Özel Dedektiflik Hizmetleri Yasal Mı ?

Özel Dedektiflik Hizmetleri Yasal mı? diyenler için hazılanan bu yazıda özel dedektiflik hizmeti almak isteyen fakat yasal olup olmadığını merak edenler için hazırlandı.

YURT DIŞINDA; Belli ülkelerde dedektiflik yasası oluşturularak resmi dedektif unvanı kazandırılmıştır.  

TÜRKİYE’DE; İlk olarak 20.01.1994 tarihinde özel dedektiflik yasası Cumhurbaşkanlığı’na incelenmek üzere sunulan yasa özel hayatın gizliliğini ihlale sebebiyet doğuracağından rafa kaldırılmıştır. Henüz yasaları oluşturulmamıştır. Ancak TCK’da (Türk Ceza Kanunu) özel dedektifliği yasaklayan kanun maddesi bulunmamaktadır. Soruşturma ve dedektiflik hizmetleri faaliyet alanı ile vergi mükellefi, vergiye tabi bir sektördür. Özel dedektiflik yasal bir meslek olup yasa dışı bir meslek değildir.

Her hizmette olduğu gibi dikkat edilmesi gereken husus hukuka aykırı davranılmadan hizmet vermektir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yasalarına uygun hizmet vererek MY DEDEKTİFLİK Şirketi müşterilerini tehlikeye düşürmeden hakkını ve mağduriyetini ispata yönelik hizmetler veren, vergi mükellefi özel dedektiflik şirkettir.  

Eğer sizde dedektif tutmak istiyor fakat özel dedektiflik hizmeti yasal mı? diye kafanızı kurcalayan surularınız varsa Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan güvenilir özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilir tüm sorularınıza detaylı yanıt bulabilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER