MİSYONU

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.'nin kuruluş amacı, ilkesi ve Güvenilir Dedektif misyonu genel olarak Türk Anayasası Kanununa ve kamu ahlakına uyulmasına katkıda bulunarak, toplumsal düzeni sağlamak ve yargıya intikal etmiş dosyalarda kişilerin hakkını arayarak mağduriyetlerin önünde geçmekte bir nebze olsun yardımcı olmaktır. 

Özel Dedektif olarak verilen görevde profesyonel ve donanımlı bir şekilde mevcut şartlar altında en yüksek performansı gösterip araştırma yapabilen, bilgi toplayabilen ve bu bilgileri usulüne uygun bir şekilde kullanmaktadır. Uzman Özel Dedektif kadrosu ile sizlerin ulaşmak istediği bilgileri ya da cevabını öğrenmek istediğiniz soruları cevaplamak adına çalışmalar yapmaktadır. Verilen on sekiz Özel Dedektif faaliyetleri ile bireysel özel dedektiflik ve kurumsal özel dedektiflik hizmetlerini detaylı bir şekilde Hizmetler kısmından ulaşabilirsiniz.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi gerek yurt içinde özel dedektif arayanlara gerek yurt dışında özel dedektif arayan müşterilerinin şüphelerini gidermek adına araştırmalar yapar. Bu takip ve araştırma hizmetini yaparken tamamıyla yasal hak ve kurallara uygun çalışır.  Gereken tüm izin ve belgelere sahiptir. Resmi belgelerini görmek için tıklayınız.

Bugüne kadar 16 ülke ve 81 ilde toplam onlarca dosyayı 98% özel dedektif tutan müşteri memnuniyeti ile açıklığa kavuşturmuştur.

En iyi misyon edililen kaidesi Şüphenin insanı her gün öldürdüğünü unutmayışıdır. 

Bireysel Hizmetler
☑ Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
☑ Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
☑ Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
☑ Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
☑ Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
☑ Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Hizmetler
☑ Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
☑ Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
☑ Gizli Müşteri Hizmeti 
☑ CEO Takibi Hizmeti
☑ Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri

 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER