İzmir 'de Özel Dedektiflik

Bu içerikte okuyacağınız yazıların ana başlıkları :

İzmir'de özel dedektiflik büroları 

İzmir'de en başarılı dedektif kim ? 

İzmir'de verilen özel dedektif hizmetleri ? 

İzmir'de özel dedektif fiyatları ne kadar ? 

İzmir'de özel dedektif arayanlar 

İzmir'de özel dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İzmir Şubesi

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu

İzmir özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi 7/24 müşteri memnuniyeti ve hizmet garantisiyle işlerini yürüten, 81 ilde olduğu gibi İzmir özel dedektiflik bürosu olan şirketin daha çok özel dedektif tutmak isteyen müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyor. İzmir özel dedektiflik bürosu işinde tecrübeli özel dedektiflerin çalıştığı İzmir özel dedektiflik bürosu yasal yollar ile elde edilen deliller yaşanan mağduriyetleri engellemeye yönelik sağlam delillerdir ve dedektif tutanların hukuki süreçlerinde kararın değişmesine katkı sağlarlar.

İzmir özel dedektiflik bürosu Bünyesinde çalışan özel dedektifler büyük bir titizlikle çalışarak gözden kaçan ve bir türlü anlamlandıramadığınız noktaları İzmir özel dedektiflik bürosunda görev alan özel dedektifler ele alır. İzmir özel dedektiflik bürosunda çalışan dedektifler alanlarında en iyi eğitimi almış oldukları ve uzmanlaştıkları için hiçbir zaman sizi zor durumda bırakmaz, kişi veya işyeri konusunda haklarınızı korumak için özel dedektifler profesyonel şekilde çalışmalarını sürdürürler. Bu sebeple İzmir özel dedektiflik bürosu, dedektif tutan kişilerin memnuniyeti değerlendirmelerinde 81 ilde olduğu gibi İzmir’de de en yüksek puanları alan şirketlerden biridir İzmir özel dedektiflik bürosudur. Müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli araştırma ve takipleri yaparak müşterilerin içinde bulunduğu olumsuz durumlara karşı özel dedektifler müşteri lehine ispatlar yapmaya devam etmektedir.

İzmir Dedektiflik

İzmir dedektiflik olarak özel dedektifler tüm hizmetlerinde titilikle hizmet verilmektedir. İzmir dedektiflik hizmetlerinde her zaman titiz ve profesyonel çalışmalar yaptığından dolayı güvenilir özel dedektif bürosu olarak İzmir ilinde seçilmiştir. İzmir dedektiflik hizmetlerinde dedektif tutanların gizililiğini en iyi koruyan en başarılı özel dedektif şirketidir. İzmir dedektiflik, izmir ilinde dedektif tutanların yorumlarına göre en fazla memnun müşteriye sahip ödüllü özel dedektif şirketi MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak gurur duymaktadır. İzmir dedektiflik bürosundan hizmet alan, dedektif tutan müşterilerinin taleplerine kısa sürede cevap vererek tecrübeli dedektifleriyle hizmet vermektedir. İzmir ilinde tüm hizmetlerini yasal dedektiflik olarak vermektedir.

İzmir'de Özel Dedektif

İzmir'de özel dedektif merkezi İzmir'de olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi, bölge hakimiyetinden dolayı daha sağlıklı özel dedektif hizmeti vermektedir. İzmir'de özel dedektif olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi İzmir ve ilçelerindeki müşterilere hizmet vermeye devam etmekte. İzmir'de özel dedektif çoğunlukla emeklilerin tercih ettiği çok katlı binaların yanı sıra villaların da bulunduğu, sosyal ve ekonomik yönden oldukça gelişmiş Balçova İzmir'de özel dedektif arıyorum diyenlerin en çok tercihi eş takibi, sevgili takibi, boşanma davasına delil sunma aldatma ve zinayı ispat etmek isteyen müşteri çocğunluğu yanı sıra kişiye özel araştırma ve takip işlemleri yürütülme talebi gelmektedir. 

İzmir Dedektiflik Hizmetleri

İzmir dedektiflik hizmetleri bireysel özel dedektif hizmetleri ve kurumsal özel dedektif hizmetleri olarak ikiye ayrılır. Bireysel özel dedektif hizmetleri, evlilik öncesi sevgili takibi veya araştırılması hizmeti verilmektedir. İzmir dedektiflik hizmetleri evlilik sürecinde eş takibi, aldatma tespiti, sadakat testi, aldatılma durumunda tespit ederek hizmet vermektedir. İzmir dedektiflik hizmetleri, boşanma davasına delil toplama, evlilik sonrasında nafaka talebini güçlendirmek için delil toplama, maddi ve manevi tazminat almak için mağduriyetin somut delili (ispatı) araştırması ve daha birçok kişiye özel araştırma hizmeti vermektedir.

İzmir dedektiflik hizmetleri içerisinde sevgililik, nişanlılık ve aile hukukunun temelini oluşturan evliliklerin sonlanması ile ortaya çıkan sorunlara karşılık hizmet vermete devam etmektedir. İzmir dedektiflik hizmetleri, sadaketsizlik, zina, aldatma ve benzeri mağduriyetlerin yaşanması durumunda haklarının kullandırılması konusunda hizmetler vermektedir. İzmir dedektiflik hizmetleri gerçeklerle yüzleşme istekleri, evlilikten meydana gelen çocukların velayet işlemleri, okul çağındaki çocukların takibinin yapılması gibi konularla İzmir özel dedektiflik bürosu ilgilenilmektedir. 

Bireysel özel dedektif hizmetleri ve kurumsal özel dedektiflik hizmetleri olarak faaliyet gösteren  İzmir dedektiflik hizmetlerinde kurumsal özel dedektif hizmetleri kapsamında ise marka patent sahteciliği tespiti, ürün sahteciliği tespiti, bayi ve bayilik araştırması, anket araştırması ve analizi, rakip firma araştırma ve analizi, ihale öncesi araştırma ve takibi, gizli müşteri, CEO takibi, kuruluşa özel araştırma ve takip hizmeti İzmir özel dedektiflik bürosunda yer almaktadır. 

Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri
  Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
  Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
  Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
  Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
  Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
  Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri
  Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
  Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
  Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
  Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
  Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
  İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
  Gizli Müşteri Hizmeti 
  CEO Takibi Hizmeti
  Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri

İzmir Dedektif Çalışmaları

İzmir dedektif çalışmaları, kadın ve erkek nüfusun birbirine yakın olduğu Çiğli'de İzmir özel dedektiflik bürosu, çoğunlukla evlilik öncesi araştırma takibi hizmeti ve eş takibi ve aldatma tespiti hizmeti talebi gelmektedir. Geçmiş yıllarda önceliğin tarım olduğu ve geliştikçe devlet ve özel sektörün katkılarıyla sanayi-liman kentine dönüşen Aliağa İzmir özel dedektiflik bürosu kurumsal hizmetlerden yararlanan müşterileri vardır. Bayındır ilçesinde tarım; sanayi ve hizmet sektörü ile yeterince desteklenmediği için Bayındır İzmir özel dedektiflik bürosuna yoğun olarak bireysel hizmetler talebi gelmektedir.

İzmir'de özel dedektif, İzmir’in ilk UNESCO Dünya Mirası olan Bergama İzmir özel dedektiflik bürosu, Ege Üniversitesi’nin ana kampüsünün bulunduğu Bornova İzmir özel dedektiflik bürosu ve 56 okul ile 9 Eylül Üniversitesi’ne bağlı kampüslerin yer aldığı Buca’da İzmir özel dedektiflik bürosu ise çoğunlukla kişiye özel araştırma ve takibi, öğrenci ve çocuk takibi hizmeti alan özel dedektif tutan kişiler yer almaktadır.  

Her geçen sene daha da gelişen ve ekonomik düzeyi yüksek olan Çeşme İzmir özel dedektiflik bürosu hem bireysel hem de kurumsal hizmet verilmektedir. Turizm açısından gelişmeye devam eden Çeşme İzmir özel dedektiflik bürosu, Dikili İzmir özel dedektiflik bürosu, Foça İzmir özel dedektiflik bürosu ve Kemalpaşa İzmir özel dedektiflik bürosu daha çok evlilik ile ilgili sorunları için hizmet alan müşterileri ağırlamaktadır. Sosyal açıdan diğer ilçelere göre daha az gelişmiş olan Kınık İzmir özel dedektiflik bürosu, Kiraz İzmir özel dedektiflik bürosu, Menemen İzmir özel dedektiflik bürosu, Ödemiş İzmir özel dedektiflik bürosu, Seferihisar İzmir özel dedektiflik bürosunda ise bireysel hizmet olan kişiye özel araştırma ve takibi hizmeti kapsamında yoğunlaşma görülmekte.

En sakin ilçe olarak bilinen Selçuk İzmir özel dedektiflik bürosu, ve sosyal-ekonomik faaliyet olarak İzmir’e pek benzemeyen Tire İzmir özel dedektiflik bürosuna kurumsal özel dedektif hizmeti yerine bireysel özel dedektiflik hizmeti tercih eden müşteriler çoğunluktadır.

Bünyesinde birçok fabrikayı barındıran, sanayinin gelişmişliğinin ön planda olduğu Torbalı İzmir özel dedektiflik bürosuna ise kurumsal hizmetlerden yararlanan müşteriler bulunmakta. Urla İzmir özel dedektiflik bürosuna, Narlıdere İzmir özel dedektiflik bürosu, Konak İzmir özel dedektiflik bürosu, Bayraklı İzmir özel dedektiflik bürosu, Gaziemir İzmir özel dedektiflik bürosu, Güzelbahçe İzmir özel dedektiflik bürosu, Karabağlar İzmir özel dedektiflik bürosuna, Karaburun İzmir özel dedektiflik bürosuna, Karşıyaka İzmir özel dedektiflik bürosuna ve Menderes İzmir özel dedektiflik bürosuna da bireysel hizmetler olan eş takibi, sevgili takibi, aldatma tespiti, sadakatsizlik isparı, zina ispatı ve delili elde etmek isteyen müşteri ağırlıklı hizmet verilmekte ve verdiği hizmetlerle MY DEDEKTİFLİK Şirketi İzmir'de  İzmir özel dedektiflik bürosu olarak tüm ilçelerine verilen tüm hizmetlerinden de müşteri değerlendirmelerinde tam puan almaktadır.

İzmir Dedektif Fiyatları

İzmir dedektif fiyatları müşterinin talep ettiği hizmete göre değişmektedir. İzmir dedektif fiyatları hizmet süresine görede farklılık göstermektedir. İzmir'de dedektif tutmak ne kadar diyenlere net bir cevap malesef bu şekilde verilememektedir. Dedektif tutmak istiyorum diyen müşteriler dedektif ücretlerinden çekindiklerinden dolayı bir hamle yapamıyorlar. Özel dedektif fiyatlarını merak eden müşteriler iletişimi tıklayarak hemen izmir dedektif fiyatları konusunda net bilgiyi alabilirler.

Özel Dedektif İzmir

Özel dedektif İzmir ilinde yapılan çalışmalarımızla ve Profesyonel ekibiyle hizmet veren İzmir dedektif şirketi, aklınızdaki bütün soru işaretlerini gidermek için izmir özel dedektif elinden gelenin fazlasını yapmaya devam etmektedir. Özel dedektif İzmir ilinde verilen özel dedektif hizmetlerinden doğan deneyimleme ile her zaman söylenildiği gibi şüphenin insanı öldürdüğünü düşünerek hizmetlerinde özel dedektifler daha hassas davranmaktadır. Sizde yasal yollar ile işinizi kolaylaştıracak deliller elde etmek için  İzmir özel dedektiflik bürosu hizmet alan müşterilerden olabilirsiniz. 

İzmir'de En Başarılı Özel Dedektif Kim?

İzmir'de en başarılı dedektif arayanlar kesinlikle doğru adrestesiniz. Çünkü İzmir'de adını başarısıyla duyran özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir. dedektif Mehtap ÇINARDİBİ hizmetlerinde her zaman empati ve önsezileri ile hareket ederek yılların tecrüsini harmanlayarak hizmer vermektedir. Dedektif Mehtap ÇINARDİBİİzmir'de dedektif bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketin görev almaktadır. Aynı zamanda dedektif Mehtap ÇINARDİBİ MY DEDEKTİFLİK tam ünvanı olan: MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ'nin kurucusudur. Yine aynı zamanda İzmir Dedektifler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olan Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ bu zor görevlerin üstesinden hakkıyla geldiği için en başarılı dedektif ünvanına sahip bir özel dedektiftir.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi bağlı oldukları kanunlar mevcuttur ve bu kanunlara riayet etmeyen özel dedektiflerden uzak durmanızı tavsiye ediyorlar. MY DEDEKTİFLİK Şirketi ünlü dedektifi sayın özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği kısa ünvanı Özel Dedektifler Derneği’nde (İODADD) yönetim kurulu başkanıdır. Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ; İzmir'de sahte dedektiflerden, İzmir dedektif bürosu olan kötü niyetli, dolandırıcı dedektifleri dernekten ihraç ediyorlar. Özel dedektif mesleğin onuruna ve ahlak kurallarına aykırı olan insanların önüne geçmek için Özel Dedektifler Derneği aracılığı ile yeni çalışmalara imza atıyorlar. Çünkü; özel dedektiflerin verdiği hizmetlerde, sorunları çözmek için kanunlara uymayan dedektifler, uyulması gereken Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) da uymaz ve sizi zor durumda bırakabilirler. Bu durumdan mağduriyet yaşamış insanlar mağduriyetlerini Özel Dedektifler Derneğine (İODADD) yazılı dilekçelerle bildirdikleri için sayılarının çok fazla olduğunu söylüyorlar.

İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ  tüm özel dedektif hizmetlerinde vazgeçilmez prensipleri, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) bağlı kalarak siz dedektif tutan müşterilerinin gizliliklerini hiçbir koşulda paylaşmıyorlar. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'ne göre; dedektif tutanların en başta dikkat ettikleri ve etmeleri gerektiği en önemli unsur gizlilikleri olmalı diyor. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ, dedektif tutanlar ile özel dedektifin aralarında müşteri gizlilik sözleşmesi imzalanması gerektiğini üstüne basa basa vurguluyor. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ bu prensiplerini sadece sözlü dile getirmekten ziyade hizmet sözleşmelerinde taahhüt ve beyan ile imzalıyorlar. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ Aksi yaşanmaması için size tüm haklarınızı yine aynı sözleşmede size maddeler halinde sunuyorlar. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ hizmet sonrası tüm bilgilerinizi imha ediyorlar. İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ tüm özel dedektiflik hizmetlerinde ilk prensipleri sizin gizliliğiniz olduğunu vurguluyorlar. Her türlü soru ve sorunlarınız karşısında profesyonel dedektif olarak sizleri cevaplaya hazır olan İzmir dedektif Mehtap ÇINARDİBİ son olarak lütfen dolandırılmayın diyor.

İzmir'de Dedektif Arayanlar

İzmir'de dedektif arıyorum diyenler dikkatli olun. Özellikle İzmir'de işini kötü yapan, müşterilerini dolandıran, dedektif tutmak istiyorum diyen müşterilerine yanlış bilgi veren ve en önemlisi sabıkalı dedektifler İzmir'de hizmet vermeye çalışıyor. İzmir'de dedektif kiralamak isteyenler veya dedektif tutmalımıyım diye kafasında dedektif hakkında soru işaretleri olan kişiler, İzmir Dedektifler Derneği kısa adı İODADD olan derneğe üye dedektifler sizi üzmez. Çünkü dernek kurallarına bağlı hizmet vermek zorundadır. İzmir Dedektifler Derneği adında sahte isimlerle sözde dernekler türemiş sakın itibar etmeyiniz. İzmir Dedektifler Derneği (www.iodadd.org.tr)'dir. 

İzmir'de Özel Dedektif Tutanların Yorumları

İzmir'de özel dedektif tutanlar ne demiş? İzmir dedektif yorumları neler? İzmir özel dedektif yorumları hakkında birkaç yorumu sizinle isimlerini gizlilikleri nedeni ile keserek paylaşacağız.

  • Ayg... Tem... Tarih 03/12/2020 Saat 01:22

"Gecenin bu saatinde burada ne işin var diyenler için buradayım. Bu yorumu okuyorsan sen de buradasın demektir. Hiiç saşma bu adresten çünkü gerçekten en temiz iş en iyi takip bu sitede. Daha önce izmir xxxxxxxxxx xx tarafından resmen dolandırıldım. Elime okuyamayacağım kadar mini minnacık yazılan uyduruktan bir sözleşme verdiler 20 gün boyunca peşlerinde koştum. Psikolojimi alt üst ettiler. Daha sonra yoğurttan ağzım yandı diye enine boyuna araştırdığım bir şirket burası. Çokta haksızlık ettim kendilerine başta dolandırıldım diye diken üzerindeydim. Allah razı olsun mehtap hndan ki dinledi hak verdi uğraştı sonunda da elime bütün belgeleri koydu. Hepsini dk dksina öğrendim. yeni bitti işim zaten haklıydım sadece kanıt eksikti şimdi o da oldu. Artık ben değil xxx adam üzülsün. Neyse mehtap hnm emeklerinizi öpüyorum ekibe her birine ayrı ayrı teşekür ederim. İyi geceler."

  • Tan... Gar... Tarih 21/12/2019 Saat 15:50

"İzmir dedektif hizmeti aldım. Mehtap hanım benim yılan kadar sinsi tilki kadar kurnaz karımın bile bütün yediği naneleri çıkarmışsınız 3 yıldız ortaya koymaya çalıştıklarımı 1 haftada ortaya koyduğunuz için size bir kere daha herkesin önünde ismimi düşünmeden teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun"

  • Gön... Kar... Tarih 25/06/2019 Saat 18:39

"Selam.İzmirde dedektif arıyordum. Ben MY Dedektiflikle anlaşmadan önce 2 hafta araştıma yapmıştım. Hatta herkesin bu kadar memnun olmasıda beni endişelendirmişti. Bu kadar olmaz ya falan demiştim. Şimdi olmaz diyen biri olarak oldu. Vallahi bir kadın olarak beni o kadar güzel anladı o kadar güzel dinledi ki zaten bu anlayışından dolayı ayrıca bir teşekkür borçluyum şlk görüşmemde 1 saat 50 dk falan anlatmıştım. Sonra tamda benim istediklerimi yapacağını söylediğinde siz bu xxxx insanın yaptıklarını ortaya çıkarın bende sizi herkese anlatayım demiştim. Zaman bu zamanmış. Dediklerinden fazlasını yaptılar. Mustafa bey size ayrıyetten minnettarım gece gündüz demeden beni sakinleştirdiğiniz için. Sibel hanım size de sonsuz teşekkürler her zaman yardımcı oldunuz. Sağolun arkadaşlar. Hrhalde aldatılpta bu kadar memnun olan tek kadın benim. Ya aslında dedektif arayan kadın zaten aldatıldığını bildiğinden ödediği para karşılığında da hayatının gerçekleriyle birebire yüzlşetiğimden bu kadar mutluyum yoksa zaten biliyordum ispat edemiyordum. Yani ödediğim bedelin karşılığını umduğumdan fazla aldım ve gerçekten mutluyum hatta kuş gibiyim. Neyse çok uzattım hepinize emeğinize sağlık. Hoşçakalın"

daha fazla yorum okumak için dedektif tutan müşteri yorumlarını tıklayarak inceleyebilirsiniz.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İzmir Şubesi

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İzmir şubesinde profesyonel eğitim almış özel dedektifi ile hizmet veren , aile hukuku kanunlarına hakim olan özel dedektifler, medeni hukuk kurallarına ve yasalarına bağlı özel dedektif, Türk Medeni Kanunu’nu son derece iyi bilen özel dedektif, teknolojiyi yakinen takip eden ve iyi kullanarak dedektif tutan kişilere en iyi hizmeti vermeye çalışan MY DEDEKTİFLİK Şirketini tercih etmelisiniz. MY DEDEKTİFLİK Şirketi kontrolü elden bırakmadan en ufak detayları bile göz ardı etmeden olayları çözen dedektiflerden oluşarak sizlere hizmet veriyorlar. 

İzmir özel dedektiflik bürosu ile, dedektif tutan insanların en memnun olduğu Özel Dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile aşağıdaki numaralardan şimdi iletişime geçebilirsiniz. Şimdilik şüphesiz kalmanız dileklerimizle…

İzmir Şubeyi Şimdi Ara 

İzmir Şubeye Şimdi Yaz

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER