GİZLİLİK POLİTİKASI

İş bu web (www.mydedektiflik.com.tr) sitesi MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Kısa ünvanı olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi ''bundan sonra MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak yazılacaktır'' tarafından kurulmuştur.

T.C Kanun ve yasalarına uygun olarak kurulan iş bu web sitesinin içeriklerini ziyaretinizden doğacak olan;
1) Özel dedektif tutan müşterilerin yaptığı yorumlar, dedektif tutmak için sorulan sorular, dedektif önerinde bulunanlar,
2) Özel dedektif ile e-posta yolu ile iletişim kurduğunuz durumlarda,
3) Özel dedektif ile telefon mesajlaşması ile iletişim kurduğunuz durumlarda,
4) Özel dedektifi telefon araması ile iletişim durumlarda, 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuata uygun olarak kişisel bilgilerinizi korumaktadır.


İşbu web sitesi üzerinden vermiş olduğunuz kimlik bilgileriniz ve özel nitelikli kişisel verileriniz dahil paylaştığınız her türlü bilgiyi, MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından hiçbir surette, hiçbir koşul ve şartta 3. Kişilerle paylaşılmaz. Bahsi geçen bilgileriniz iş bu web sitesinde veya başka alt yapıda saklanmaz.


MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 'nin Gizlilik Politikası gereği iş bu web sitesinde, özel dedektif tutan müşterilerin kişisel verilerini koruması adına üstün güvenlik ağı kurarak gizliliğinizi korumaktadır. 

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER