Kartal 'da Özel Dedektiflik

Kartal özel dedektiflik yıllardır süre gelen şantaj gibi illegal olayların son bulması maksadıyla ilçenin her tarafına özel dedektif büroları açılmıştır. İstanbul’da en kesin ve en hızlı raporlama imkanını MY DEDEKTİFLİK Şirketi sunmaktadır. Verilen raporlar tamamıyla gerçekçi olup, elde edilen veriler ise üstün teknolojik imkanlardan yararlanılarak kazanılmıştır. İstanbul Kartal’da işlerini kalburüstü yollarla yapmayan nadir şirketlerden bir tanesidir. Verilen ticari numaralar, devlet kurumlarındaki sicil numaraları sorgulanabilir olup müşterinin karşısında yasal olmayan bir statüdeki büro olmaması için tüm denetimlerden özellikle şirket katılmış ve gerekli sertifika kuruluşlarından belgelerini almıştır. Kartal’da müşteri memnuniyeti en yüksek kurumlardan bir tanesidir. Şikâyet sitelerinde diğer firmaları sorguladığınızda bir ton şikâyet görmenize rağmen MY DEDEKTİFLİK Şirketi hakkında uzun yıllardır çalışma gerçekleştirmesine rağmen şikâyet yoktur. Bu müşteriye verilen güvencenin dedektiflik firması Kartal bürosu tarafından ne kadar dikkat edildiğinin de bir göstergesidir. Özel dedektiflik işlerinde gizlilik aşırı önemlidir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni diğerlerinden ayıran Kişisel Verilerin Korunması Kanununun özenle korunmasıdır.  Kartal’da yapılabilecek her türlü anket, araştırma detaylandırarak firmaya iletilir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi küçük ölçekli ya da büyük ölçekli demeden, kişi ayırmadan her müşterisine aynı samimiyet ve güven duygusuyla yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir. Çocuk takibi, eş takibi hizmetleri en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir.

 

Kartal Şubeyi Şimdi Ara

Kartal Şubeye Şimdi Yaz

 

Kartal Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Kartal’da özel dedektif tutanların yorumları dedektiflik hizmetinden yararlanmak isteyen pek çok araştırmacı tarafından okunmaktadır.  Dedektif tutanlar araştırma esnasında yorumları önemsemesi gerekmektedir. Şirket seçimini de yorumları göz önünde bulundurarak yapmalıdır. Bunun sebebi Özel dedektif tutanların yorumlarının bir şirketin ne kadar başarılı olabileceğinin doğrudan göstergesi olmasıdır. Yorum araştırmalarına devam ettikçe sizler yorumlarını okuduğunuz şirketin ne kadar güvenilir olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Dedektif yorumları sayesinde pek çok kişi mağdur olmamış ve kendilerine en uygun dedektiflik şirketini bulabilmiştir. Dedektiflik yorumları genellikle şirketler, dedektifler ve hizmetler hakkında olmaktadır. Bazı insanlar şirketlerin kendilerine talep ettiği hizmet fiyatlarından da bahsedebilmektedirler. Dedektiflik firmaları araştırırken şirketleri aramalı, şirketlere gelen yorumları okumalısınız. Şirketlerin web sitelerinde gezinmeli ve eğer sosyal medyaları var ise onlara da göz atmanız gerekmektedir. Günümüzde neredeyse bütün platformlarda yorum yazma seçeneği bulunmaktadır. Şirketlere gelen dedektiflik yorumlarını detaylıca aratmak için internet yine en iyi ortam olacaktır.  Dedektif tutanların yorumları sizler için tavsiyeler de içerebilmektedir. Deneyimlerini sizlerle paylaşmak isteyen müşteriler hizmetleri boyunca neler yaptıklarını sizlere anlatırlar. Sizinle aynı hizmetten faydalanan pek çok kişiyi bu yorumlar arasında bulmanız oldukça mümkündür. Bu sayede o kişilerin nasıl bir hizmet aldığını da okumuş olursunuz. Dedektiflik yorumlarını bir başka önemli yapan konu ise şirketlerin başarılarını kanıtlar nitelikte olmasıdır. Bir şirkete gelen Güzel dedektif yorumları bize o şirketin işini ne kadar titiz ve düzenli yaptığını anlatabilir. Dedektif firmaları yorumları MY DEDEKTİFLİK Şirketi için oldukça önemli ve hassas bir konudur. Şirket hizmet sağladığı herkesin kendileri hakkındaki düşüncelerini, eleştirilerini merak etmektedir ve bu yüzden de şirket ve dedektif için ayrı olarak özel dedektif yorumları yazmalarını rica etmektedir. Şirket hizmet sağlayacağı herkesin görüşlerini önemsediği için bugün dedektiflik sektöründe ileri gelen isimlerden olmaktadır.

 

Kartal’da dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ka… Ün… Kartal

13.02.2021 06:13

"Ben çalışan bir anneyim eşim de çalışıyor bu yüzden 7 yaşındaki çocuğuma ilgilensin diye bakıcı tutmaya kara verdik. Haftaiçleri saat 6 ya kadar bakması için anlaşacaktık Başta annemleri düşündüm ancak yaşlı olduğu için bu fikirden vazgeçtim. Güvenilir birine çocuğumu emanet edebilmek için de bura ile anlaştım. İşyerinden arkadaşım dedektiflerin bu tür konularda hizmet verdiklerini söylemişti şansımı denedim. İnternet üzerinden kenndi araştırmalarım sonucu buldum burayı. Fiyatlar konusunda söyleceğim hizmetine uygun bir ücret ödedim. Bakıcı ile anlaştık 2 buçuk hafta oldu kendim test etmeden yorum yazmak istemedim şimdilk kısa bi süre geçti ancak çok memnununm. İleride bi sorun yaşarsam yorumu düzenleyeceğim eğer yaşamamışsam bilin ki benim hizmetim oldukça başarılı bir nihayete ermiştir. 😊


 

Kartal’da Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Kartal’da Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER