HAKKINDA

MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Kısa ünvanı MY DEDEKTİFLİK Şirketi'dir. En İyi Dedektiflik şirketi seçilerek 5 Yıldız Ödülünü kazanan tek en iyi dedektif şirkettir. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına uygun olarak kurulmuştur. Resmi Özel Dedektiflik Şirketidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, Yasal dedektif hizmeti vermektedir. Özel dedektiflik hizmetleri olarak bağlı olduğu kanunlar mevcuttur ve bu kanunlara riayet edilmektedir. Özel dedektiflik kanunlarının başında gelen ''Özel Hayatın Gizliliği Kanunu'' uyulması gereken en önemli maddesidir. Tüm hizmetlerinde yasal çözümler kullanarak hizmet verilmektedir. ''Kişisel Verilerin Korunması Kanunu''nun (KVKK) ilgili maddelerine bağlı kalarak, özel dedektif tutan müşteri gizliliğine önem vererek, özel dedektif tutanların gizliliklerini korumak adına büyük önlemler alınmaktadır. Özel dedektiflik hizmetleri olarak faaliyet gösteren şirket müşterilerinin sorunlarını çözüme ulaştırırken en iyi dedektif şirketi olarak yasalara ve kanunlara aykırı olmayan hizmetler verilmektedir.

Özel dedektif tutanların gizliliklerine ve Özel dedektif tutanların memnuniyetlerine fazlasıyla önem vererek hizmetlerini icra ettiklerinden dolayı Türkiye’de özel dedektif tutan müşteri yorumlarına göre 5 yıldız ödülüne hak kazanmış, internette ve tüm sosyal medyalarda en iyi özel dedektif değerlendirmesine sahiptir. Özel dedektiflik tutan müşteri haklarını tam anlamıyla kullandırmak amacında olup, hizmetlerinde son derece başarılı dosyalara imza atarak geniş müşteri referanslarına ulaşmayı başarmışlardır.

Özel dedektiflik hizmetlerinde üstün performans gösterdikleri için ve dedektif tutan müşteri gizliliğini ilke edinmelerinden dolayı müşteri kitlesinin içinde halka mal olmuş sanatçı ve ismini medyada duyurmuş olan saygıdeğer iş insanları da bulunmaktadır. Hali hazırda hizmet vermeye devam ettiği sanatçı ve iş insanlarının gizliliklerini korumakta olup, hiçbir gazete, radyo ve benzeri medyalarda verdiği hizmetlerin reklamını kullanmamışlardır. Ayrıca özel dedektiflik mesleğinin genel kuralı olan, hem müşterisinin gizliliğini korumak hem de özel dedektifin kendisini ifşa etmemesi gerektiğinin bilinciyle, onlarca medya kuruluşlarından gelen röportaj ve kanala çıkma tekliflerini reddeden Türkiye’nin tek özel dedektifi ve dedektiflik şirketidir.

Özel dedektiften hizmet alanında en geniş şirket olarak 18 faaliyeti ile hizmet verilmektedir. Faaliyet alanları hem kişilere hem de kuruluşlara hitap etmektedir. Özel dedektif bireysel hizmetleri ve özel dedektif kurumsal hizmetleri olarak iki ana başlık altında hizmetleri oluşmaktadır. Türkiye de 81 ilde ve dünyada 16 ülkede müşteri sorunlarına çözüm üreterek hizmetler sunmakta olup, sunulan hizmetler tamamen yasal izinler alınarak ve legal yöntemler kullanılarak yürütülmektedir. Şirketin bünyesinde profesyonel eğitim almış ve tecrübeli özel dedektifler ve çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezi her türlü müşteri sorularını yanıtlamak ve bilgilendirmek için 7 gün 24 saat özel dedektif hizmeti vermektedir.

Şirket aynı zamanda Özel Dedektifler, Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği (İODADD) üyesidir. Şirketin kurucusu ve özel dedektifi Sayın Özel Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ iş bu derneğin en ağır sorumluluğunu taşıyan kolunda yönetimi üstlenerek İODADD Yönetim Kurul Başkanlığını yürütmektedir.         

MY DEDEKTİFLİK Şirketinin Verdiği Özel Dedektif Hizmetleri aşağıda sıralanmıştır. Hizmet detayı için hizmetin üzerine tıklayınız ;

Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri
☑ Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
☑ Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
☑ Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
☑ Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
 Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
☑ Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
☑ Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
☑ Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri
☑ Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
☑ Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
☑ Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
☑ İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
☑ Gizli Müşteri Hizmeti 
☑ CEO Takibi Hizmeti
☑ Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri

 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER