Esenyurt 'ta Özel Dedektiflik

Esenyurt özel dedektiflik gizlilik prensibiyle semt bazında yürütülmektedir. İstanbul’un artan nüfusu ve nüfusuyla beraber artan suç oranları baz alındığında her insanın özel dedektif ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İstanbul Esenyurt’ta yürütülen takip çalışmalarında sonuç garantisi vermenin yanı sıra aynı zamanda sizlere her daim güncel bilgi paylaşımları yapılır. Esenyurt’ta özel dedektiflik çalışmasının performansı, dedektifin uzmanlık tecrübesine göre şekillenmektedir. Köklü firma diye lanse edilen dedektiflik firması Esenyurt’taki birçok kişiyi kandırmaktadır. Çoğu özel dedektiflik için gerekli niteliklere sahip değillerdir. Bunların en basiti firmalardan ticari vergi numaralarını sorgulatmak için istediğinizde bunların özel bilgi olduğunu söyleyerek paylaşmak istemezler. Çoğunun devlet nezdinde bir geçerliliği yoktur. Bu da sizin olası aksi bir durumda şikâyet edeceğiniz bir muhatap bulamamanızla sonuçlanır. Oysaki uzun yıllardır çalışmalarını yürüten MY DEDEKTİFLİK Şirketi bilgilerine internet sitesi üzerinden ulaşabilmektesiniz bunu tüm Esenyurt sakinleri e-devlet aracılığıyla yapabilmektedir. İnternet üzerinden MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni araştırıldığında da görülecektir ki sadece arama motoru yorumları üzerinde 200’ü aşkın yorumları vardır. Bunların hepsi zaman içerisinde biriken memnuniyetler sayesinde oluşmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ne ulaşmanın en basit yolu telefonlarla iletişime geçmektir. Mail yoluyla da şirket en kısa sürede geri dönmeyi taahhüt eder. Aranılan telefon numaralarından operatöre bağlanarak gerekli dedektiflere yönlendirilmeniz yapılmaktadır.  Eş takibi, çocuk takibi, bakıcı takibi gibi ciddi konularda firma tüm olanakları ile bahsi geçilenleri takip etmektedir. Olası bir durumda sizi bilgilendirmekte, detaylı bir rapor şeklinde size sunmaktadır. Kurumsal müşterilerine özel rakiplerini ekarte edilebilmesi için firmanın yumuşak karnını bulma çalışması da yürütür. Bunların tamamı gizlilik eğitimi almış dedektifler tarafından yapılmaktadır.

 

Esenyurt Şubeyi Şimdi Ara

Esenyurt Şubeye Şimdi Yaz

 

Esenyurt Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Esenyurt’ta özel dedektif tutanların yorumları daha önce hizmet almış ve hizmetini değerlendirmek isteyen kişiler tarafından yazılmaktadır. Dedektif tutanların görüşleri sayesinde hizmet almak isteyen pek çok kişi şirketler ve dedektifler hakkında bir fikir sahibi olmuştur. Özel dedektif tutanlar faydalandıkları hizmetlerden yola çıkarak şirketler ve dedektifler hakkında değerlendirme yaptıklarında o hizmeti almak isteyen başka insanlara yol göstermiş olurlar. Dedektif yorumları okurken şirketlerin eksi veya artı yönlerini ayırt etmeniz mümkün olmaktadır. Dedektiflik yorumlarında hizmet almak isteyen kişileri nasıl bir sürecin beklediği ve bu süreç boyunca neler yapmaları gerektiğinden de bahsedilebilmektedir. Aynı hizmetten faydalanan pek çok kişi bu hizmeti almak isteyenlere tavsiyelerde bulunabilir veya dedektif önerisi yapabilmektedirler.  Dedektif tutanların yorumları araştırmak her daim sizlerin yararına olacaktır çünkü bu günlerde her firmaya kolay kolay güven sağlanamamaktadır. Bilgilerinizin güvenliğinden ve paranızın boşa gitmediğinden emin olmak için dedektif yorumları okumanız da başarılı dedektiflik şirketlerinin size olan bir tavsiyesidir. Şirketlere gelen Güzel dedektif yorumlarını okumanızda fayda vardır ancak aynı şirkete gelen eleştirel yorumları okuyarak karşılaştırma yapmanız en doğrusu olmaktadır. Dedektif firmaları yorumları araştırarak sizin için en doğru firmayı bulmanız mümkün.  MY DEDEKTİFLİK Şirketi özel dedektif yorumlarını okudukça firmadan ve hizmet alınan dedektiften memnuniyet duyan kişileri görürsünüz.

 

Esenyurt’ta dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ka… Rü… Esenyurt

04.05.2020 12:55

"Bu kış ayında sizleri önüme çıkaran internete kurban olayım! Korona döneminde o kadar çok çift evlendi ki ben de az daha kurban gidiyormuşum haberim yokmuş Allahın cezası adam bikaç ay görüşemedik görüşmedik diye gitmiş başka bir kadın ile tanışmış. Yüzsüz it bana bide gelip evlilik teklifi etti Korona olduktan sonra korkudan dışarı zor çıktığım günlerde bana neyi reva görmüş yazık iki söze çok kolay kanıyoruz... giden hizmete verdiiğim para olsun bunla ömür geçirmek vardı. vatsap üzerinden hiizmet aldım çok ta uzun sürmedi bu şerefsizliği fark edilmesi. Bana kaldı şoku atlatması.„


 

Esenyurt’ta Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Esenyurt’ta Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER