DEDEKTİF TUTMAK SUÇ MU ?

Dedektif tutmak isteyenler özel dedektif tutmak suç mu? diyenler. Yasal olmayan işlem yapan dedektif tutmak suçtur. Çünkü;
Aldatılan eşlerin ya da gizlenen bir durumun açığa çıkarılması adına başvurulan hizmetlerden bir tanesi olan özel dedektif tutmak sizin için de harika bir çözüm olabilir! Eşiniz ya da iş ortağınızın bir durumdan dolayı sizi aldattığını düşünüyorsanız kaliteli dedektiflik bürosu ile şüphelendiğiniz durumların gerçekliğini gözler önüne serebilirsiniz. Ancak bu hizmetten yararlanmadan önce özel dedektif tutmak suç mu? sorusuna yanıt vermek gerekir.


Dedektif tutmak Anayasa’da suç olarak sayılmamıştır. Yasal hizmetlerden bir tanesidir. Bu nedenle bir gerçeğin ortaya çıkarılması adına hizmet almak isteyen kimselerin dedektiflik bürosuna başvurması suç teşkil etmez. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur ki dedektiflik hizmeti verilirken delillerin kanuni şekle uygun toplanması gerekir. Daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse ‘Konut Dokunulmazlığı’ ve Özel Hayatın Gizliliği’ ilkelerine uygun bir şekilde elde edilmeyen deliller suç oluşturacaktır. Bu nedenle deliller toplanırken özel dedektiflerin işlerini kanuni olarak doğru bir şekilde yerine getirmesi gerekir.


Dedektif Tutmak Suç Oluşturur mu?
Özel dedektif tutmak kanuna uygun bir şekilde yapıldığında herhangi bir suç teşkil etmese de bazı lisanslı olmayan dedektiflik büroları işlerini iyi yaptıklarını iddia ederek suç işler. Böylesi durumlarda lisanslı olmayan dedektifi tutan ve ona maddi destek olan taraf olarak sizin de suça ortak olmanız söz konusu olur. Bu durumda gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamaya çalışırken suça karışarak cezai yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz.

Peki, özel dedektiflik hizmetinden yararlanırken nasıl hareket etmeniz gerekir?

Dedektiflik konusunda güvenebileceğiniz bir dedektif bürosu var mıdır?

Lisanslı ve sertifikalı dedektiflik bürosu ile çalışmak istiyorsanız tercihinizi MY DEDEKTİFLİK Şirketinden yana kullanmalısınız. Güçlü kadrosu ve kanuna uygun hizmetleri ile Türkiye çapında hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi size en başarılı dedektif hizmeti sunarak mahkeme sürecine taşıyacağınız durumlarda elinizi güçlendirir. Delillerin tamamen kanuni yollarla toplanması sayesinde mahkeme kararını doğrudan etkileyecek argümanlar sunulur.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi sayesinde en doğru hizmete ulaşabilirken dedektif tutma konusunda da yüksek standartlarda çözümlere ulaşabilirsiniz. Aldatıldığınızı, kandırıldığınızı ya da farklı bir durum ile karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorsanız MY DEDEKTİFLİK Şirketi hizmetleri ile gerçekleri ortaya çıkarabilirsiniz. 

MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile Delilleriniz Hazır.

Dedektif tutmak isteyenler veya dedektif kiralamak istiyorum diyorsanız, Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER