Özel Dedektif

Mehtap ÇINARDİBİ

+90(850)8889090 Dahili 4
info@mydedektiflik.com.tr

Sayın Mehtap ÇINARDİBİ 

MY DEDEKTİFLİK Şirketinin Kurucusu ve bayan dedektifidir. Hukuki alt yapısıyla Bireysel özel dedektif hizmetlerde görev almaktadır. Üyesi oldukları Özel Dektifler Derneğinin kısa süre sonra onursal başkanı olarak seçilmiştir. Daha sonra kurul kararı oylaması ile Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD)'ın Yönetim Kurulu Başkanlığına geçmiştir. Halen Başkanlığını sürdürmekte olup özel dedektif adı altında dolandırılan müşterilerinin maduriyetini giderme adına ve bu dolandırıcılığın önüne geçmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Sayın Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ünvanını onurla ve mesleğin etik kurallarına yakışır şekilde taşıyarak araştırma faaliyetlerinde yüzlerce dosyayı başarı ile sonuçlandırmış ve bir çok ödüle hak kazanmıştır. Bayan dedektif ünvanını taşıdığı günden beri kendi yüzünü yazılı/sözlü ve sosyal medyadan korumayı başaran ülkedeki tek özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir.

Yaptığı araştırmalar neticesinde sonuçlandırdığı dosyaların müşterileri, kendi iradeleriyle durumu medyaya taşımalarına rağmen haber vb alanlarda isminin geçmesini engellemiş ve reklamı yapılmasına karşın bile isminin duyurulmasını istememiştir.

Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin sözlü olarak verdiği ifadelere göre ; '' Mesleğim özel dedektiflik.. Adı üzerimde özel. Ve benim çok geniş, referanslı müşterim var. Hepsi ile aramızda özel dedektif tutan müşterilerle Gizlilik politikası sözleşmemiz imzalanmaktadır. Müşterimin gizliliği benim için ne kadar büyük önem taşıyorsa benimde gizliliğim onlar için önemlidir. Reklamı yapılacak meslek vardır yapılmacak meslek! Siz hiç beyin cerrahının reklamını duydunuzmu ? duymadınız! çünkü ihtiyacı yoktur. Onun ismini duyan gerçekten ameliyata ihtiyacı olandır ve reklamsızda o doktorun namı yayılır hastasıda onu bulur. Benim mesleğimde böyle, gerçekten mağdur olan beni zaten bulur reklama gerek yok..'' sözleriyle ifade etmişlerdir. 

Reklamdan bu derece hazetmemesine rağmen özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'ne tamda kendi idfadelerindeki gibi referans edilerek ona ulaşanların sayısı oldukça fazladır. Google arama motorlarının algoritmalarında 'mydedektiflik mehtap hanım' olarak aratılmaktadır.

Özel dedektif Mehtap Çınardibi kim? diyenler özel dedektif Mehtap olarak internet mecralarında arama yapanlar bayan özel dedektif var mı? google'da arama yapanlar dedektif arıyorum yazanlar en güvenilir dedektif arayanlar daha detaylı bilgi için özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile iletişim kurabilirsiniz.

Özel dedektif  Mehtap ÇINARDİBİ iletişim numaraları+90 (850) 888 90 90  dahili:4 +90 (533) 947 85 90 numaraları tıklayarak şimdi özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile iletişime geçebilirsiniz.

Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin verdiği bireysel hizmetleri
☑ Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
☑ Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
☑ Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
☑ Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
☑ Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
☑ Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin verdiği kurumsal hizmetleri
☑ Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
☑ Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
☑ Gizli Müşteri Hizmeti 
☑ CEO Takibi Hizmeti
 Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri

 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER