CASUS, GİZLİ KAMERA

Casus kamera veya gizli kamera almak isteyenler ve casus kamera veya gizli kamera, arayışında olanların dikkatle okuması gereken yazıdır. Casus kamera veya gizli kamera, insanın içine düşen şüphenin somut hale gelmesi için yani şüpheden kurtulmak, netliğe ulaşmasını isteyen kişilerin tercih ettiği cihazdır. İnsan bir kez şüphelendiğinde sağlıklı düşünemiyor ve şüphesinin yersiz ya da kesin olduğunu ispatlama çabasına giriyor.

Duygusal ilişkilerde ve evliliklerde çok sık kullanılmaya başlanan casus kamera veya gizli kamera, eşlerden birinin diğeriyle ilgili duyduğu aldatma şüphesini ispat etmek amacıyla ortaya çıkıyor. Bazı durumlarda ise boşanmaya karar veren ya da çoktan dava açmış eşler tarafından aldatmayı kanıtlamak amacıyla casus kamera veya gizli kamera kullanılıyor. Casus kamera veya gizli kamera bazen bir saatin içinde bazen de bir saksı bitkisinin arasına yerleştirilebiliyor. Eşlerin tercih ettiği bu casus kamera veya gizli kamera yönteminin boşanma davasındaki yeri etkisizdir.

Ünlülerin boşanma davalarında da gördüğümüz bu yöntem, özel hayat gizliliğini ihlal etmek dışında bir işe yaramıyor. Bu casus kamera veya gizli kameralar çocuklu aileler için ebeveynlerin daha çok tercih ettiği ve istenilenin aksi görüldüüğü takdirde mahkemede delil olarak kullanmaktadırlar. Ebeveyn takibi dışında her ne şart ve koşulda olursa olsun casus kamera veya gizli kamera kullanımı yasaktır. Çocuk takibi durumlar harici kullananlara Özel Hayatın İhlali ceza davası açıldığı gibi nitelikli halinden 2 kat ağırlaştırılmış ceza verilmektedir.


Habersiz Kamera Görüntüleri Mahkemede Delil Sayılıyor mu?
Gizlice çekilmiş ve kaydedilmiş görüntülerin mahkemede hele ki boşanma davalarında geçerliliği, hükmü yoktur. casus kamera veya gizli kamera kurarak eşini takip eden taraf eşiyle yüzleşmek için kayıtları gösterdiği takdirde MY DEDEKTİFLİK Şirketi deneyimlerine ve istatistiğine dayalı olarak kurtarılması mümkün olan evliliklerin daha kötüye gittiğini saptamışlardır. Sebebi çok açık; mahkemede kullanmak istemeyen veya sadece eşiyle yüzleşmek isteyen tarafın yapmış olduğu bu yasak olan eylem sonrası eşine durumu göstermesi üzerine eşinin artık ortak konutta diken üstünde yaşamasına ve bu tarz bir hayatın çekilmez olduğu kanısına vararak ortak konutu terk etmesine sebep olmaktadır. Oyasaki siz casus kamera veya gizli kamera kurulumu yaparken bir kereye mahsus yapmış olduğunuzu karşı tarafa ne kadar desenizde kifayetsiz kalmaktadır. 

Habersiz kaydedilmiş casus kamera veya gizli kamera görüntülerinin mahkemede somut delil kabul edilmediğini bilmelisiniz. Boşanmak için aldatıldığınızı ispat etmek isteyebilirsiniz ancak bunu yaparken özgürlüğünü tehlikeye atmak ya da dolandırıcılara para kaptırmak istemezsiniz. Başkasının mahremiyetini, bilgisi dâhilinde olmadan, gizlice kaydetmek Türk Ceza Kanunu’nda suçtur. Hapis cezası verilir. Size bu konuda para karşılığında hizmet vereceğini söyleyen kişilere de itibar etmemelisiniz. Çünkü mahkeme bu casus kamera veya gizli kamera görüntüleri delil kabul etmez, boş yere ödeme yapmış olursunuz.  


Şüphelerinizi Profesyonel Şekilde Somut Delillere Dönüştürün
Bir delilin mahkemede geçerli kabul edilmesi için hukuka uygun yollarla elde edilmiş olması gerekiyor. MY DEDEKTİFLİK Şirketi, özel dedektiflik hizmetlerinde hukukla ilgili kurallara ve prosedürlere hâkim özel dedektiflik şirket olarak delil toplarken her şeyi usule uygun yapıyor, risk almadan boşanma, velayet ya da diğer davalarınızda size ihtiyacınız olan somut delilleri sunuyor. casus kamera veya gizli kamera yerleştirmek ya da bir eşyanın içerisine gizlenmiş casus kamera veya gizli kamera kullanmak size fayda sağlamaz bilakis zarar verir. Boşanırken saygınlığınızı yitirmeden, özgürlüğünüzü tehlikeye atmadan, bir duruşmada boşanmanın sonlandığı kararını duymak, yeni bir yaşam kurmak için MY DEDEKTİFLİK Şirketi ile çalışabilirsiniz. Şirket uzun yıllara dayanan tecrübesiyle süreci kusursuz yönetir, çözüm odaklı çalıştığından istediğiniz somut delilleri alabilir, mahkemede yasal şekliyle kullanabilir, ya da eşinize ispatlarınızla yüzleşebilirsiniz.

Aldatan eşle yüzleşmek, aldatan eşe itiraf ettirmek veya casus kamera veya gizli kamera delil mi? diyenler bilmek istiyorsanız, aldatılıyorum nasıl kanıtlarım? eşim beni aldatıyor mu? diyorsanız Türkiye'nin en güvenilir ve 5 yıldız hizmet ödülü kazanan yasal özel dedektifi ile aşağıdaki numaraları tıklayarak şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi Ara +90 (850) 888 90 90 / +90 (533) 947 85 90

Şimdilik şüphesiz kalmanızı dileriz...

 

BİZE SORUN
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Sorunuz *
MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER