında ve diğer özel dedektiflik araştırma kollarında büyük rol almıştır. 


Tüm bu efsanelerden sonra mesleğini hakkıyla icra eden MY DEDEKTİFLİK Şirketi (MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.) olarak doğdu, büyüdü, gelişti ve gelişmeye devam ederek daha çok başarıya imzalar atmak isteğimizle, hem toplum yararına hem gerek duyulan davalarda yargıya en doğru en dürüst şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Bireysel Hizmetler
☑ Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
☑ Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
☑ Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
☑ Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
☑ Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
☑ Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Hizmetler
☑ Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
☑ Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
☑ Gizli Müşteri Hizmeti 
☑ CEO Takibi Hizmeti
☑ Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri​​​​​​​ 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER