DEDEKTİFİN ELDE ETTİĞİ DELİLLER YASAL MI ?

Dedektifin elde ettiği deliller yasal mı? diyenler. Bu yazı sizin için hazırlandı. Özel dedektifin yaptığı eylemlerde elde ettiği delillerin yasalara uygun elde edilmiş olması gerekmektedir. Yasaları ihlal etmeden hizmet veren özel dedektifin elde ettiği deliller yasal delillerdir.

Türk Ceza Kanunu ve Özel Ceza Kanunlarını ihlal etmeden elde edilen deliller yasaldır ve mahkemelerde kullanılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli madde ise tutulan özel dedektifin yasaları biliyor olmasıdır. Türkiye de sayıları çok fazla olan kişiler, vergiye bağlı olmadan yani resmi kuruluş olmadan hizmet vermeye  özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışılmaktadır.

Size verilen hizmetin yasalara uygun olmasına dikkat etmeniz gerekirken, vergiye tabi olmadan size hizmet vermek isteyen kişi veya kişiler daha hizmeti almadan yasa dışı işe bulaştırıyorlar sizi. Vergi Usul Kanunu yasalarını ihlal ederek suç işliyorlar. Bir diğer taraftan aldığınız hizmetin karşılığında ödediğiniz paranın faturasını alamıyorsunuz. Böylelikle aldığınız hizmetten doğacak mağduriyetlerinizde hakkınızı aramanızın yolu da kapanmış oluyor. 

Mahkemeye sunmak istediğiniz delilleri elde etmek için tutacağınız dedektifin resmi özel dedektif olarak kurulmuş olmasına ve Türkiye kanun ve yasalarını biliyor olmasına son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel dedektifin en önemli maddesi özel hayatın gizliliğini ihlal etmeden deliller elde etmesidir. Özel hayatın gizliliğini ihlal etmemek için tüm kanunun maddelerini biliyor olmalı ve buna göre davranarak sonuca ulaşılmalıdır. Aksi takdirde yapmış olduğu hata kendisini ve sizi tehlikeye düşürecektir. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi müşterilerine mahkemede delil olarak kullanacağı yasal deliller elde ederek tam teşekküllü hizmet vermektedir.

Özel dedektif hizmeti almak istiyorum diyorsanız veya özel dedektifin elde ettiği delilleri mahkemede kullanmak istiyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan resmi özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER